Jump to content
Ott Kiivikas

Colemani hetkevorm

Recommended Posts

Sportlabis on rohkem ja suuremalt neid pilte üleval. Sealt mõne pildi pealt ta suur kõht ikka on kohe eriti näha... lihtsalt rõvedalt jube. Nagu paks mees ja rasvaste tissidega oleks. Üldse ei taha näha seda. Loodetavasti ta ei võida Mr.Olympiat sest see ei ole ilus. Toney Freemani pilte nägin ka seal Sportlabis ja need olid normaalsed, pigem võitku see mees Mr.O. Tema on "ilusam" mis siis, et suuruselt alla jääb, piisavalt monstrum kuid mitte veel rõve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlabis on rohkem ja suuremalt neid pilte üleval. Sealt mõne pildi pealt ta suur kõht ikka on kohe eriti näha... lihtsalt rõvedalt jube. Nagu paks mees ja rasvaste tissidega oleks. Üldse ei taha näha seda. Loodetavasti ta ei võida Mr.Olympiat sest see ei ole ilus. Toney Freemani pilte nägin ka seal Sportlabis ja need olid normaalsed, pigem võitku see mees Mr.O. Tema on "ilusam" mis siis, et suuruselt alla jääb, piisavalt monstrum kuid mitte veel rõve.

Vaevalt Ronnie sellise vormiga Olympiale läheb. Eelmisel Mr O-l oli ta 130 kg, nendel piltidel 146.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt Ronnie sellise vormiga Olympiale läheb. Eelmisel Mr O-l oli ta 130 kg, nendel piltidel 146.

Seekord tuleb suurema kaaluga ja ta kõht on ikka alati nii suur, et tundub jube, vähemalt mulle ja sellepärast ma teda võitmas näha ei tahakski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlabis on rohkem ja suuremalt neid pilte üleval. Sealt mõne pildi pealt ta suur kõht ikka on kohe eriti näha... lihtsalt rõvedalt jube. Nagu paks mees ja rasvaste tissidega oleks. Üldse ei taha näha seda. Loodetavasti ta ei võida Mr.Olympiat sest see ei ole ilus. Toney Freemani pilte nägin ka seal Sportlabis ja need olid normaalsed, pigem võitku see mees Mr.O. Tema on "ilusam" mis siis, et suuruselt alla jääb, piisavalt monstrum kuid mitte veel rõve.

profi tippkulturistid peavadgi rõvedad ja jubedad monstrumid olema-vinge vaadata. ilusad poisid mulle küll ei meeldi-nagu fitnessi omad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
profi tippkulturistid peavadgi rõvedad ja jubedad monstrumid olema-vinge vaadata. ilusad poisid mulle küll ei meeldi-nagu fitnessi omad...

Toetan 100%.Mulle küll meeldib praegune Ronnie vorm. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kutt on nagu väärakas...sellist tänaval näha küll ei tahaks...

selja lailihas on nagu pekk... selline sültjas, liiga suur juba et lihas end ise üleval hoiaks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa... nagu mutant teiselt planeedilt... või oli see kolmandalt??? EI! Minu meelest lapsepõlve multikas KOLMANDA PLANEEDI SALADUS teda ma küll ei näinud :D Kunagi oli selline klubi muusika ürituste sari nagu MUTANT DISCO (võibolla on praegu ka.... sorry minu võhiklikkust) Ronnie sobiks maskotiks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Onu Ron on ju paks.

kus ta paks on? see et ta lava-võistlusvormis pole se ei tähenda et paks. vaata tal paistab kõhulihas välja ja sooned nahaalt, rasvakiht on ikkagi õhuke lihastepeal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul paistavad kah kõhulihased välja ja väheke sooni kah, mis sest et rasvaprotsent on 12. See ei tähenda et rasvaprotsent väike on. Ma olen kah paks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge olge nii pessimistid, vaadake asja teisest küljest. Mees on saavutanud suuri tulemusi ja on väga kaugele jõudnud. Alati proovitakse mingist kuulsusest leida nende vigu või asju mis ei meeldi kellegile.

Eks tal suur kõht ole aga paks ta ei ole(imo)

Jõudu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul paistavad kah kõhulihased välja ja väheke sooni kah, mis sest et rasvaprotsent on 12. See ei tähenda et rasvaprotsent väike on. Ma olen kah paks.

12% ja paks?Kes siis paks ei ole,ülte mulle?PAks oled sa siis kui % juba 20 ja üle.Mul ei paista enam kõhulihased ja ei ütleks ikkagi ,et paks olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×