Jump to content
Cobra

kreatiini toime

Recommended Posts

Hakkasin esimest korda kreatiini tarbima. 5 päeva olen võtnud. Mure on selles, et peale esimest laadimist käin ainult WC vahet. Selline tunne on, et urineerin selle kõik lihtsalt välja. vett nagu eriti palju ei joo. Kreatiini võtan koos glükoosiga. Kas minu peal siis kreatiin ei toimi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa kreatiini võtad. Tavaliselt peaks kreatiin just pidurdama tualetis käimist. Sul on kuidagi teistpidi. Võtan ise ka praegu aga probleemi küll ei ole. Enesetunne on hea ja jõdu tuleb ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli kah algul nii et iga vahetund koolis käi kusel:S... aga ma ei tea.. siis kui essa nädal oli umbes möödas siis pold enam midagi.. präägu on pro kreatiin.. see on superduperhea. ja midagi pole viga:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole ka täheldanud, et kreatiin WC-sse ajaks. Küll aga on kreatiini toime minu puhul ajutine,s.t. kui kuur kestab, siis jõunäitajad ja üldine trennimotivatsioon paranevad, aga kuuri lõppedes läheb jälle tagasi vanale tasemele. On avaldatud arvamust, et kreatiini võiks võtta kogu aeg, nii et ei peaks pausi. Kas kellelgi on mingeid kogemusi, arvamusi selles asjas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise loobunud tegemast kreatiini kuure, kuna täpselt effekt on selline nagu eelpool öeldi, et üks kuu läheb asi ülesmäge, teine kuu alla mäge. Proovisin terve viimase ettevalmistus perioodi kasutada kreatiini väikse koguse 5 gr. poole aasta vältel, effekt oli see, et pidevalt jaksasid treenida ja taastusin hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×