Jump to content
kossupoiss

õige toitumine

Recommended Posts

No ma ei tea, igal pool soovitatakse erinevaid vastuseid.

"Arstid soovitavad, et 50% energiast võiks tulla süsivesikutest, 35% rasvast ja ülejäänud 15% valgust."

http://www.postimees.ee/060207/esileht/olu...rvis/243329.php

Ma saan aru arstide murest - nad peavad kindlustama endale patsiendid kogu eluks! :D

Nii nagu seisev kell näitab kaks korda ööpäevas õiget aega, on ka arstide selline soovitus teatud inimestele ainuõige. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru arstide murest - nad peavad kindlustama endale patsiendid kogu eluks! :D

Nii nagu seisev kell näitab kaks korda ööpäevas õiget aega, on ka arstide selline soovitus teatud inimestele ainuõige. :P

Heh... Naljatilgad :D Anekdoot j2rgmine... Perekond, Isa ja poeg. M6lemad arstid. Kord kysib poeg isalt:"See sinu patsient, keda sa oled juba 30 aastat ravinud... Ma tegin ta 3 kuuga terveks." Isa vastu:" Jah? Kust sa kavatsed oma poja koolitamiseks sellisel juhul raha saada?"

See ei t2henda, et me peaksime eirama arstiteaduse saavutusi... Ei oska t6esti n6u anda, kust see tasakaaluliin l2heb.

Yks hullemaid asju on h22letoru, mis ilmselgelt teenib masstootmist ja kasusaamist. Kelloqs....on siin vist yks leebemaid n2iteid. S88ge k6ik Kelloqs it ja te v6tate alla!!! :D Midagi n6medamat annab ikka v2lja m6elda....

kuuliks kirjutas meile...

"Arstid soovitavad, et 50% energiast võiks tulla süsivesikutest, 35% rasvast ja ülejäänud 15% valgust."

Ylaltoodu kohta v6iks 8elda, et kui ma selliselt toituks oleks ma ysna pea aneemiline p6rsake...(kontrollitud...ma n6nna vana juba)

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AileKuuda,

kuuliks kirjutas meile...

"Arstid soovitavad, et 50% energiast võiks tulla süsivesikutest, 35% rasvast ja ülejäänud 15% valgust."

Ylaltoodu kohta v6iks 8elda, et kui ma selliselt toituks oleks ma ysna pea aneemiline p6rsake...(kontrollitud...ma n6nna vana juba)

Mina seda ei mõelnud välja, leidsin internetist surfates. :P Ma polegi vastu vaielnud kellelegi ega millelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AileKuuda,

kuuliks kirjutas meile...

"Arstid soovitavad, et 50% energiast võiks tulla süsivesikutest, 35% rasvast ja ülejäänud 15% valgust."

Ylaltoodu kohta v6iks 8elda, et kui ma selliselt toituks oleks ma ysna pea aneemiline p6rsake...(kontrollitud...ma n6nna vana juba)

Mina seda ei mõelnud välja, leidsin internetist surfates. :P Ma polegi vastu vaielnud kellelegi ega millelegi.

Ma tean seda... Ega ma v2itnudki, et see sinu vaimusynnitis on. "Arstid soovitavad...." jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To Oldman: Kanafileel kindlasti 11% rasvasisaldust ei ole.Muidugi kui kanaperset sööd võib rasvasisaldus julgelt üle 11% ka olla.

No mida siin koguaeg lahmitakse lampi ,loe veidike eelnevaid tekste ning oldmani postitust tallegg kodulehele ning TUTVU ASJAGA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To Oldman: Kanafileel kindlasti 11% rasvasisaldust ei ole.Muidugi kui kanaperset sööd võib rasvasisaldus julgelt üle 11% ka olla.

Kanafileel kindlasti 11% rasvasisaldust ei ole. NO MIS SEE SIIS ON?

Üldiselt on kanaliha kõrge valgusisaldusega (täisvalguline) toit, milles leidub üpris vähe rasva. Kanaliha rasvasisaldus on umbes 11%, kusjuures veiseliha tavaline rasvasisaldus on 30-40%

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kanafileel kindlasti 11% rasvasisaldust ei ole. NO MIS SEE SIIS ON?

Üldiselt on kanaliha kõrge valgusisaldusega (täisvalguline) toit, milles leidub üpris vähe rasva. Kanaliha rasvasisaldus on umbes 11%, kusjuures veiseliha tavaline rasvasisaldus on 30-40%

Copy-pastet sa kasutada oskad jaa..

Üldiselt on kanaliha kõrge valgusisaldusega (täisvalguline) toit, milles leidub üpris vähe rasva. Kanaliha rasvasisaldus on umbes 11%, kusjuures veiseliha tavaline rasvasisaldus on 30-40%; sealjuures kuni kaks kolmandikku kanarasvast koosneb küllastumata mitmealuselistest rasvadest. Samuti asub enamus kanalihas sisalduvast rasvast nahas. Nahata toiduks tarvitatavates kanades leidub rasva ainult umbes 5%, mis teeb selle soovitavaks madala rasvasisaldusega dieetide puhul. Kõik need arvud käivad tervete lindude kohta ning valgu ja rasva suhe võib kehaosade kaupa tugevasti varieeruda.Rasvasisaldus on kõrgeim seljatükkides ja koibades, millele järgnevad kintsud ja rinnatükid, kusjuures viimastes on kõige kõrgem valgusisaldus. Süües vaid kanade liha ja hoidudes praetud kanast, on võimalik vältida selle turul miljardilistes mahtudes müüdava linnu rasva ja selles leiduvate kalorite tarbimist.

Sama minagi oskan... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no tere hommikust! kas enam ei vöi teisele millegi selgeks tegemiseks kopeerida ka kuskilt teiselt lehelt? mida sa töestasid oma kommentaariga? minu arvates on viimasel ajal siin foorumis ,kus peaks olema vöimalikult palju uut infot inimestele kes on huvitatud kehakultuurist väga palju selliseid postitusi mis on ilma mitte mingi mötteta postitatud

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no tere hommikust! kas enam ei vöi teisele millegi selgeks tegemiseks kopeerida ka kuskilt teiselt lehelt? mida sa töestasid oma kommentaariga? minu arvates on viimasel ajal siin foorumis ,kus peaks olema vöimalikult palju uut infot inimestele kes on huvitatud kehakultuurist väga palju selliseid postitusi mis on ilma mitte mingi mötteta postitatud

Vabandust kui Sa valesti aru said!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab, et kus ma toitumuskava saaksin lasta teha ja mis selline lõbu üldse maksab?

Otsi Tartu Kaubamaja lähedusest üles üks eakas mustlasproua, kes koostab sulle 2000 krooni eest toitumiskava ja võib sama raha eest ka ennustada. Mina olen seni tulemustega väga rahul. Kui sellist summat pole käepärast, siis pead leppima mõne kvalifitseeritud treeneri pakutavaga, mille leiad Fitness.ee avalehelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×