Jump to content
Mr.Crazzy

Söömine peale 18.00 ja hiljem

Recommended Posts

Tervist!

Hakkasin käima jõusaalis 5-6x nädalas, 2-2,5h päevas. Ise olen 15, kaalun 76kg ja pikkust on 185cm. Küsimus on siis selline, et kas peale 18.00, tegelikult kuskil 22.00, kui tekib nälg, et kas võib näiteks mingit võileiba süüa vms. või see läheb rasvaks?

Küsin seepärast, et endal nagu väike rasvavolt, seistes seda nagu pole peaaegu üldse, istudes on pisut näha, kõhu alumises osas. See on kogueg mul olnud sellest ajast kui ma rattaga sõitsin ja võtsin 30kg alla 3 kuuga suvel, varem kaalusin 100kg, nüüd natuke juurde võtnud.

Ise söön muidu hommikul 1-2 võileiba, siis koolis kuskil kell 12, peale kooli, umbes tund aega enne jõusaali minekut söön midagi kergemat, peale jõusaali söön korralikult, aga mitte liiga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võileib ei ole kõige parem valik...

aga näiteks liha, kodujuust, muna... vms.

vabalt... see läheb lihaseks

Võileiva puhul oleneb vast siiski, millest ta koosneb :D

Et: Täisteraleib, väherasvane juust, kanasink vms,kalad, paprika, tomat jne on Igati hea valik.

Aga: Sai, või, vorst, saiakatted, pasteetid jne. Ja seda kõikke Nii, "Et hambad ei põruks :lol:" on päris kalorite rikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Küsin seepärast, et endal nagu väike rasvavolt, seistes seda nagu pole peaaegu üldse, istudes on pisut näha, kõhu alumises osas.

On siis või pole? Nagu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Hakkasin käima jõusaalis 5-6x nädalas, 2-2,5h päevas. Ise olen 15, kaalun 76kg ja pikkust on 185cm. Küsimus on siis selline, et kas peale 18.00, tegelikult kuskil 22.00, kui tekib nälg, et kas võib näiteks mingit võileiba süüa vms. või see läheb rasvaks?

Küsin seepärast, et endal nagu väike rasvavolt, seistes seda nagu pole peaaegu üldse, istudes on pisut näha, kõhu alumises osas. See on kogueg mul olnud sellest ajast kui ma rattaga sõitsin ja võtsin 30kg alla 3 kuuga suvel, varem kaalusin 100kg, nüüd natuke juurde võtnud.

Ise söön muidu hommikul 1-2 võileiba, siis koolis kuskil kell 12, peale kooli, umbes tund aega enne jõusaali minekut söön midagi kergemat, peale jõusaali söön korralikult, aga mitte liiga palju.

hakkasid käima jõusaalis ning käid kohe 5-6x nädalas ??.. 2-2,5 tundi päevas..mis sa seal nii kaua teed?

Liiga palju ikka alguse kohta ,ega sealt peale ületreeningu vist midagi eriti loota pole :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkasid käima jõusaalis ning käid kohe 5-6x nädalas ??.. 2-2,5 tundi päevas..mis sa seal nii kaua teed?

Liiga palju ikka alguse kohta ,ega sealt peale ületreeningu vist midagi eriti loota pole :lol:

Seda minagi mõtlesin. Et kui see nüüd on tõesti 5-6x nädalas ja veel korraga nii pikk aeg ;)

Teed iga päev kõik grupid 2x läbi ? :D

Aga 30kg kolme kuuga kaalulangetuse ees müts maha. Seda annab ikka teha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga 30kg kolme kuuga kaalulangetuse ees müts maha. Seda annab ikka teha...

eks sellise kiirusega kehakaalu langetamine on kahjuks tervisele väga laastav kah :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkasid käima jõusaalis ning käid kohe 5-6x nädalas ??.. 2-2,5 tundi päevas..mis sa seal nii kaua teed?

Liiga palju ikka alguse kohta ,ega sealt peale ületreeningu vist midagi eriti loota pole :lol:

Teen biitsepsit, triitsepsit, kõhtu, rinnalihaseid, jalad on endal suht lihastes seepärst pole mõtet neid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta ühendust mõne treeneriga, kindlasti saate kokkuleppele ja sina saad mingi pildi ette, kuidas asjad peaksid olema. Praegusel juhul aga on vaid aja küsimus, kuni keegi siin sind sõimama tuleb :lol:

Aga muidu edu sulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks sellise kiirusega kehakaalu langetamine on kahjuks tervisele väga laastav kah :huh:

Absoluutselt nõus. Pidasin silmas pigem seda tahtejõu poolt. Tervisele on see kindlasti kõva pauk, ei poolda sellist radikaalset lähenemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Hakkasin käima jõusaalis 5-6x nädalas, 2-2,5h päevas. Ise olen 15, kaalun 76kg ja pikkust on 185cm. Küsimus on siis selline, et kas peale 18.00, tegelikult kuskil 22.00, kui tekib nälg, et kas võib näiteks mingit võileiba süüa vms. või see läheb rasvaks?

Küsin seepärast, et endal nagu väike rasvavolt, seistes seda nagu pole peaaegu üldse, istudes on pisut näha, kõhu alumises osas. See on kogueg mul olnud sellest ajast kui ma rattaga sõitsin ja võtsin 30kg alla 3 kuuga suvel, varem kaalusin 100kg, nüüd natuke juurde võtnud.

Ise söön muidu hommikul 1-2 võileiba, siis koolis kuskil kell 12, peale kooli, umbes tund aega enne jõusaali minekut söön midagi kergemat, peale jõusaali söön korralikult, aga mitte liiga palju.

Ml hetkel sama probla 14 a 91 kg 165 cm.3 korda nädalas jõukas.Plaanin tellida toitumiskava se pidi tõhus olema 7 nädalaga 6kg maha.

Aga palju sa rattaga umbes päevas sõitsid ? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A siin kuskil räägiti nii, et kui jõusaali lõpetad suht hilja, nt 20.00 võib süüa süsivesikuid koos lihaga vms (riis ja kana). Ja põhimõtteliselt 2-3 tunni pärast magama. On õige?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht vana teema juba aga juhtusin lugema ja tekkis küsimus, et kas peaks aeglaseid või kiireid süsikaid sööma? (õhtul peale trenni) Kas aeglased süsikad kulutab keha öösel ära või läheb rasvaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht vana teema juba aga juhtusin lugema ja tekkis küsimus, et kas peaks aeglaseid või kiireid süsikaid sööma? (õhtul peale trenni) Kas aeglased süsikad kulutab keha öösel ära või läheb rasvaks?

Pärast trenni kiired ja enne magaminekut aeglased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja see et pärast kella 18.00 lülitub seedimine ümber rasvamasinaks on JAMA!!!!!! See kuulub selliste söön ihdminoviini marju ja muidu burgsi ja kaotan 100 kilo 3 mädalaga!Saage üle keha vajab taastumiseks ja lihaste ehitamiseks materjali. Sellepärast võetaksegi pärast trenni kiireid süsivesikuid/dextroos ja valku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×