Jump to content
Transparent

Milline kodujuust teile maitseb?

Recommended Posts

Maitsestatutest maitseb mulle mädarõika oma (vist MuMuu) samut tuunikala (Farmi).

Aga palju trikisem asi on maitsestamatutega - sealt on lemmik vist see mis on maitsestamata jogurtiga (Ekstra); samuti MuMuu 4% ja ka Farmi 4%. Ülejäänud ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitsestatud ei meeldi üldse, sest need on tavaliselt lubatud maitsest väga kaugel. Kui tahan mingite lisanditega, siis maitsestan ise. Lemmik on Ekstra, teised on minu arust kuidagi liiga sõmerad. Pärast trenni sööngi tavaliselt seda Ekstra oma koos tuunikalakonserviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma proovisin ükskord murakaoosiga ja see oli nii halb kogemus, et pole enam kodujuustu söönud. Siiski saan aru, et see on väga hea valguallikas, peaks siiski seda tarbima hakkama.

võtsin ka kogemata muraka moosiga ükskord. ikka paras jubedus oli küll, seda ei anna kuhugi sekka ka segada - muudab maitse veel hullemaks. muraka moosiga eriti ei soovita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse asi... mulle see murakamoosiga näiteks VAHEL meeldib magusaks ampsuks. Aga need Alma kodujuustud üldiselt on minu arvates ebaõnnestunud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön seda mida ostetakse olgu ta Ekstra, MuMuu, Farmi või midagi muud ei virise peaasi, et valk on laual! Kuid olen ka saand seda murakamaitselist ja mulle küll meeldis! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim oli Alma 4%-line kodujuust, kui dkahjuks on toote kvaliteet väga kõikuv ning vahel on kodujuustul selline mõrkjas maitse, et ei taha teda süüagi. Maitse poolest on ülimalt hea toode Farmi kodujuust maitserohelisega, kuid toiteväärtus pole tal kahjuks sama hea kui seda on Alma kodujuustul. Igatahes hetkel olen tarbinud Farmi maitserohelisega kodujuustu. Vahetevahel läheb ka 4%-line Muumuu kodujuust. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõrkjaks läheb kodujuust siis kui ta pole enam väga värske. Poest tasuks alati vaadata säilivus kuupäevi. Üldjuhul lükatakse vanad ette ja värsked nende taha. Nii, et kellel pikem käsi sellel veab : ) Endale meeldib ka alma 4% kõige rohkem, kuna ta sisaldab ka rõõska koort. Aga üldse peaksid kulturismi sõbrad maitse elamuse teisejärguliseks jätma. Tuleb süüa seda mida keha vajab, mitte seda mis maitseb. Kui saab mõlemat korraga on väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhiliselt olen söönud "Alma" rasvatut ja "Alma" 4%, aga mõnikord vahelduse mõttes ka "Ekstra" hapukoorega ja Alma soolakurgi ja tilliga, see viimane on maitse poolest minu arust kõige parem. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varieeruvalt, oleneb kuhu poodi satun. Aga muidu Mumuu 4% või ka vahel rasvatu, mingi salatiga süües ei ole see rasvatu nii kuiv kaa ega midagi. Aga ka Alma oma on täitsa hea, neil oli vist vahepeal mingi tilliga 4%-line müügil, see mekkis kaa hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön täitsa vabalt ükskõik millist kodujuustu. Erinevalt maitsestamata kohupiimast ja maitsestamata jogurtist, on kõik maitsestamata kodujuustud väga head ja söödavad. Maitsestatud/lisanditega kodujuustu ostma ei kipu, kuna valgu ja hinna suhe ei ole seal enam nii hea, kui maitsestamata omal.

Kodus eelistan aga maitsestamiseks kasutada kuivatatud tilli. Kuna suvi on tulekul, siis saab varsti kuivatatud tilli värske vastu välja vahetada :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön kõige parema meelega maitsestamata kodujuustu. Et alla läheks, segan keedetud muna ja suitsukana tükkidega, väga maitsev saab, soovitan kõigile kel siin kodujuust või muna alla ei lähe, segage kokku ja läheb väga ilusti. Muna peab olema poolkõva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain just teada, et tilli ja soolakurgi maitseline ei meeldi mulle, homme proovin seda mummu maitsestamata kodujuustu.

Aga tegelikult on ju kohupiima ja kodujuustu valgu/süsivesiku/rasva suhted väga sarnased, miks siis mõlemat sööma peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuustus on soola, kohupiimas (vähemalt lahjas) mitte. :huh: Vahelduse mõttes, söön nii kodujuustu kui lahjat kohupiima, mõnikord ühte, mõnikord teist.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates spordiga tõsisemalt tegelema hakkamisest ja toitumise jälgimise alustamisest, arvab mu elukaaslane niigi et olen lolliks läinud, kui ma veel rasvatut kodujuustu ka sööma hakkan siis kutsub ta küll mulle arsti ja tembeldab päris hulluks. Nii äärmuslikuks ma oma toitumisega küll muutuda ei kavatse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×