Jump to content
starter

Kaalulangetus

Recommended Posts

Tere Imre

Kuna oled parima reljeefiga minu arvates , siis ehk viskad pilgu peale kui praegusel kiirel ajal aega leiad.

Olen 21aastane mees,92 kilo ja 189 pikk,endomorfi kehatüüp ja tahaks saada reljeefsust ning rasva põletada.

Toitun nii

9.00 kolm muna, viil jassi leiba singi juustu ja tomatiga, 2 klaasi keefiri

12. 30 pakk 5% kohupiima moosiga ja õun või pirn

16.00 riisi, liha ja salatit, viil leiba ja 2 klaasi piima

20.00 200g kodujuustu kurgiga või tomatiga

hommikuti ja õhtuti kalamaksaõli ka.

trenni teen 4 korda nädalas , siit lehelt võetud edasijõudnute kava järgi kuskil 17.00 ajal ja pärast trenni joon sheigi 40 g valku ja 40 süsivesikuid.Praegu teen aeroobset , kuid varsti lisan intervallid.

Mida peaksin toitumises muutma et kaalu hakata kaotama? Ise mõtlesin et võtaks näiteks süsivesikud sheigist välja , sööks rasvatut kohupiima, rasvatut piima. Oleks sellel mõtet? Praegu nagu kaal kõigub.

Ja teine küsimus on trenni kohta. Kas oleks kasulikum teha reljeefitsüklit kus lihased tehakse 2 korda nädalas läbi või piisab kui teen lihased nädalas korra läbi ja lihtsalt kordustega 12-15?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Imre

Kuna oled parima reljeefiga minu arvates , siis ehk viskad pilgu peale kui praegusel kiirel ajal aega leiad.

Olen 21aastane mees,92 kilo ja 189 pikk,endomorfi kehatüüp ja tahaks saada reljeefsust ning rasva põletada.

Toitun nii

9.00 kolm muna, viil jassi leiba singi juustu ja tomatiga, 2 klaasi keefiri

12. 30 pakk 5% kohupiima moosiga ja õun või pirn

16.00 riisi, liha ja salatit, viil leiba ja 2 klaasi piima

20.00 200g kodujuustu kurgiga või tomatiga

hommikuti ja õhtuti kalamaksaõli ka.

trenni teen 4 korda nädalas , siit lehelt võetud edasijõudnute kava järgi kuskil 17.00 ajal ja pärast trenni joon sheigi 40 g valku ja 40 süsivesikuid.Praegu teen aeroobset , kuid varsti lisan intervallid.

Mida peaksin toitumises muutma et kaalu hakata kaotama? Ise mõtlesin et võtaks näiteks süsivesikud sheigist välja , sööks rasvatut kohupiima, rasvatut piima. Oleks sellel mõtet? Praegu nagu kaal kõigub.

Ja teine küsimus on trenni kohta. Kas oleks kasulikum teha reljeefitsüklit kus lihased tehakse 2 korda nädalas läbi või piisab kui teen lihased nädalas korra läbi ja lihtsalt kordustega 12-15?

Tere!

Kindlasti soovitan sul hakata katsetama erinevate dieetprogrammidega. Siin portaalis on erinevaid toitumiskavasid rahvale lugemiseks ikka üles riputatud ja kindlasti ei soovita ma sul jälgida enda enesepiinamisprogramme, mis on isegi kulturismi mõttes äärmuslikud. Peaksid tõesti püüdma süsivesikuid piirata oma toidus. Ka soolasid võiksid piirata, sest soolad hoiavad kehas vett. Kui tahad kaalus natukene alla võtta ja keha reljeefsemaks muuta, siis tee seda etappide kaupa. Ei ole mõtet omale eesmärgiks kohe -15 kg võtta vaid esialgu püüa kaalus alla saada kõigest 2-3 kg. Kui oled selle eesmärgini juba jõudnud, siis võid võtta omale järgmise eesmärgi -1 kg jne.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh et leidsid aega vastata aga praegune toitumine muidu on sobilik?

