Jump to content
rait000

reljeefi kohta

Recommended Posts

äkki oskad soovitada head lihasejaotust et oleks jagatud nii et nädalavahetus oleks vaba ja teisipäeval poleks jalgadetrenni sest siis ma ei jõua karateesse..4-5trenni nädalas oleks hea..ja äkki oskad pakkuda häid toite mis dieedi ajal head..tahaks suveks vähemalt kolm kilo rasva maha saada,sügisest saati massi kasvatanud.kuidas ma arvutan seda et ma sööksin vähem kui kulutan või käib see pigem tundejärgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki oskad soovitada head lihasejaotust et oleks jagatud nii et nädalavahetus oleks vaba ja teisipäeval poleks jalgadetrenni sest siis ma ei jõua karateesse..4-5trenni nädalas oleks hea..ja äkki oskad pakkuda häid toite mis dieedi ajal head..tahaks suveks vähemalt kolm kilo rasva maha saada,sügisest saati massi kasvatanud.kuidas ma arvutan seda et ma sööksin vähem kui kulutan või käib see pigem tundejärgi.

Kui pikk oled ja palju kaalud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki oskad soovitada head lihasejaotust et oleks jagatud nii et nädalavahetus oleks vaba ja teisipäeval poleks jalgadetrenni sest siis ma ei jõua karateesse..4-5trenni nädalas oleks hea..ja äkki oskad pakkuda häid toite mis dieedi ajal head..tahaks suveks vähemalt kolm kilo rasva maha saada,sügisest saati massi kasvatanud.kuidas ma arvutan seda et ma sööksin vähem kui kulutan või käib see pigem tundejärgi.

Kuna ma ei tea, mis varustusega saalis käid, siis üks variant oleks algajate vabaraskustega kava 3x nädalas, esimene päev jäta harjutused jalgadele ära.

Selle pikkuse ja kaalu suhtega mina küll kehakaalu ei alandaks, sest kehakaalu langedes vähenevad ka jõunäitajad.

Mis puutub söögiga saadud kalorite arvutamisse, siis pead söödavad toidukogused lauakaaluga ära kaaluma ja kasutama kaloriarvutit, saad teada kaloraaži.

Seda energiakogust, mis päevas kulutad, ei ole kahjuks võimalik täpselt arvutada, vaid ligilähedaselt.

Mingi teetähise saad siit: http://195.250.169.253/dieet/

ja siit: http://www.toidutare.ee/kaloriarvuti.php?burner=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna ma ei tea, mis varustusega saalis käid, siis üks variant oleks algajate vabaraskustega kava 3x nädalas, esimene päev jäta harjutused jalgadele ära.

Selle pikkuse ja kaalu suhtega mina küll kehakaalu ei alandaks, sest kehakaalu langedes vähenevad ka jõunäitajad.

Mis puutub söögiga saadud kalorite arvutamisse, siis pead söödavad toidukogused lauakaaluga ära kaaluma ja kasutama kaloriarvutit, saad teada kaloraaži.

Seda energiakogust, mis päevas kulutad, ei ole kahjuks võimalik täpselt arvutada, vaid ligilähedaselt.

Mingi teetähise saad siit: http://195.250.169.253/dieet/

ja siit: http://www.toidutare.ee/kaloriarvuti.php?burner=1

kooli uues jõusaalis käin kus on umbes 12-15 masinat..palju hantleid jne..kõik saab tehtud kui vaja.aga tänud vastuste eest.

Muudetud kasutaja rait000 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna ma ei tea, mis varustusega saalis käid, siis üks variant oleks algajate vabaraskustega kava 3x nädalas, esimene päev jäta harjutused jalgadele ära.

Selle pikkuse ja kaalu suhtega mina küll kehakaalu ei alandaks, sest kehakaalu langedes vähenevad ka jõunäitajad.

Mis puutub söögiga saadud kalorite arvutamisse, siis pead söödavad toidukogused lauakaaluga ära kaaluma ja kasutama kaloriarvutit, saad teada kaloraaži.

Seda energiakogust, mis päevas kulutad, ei ole kahjuks võimalik täpselt arvutada, vaid ligilähedaselt.

Mingi teetähise saad siit: http://195.250.169.253/dieet/

ja siit: http://www.toidutare.ee/kaloriarvuti.php?burner=1

arvutasin kokku ja kas see saab võimalik olla et kui tahan lihasmassi saavutada..aktiivsuseks panin raske füüsiline..siis keha vajab 717grammi süsikaid..kust ma need kõik kätte peaks saama..see on ju peaaegu kilo juba. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvutasin kokku ja kas see saab võimalik olla et kui tahan lihasmassi saavutada..aktiivsuseks panin raske füüsiline..siis keha vajab 717grammi süsikaid..kust ma need kõik kätte peaks saama..see on ju peaaegu kilo juba. :rolleyes:

Jah, nii see on.

