Jump to content
timmy

kiireim viis kaalust alla.?

Recommended Posts

Tere

Mulle on soovitatud teie poole pöörduda sellega,kuidas saaks kõige kiiremini kaalust alla ja kõhulihaseid ja tagumist osa treenida..:S

hetkel kaalun ma 75kg pikkus on mul 179cm ja vanus on mul 16 ..

Tahaks väga 1 kuuga saada paremasse vormi oma tagumist otsa vähendada ja kõhulihaseid rohkem välja tuua..

Kuna tulemas on suvi ja ekskurisoonid veekeskustesse..:lol:

Ette tänades Madis..:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav, kas see muudab midagi, et sama teema uuesti tegid??

tee parem trenni internetis olemise asemel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mulle on soovitatud teie poole pöörduda sellega,kuidas saaks kõige kiiremini kaalust alla ja kõhulihaseid ja tagumist osa treenida..:S

hetkel kaalun ma 75kg pikkus on mul 179cm ja vanus on mul 16 ..

Tahaks väga 1 kuuga saada paremasse vormi oma tagumist otsa vähendada ja kõhulihaseid rohkem välja tuua..

Kuna tulemas on suvi ja ekskurisoonid veekeskustesse..:lol:

Ette tänades Madis..:D

Tere Madis!

Dieedi ja treeningute aluseks on ikka tahtejõud. 1-e kuuga ei ole ennast paremasse vormi ajada võimatu, aga raske kindlasti. Kas tegeled praegu mingisuguse spordiga ning milline on sinu igapäevane toitumine? Mis ajaks sa oma vormi paremaks soovid saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Madis!

Dieedi ja treeningute aluseks on ikka tahtejõud. 1-e kuuga ei ole ennast paremasse vormi ajada võimatu, aga raske kindlasti. Kas tegeled praegu mingisuguse spordiga ning milline on sinu igapäevane toitumine? Mis ajaks sa oma vormi paremaks soovid saada?

Praegu jooksen ma hommikul 30 min. ja õhtul 30 min. söögi kohta...selle kohta ma ei oska eriti midagi öelda kuna ma pole sellest (valkuda süsivesikute jna ) asjadest midagi aru saanud ... hommikul söön ma kolm grillsaia päevaajal söön ma seda mida koolis antakse ja õhtul söön ma putru..natuke paremasse vormi tahaks ma saada 30.maiks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×