Keskmisel kulturistil, kes kaalub ca 86 kg, on päevane kalorite vajadus 4300 kcal ja kui tahetakse kehakaalu suurendada 90 kg, siis 4550 kcal. Osa toidukordasid tuleb asendada toidulisadega. Kui sa seda kaloraaži ei saa, siis ei kasva ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu põhiline süsivesiku allikas siiani on olnud müsli jogurtiga.100grammi kohta 76 g süsikaid.päevas söön tavaliselt 3-4 kaussi ära....oskad äkki soovitada mida kõike peaks ära sööma et seda vajadust kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu põhiline süsivesiku allikas siiani on olnud müsli jogurtiga.100grammi kohta 76 g süsikaid.päevas söön tavaliselt 3-4 kaussi ära....oskad äkki soovitada mida kõike peaks ära sööma et seda vajadust kätte saada.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Sinu puhul: kehakaal 84 kg

Päevane kaloraaž 4550

Valku 2,5 g/kehakaalu kg kohta = 210 g, ca 18,4 %

Rasvu 1,5 g/ kg kohta = 126 g, ca 25,2 %

S/v 7,6 g/ kg kohta = 640 g, ca 56,3 %

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kus sellised arvud võetakse. Süsivesikuid 7 -8 gr 1 kilogrammi kohta on ikka väga palju. Kui ei ole tegemist ülikiire ainevahetusega või raske füüsilise tööga siis peaks selliselt toitudes üsna kiirelt rasva minema. Üldjuhul on harju keskmine selline, et kui tahad kaalu langetada korrutad kehakaalu 35-ga, tahad hoida siis 40-ga ja tahad juurde siis 45-ga. Muidugi on see individuaalne aga laias laastus ta nii kipub olema. Mis nüüd puudutab valkude , rasvade ja süsivesikute vahekorda on juba omaette teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kus sellised arvud võetakse. Süsivesikuid 7 -8 gr 1 kilogrammi kohta on ikka väga palju. Kui ei ole tegemist ülikiire ainevahetusega või raske füüsilise tööga siis peaks selliselt toitudes üsna kiirelt rasva minema. Üldjuhul on harju keskmine selline, et kui tahad kaalu langetada korrutad kehakaalu 35-ga, tahad hoida siis 40-ga ja tahad juurde siis 45-ga. Muidugi on see individuaalne aga laias laastus ta nii kipub olema. Mis nüüd puudutab valkude , rasvade ja süsivesikute vahekorda on juba omaette teema.

See s/v arv on võetud N. Liidu tõstekoondise toitumismenüüst. Aga tänapäeval vist enam keegi nii palju trenni ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See s/v arv on võetud N. Liidu tõstekoondise toitumismenüüst. Aga tänapäeval vist enam keegi nii palju trenni ei tee.

No siis tehti küll kõvasti trenni... ma hetkel teen trenni + füüsilist tööd ehk siis 7 tundi kokku ja söön u 8 g süsivesikuid kg kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis tehti küll kõvasti trenni... ma hetkel teen trenni + füüsilist tööd ehk siis 7 tundi kokku ja söön u 8 g süsivesikuid kg kohta.

Ma muidugi ei tea palju sa kaalud aga pakun näiteks 90 kilo. Siis sel juhul sööd sa päevas kuskil 700 grammi süsivesikuid. Ma siin umbes lõin peas kokku, et seda arvu täis saada peaksid sa päevas ära sööma 200 grammi kuivainena riisi, 100 grammi kuivainena kaerahelbeid, 500 grammi kartuleid, 1 liiter jogurtit, 2 suurt banaani, 300 grammi leiba. Nüüd peaks umbes 700 grammi kokku tulema. Kui sinna juurde lisada veel liha, kala, muna, kodujuust, kohupiim jne. Ei ole lihtne sul : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma muidugi ei tea palju sa kaalud aga pakun näiteks 90 kilo. Siis sel juhul sööd sa päevas kuskil 700 grammi süsivesikuid. Ma siin umbes lõin peas kokku, et seda arvu täis saada peaksid sa päevas ära sööma 200 grammi kuivainena riisi, 100 grammi kuivainena kaerahelbeid, 500 grammi kartuleid, 1 liiter jogurtit, 2 suurt banaani, 300 grammi leiba. Nüüd peaks umbes 700 grammi kokku tulema. Kui sinna juurde lisada veel liha, kala, muna, kodujuust, kohupiim jne. Ei ole lihtne sul : )

Jap... umbes sinna 650 kanti. On tõesti palju vaja süüa, et kaal tõuseks selle koormusega. Selleks, et kõhtu see kõik ära mahub olen juurikad kõik välja jätnud. Mõnikord mõne õuna/banaani/maasikaid söön, kuid põhimõtteliselt jah leib/kartul/puder peamiselt, rosinad/moos ka. Hea, et aastaringi ei pea füüsilist tööd tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kus sellised arvud võetakse. Süsivesikuid 7 -8 gr 1 kilogrammi kohta on ikka väga palju. Kui ei ole tegemist ülikiire ainevahetusega või raske füüsilise tööga siis peaks selliselt toitudes üsna kiirelt rasva minema. Üldjuhul on harju keskmine selline, et kui tahad kaalu langetada korrutad kehakaalu 35-ga, tahad hoida siis 40-ga ja tahad juurde siis 45-ga. Muidugi on see individuaalne aga laias laastus ta nii kipub olema. Mis nüüd puudutab valkude , rasvade ja süsivesikute vahekorda on juba omaette teema.

Korrutasin oma kehakaalu (64kg) 45'ga ja sain siis 2880kj. Kas see liiga vähe pole kui arvestada sinna sisse veel jõusaal (3x nädalas 90-120min), 1X nädalas karate (75min), siis kooliga seoses veel 1X nädalas keh. kasv (90min) ja võrkpall (90min) ja mõnikord käin ka maadlemas :P (see siis kah 120min)

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×