ja kas oleks kasulikum teha reljeefitsüklit kus lihased tehakse 2 korda nädalas läbi või piisab kui teen lihased nädalas korra läbi ja lihtsalt kordustega 12-15?

edu ka eesti karikavõistlustel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see midagi halba ei tee kui igapäev 3 muna sööd ? Küsimus siis sellest et ema ütles mul et see ei ole hea nii palju muna süüa :huh:

;) Kolm muna sind küll ei murra. ;)

Bonsuna ütles kuskil teemas, et sööb ikka tublisti üle 10 muna päevas- niiet :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Imre

Kuna oled parima reljeefiga minu arvates , siis ehk viskad pilgu peale kui praegusel kiirel ajal aega leiad.

Olen 21aastane mees,92 kilo ja 189 pikk,endomorfi kehatüüp ja tahaks saada reljeefsust ning rasva põletada.

Toitun nii

9.00 kolm muna, viil jassi leiba singi juustu ja tomatiga, 2 klaasi keefiri

12. 30 pakk 5% kohupiima moosiga ja õun või pirn

16.00 riisi, liha ja salatit, viil leiba ja 2 klaasi piima

20.00 200g kodujuustu kurgiga või tomatiga

hommikuti ja õhtuti kalamaksaõli ka.

trenni teen 4 korda nädalas , siit lehelt võetud edasijõudnute kava järgi kuskil 17.00 ajal ja pärast trenni joon sheigi 40 g valku ja 40 süsivesikuid.Praegu teen aeroobset , kuid varsti lisan intervallid.

Mida peaksin toitumises muutma et kaalu hakata kaotama? Ise mõtlesin et võtaks näiteks süsivesikud sheigist välja , sööks rasvatut kohupiima, rasvatut piima. Oleks sellel mõtet? Praegu nagu kaal kõigub.

Ja teine küsimus on trenni kohta. Kas oleks kasulikum teha reljeefitsüklit kus lihased tehakse 2 korda nädalas läbi või piisab kui teen lihased nädalas korra läbi ja lihtsalt kordustega 12-15?

Aga kas süsivesikute sheigist ära võtmine on ikka hea mõte ? Kui pole süsikaid, ei taasta lihased oma glükogeeni varusi ja insuliini tase ei tõuse ning lihastesse jõuab vähem toitaineid (valku) :huh: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mõtet jäljendada täpselt kellegi eduka kulturisti äärmusliku toidukava. Imrel on oma moodus kuidas ta saavutab oodatud tulemuse kiirelt. Enamuste jaoks oleks see piinav ja ennast hävitav. Ma olen arusaanud, et Imre soovib jäädagi võistlema klassikalise kulturismi ridades, mis tähendab seda, et ta ei saagi lubada endale lihasmassi juurde ning seega saab ta endale lubada sellist dieeti.

Teistel kes sellisesse kategooriasse ei kuulu pole vajadust süüa täiesti rasvatuid toiduaineid, samuti soolavabasid. Ja pärast treeningut välja jätta süsivesikud on ka rumalus. Miks nii mitte teha selleks on väga palju negatiivseid põhjusi. Sellest võivad teile rääkida lisaks minule Kiivikas, Otsus, Kalmus, Rückenberg jne. Sööge normaalselt nagu te sööte ning kuni 500 kcal miinusega päevas ja te ei saa arugi et käsil on dieet ning kaalulangus ei tohiks olla rohkem kui 2 kilo kuus (esimesel kuul 3 kilo). Sellega tagate normaalse ajutegevuse ja ka võimalikult väikese lihasmassi kaotuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ... ma vähendasin mõned aastad tagasi kaalu ~8kg kuus aasta jooksul ...

ja lõpuks täna siis sain ka teada,miks mul peale seda kogu aeg külm on ja vererõhk oli enne 200/120,nüüd 110/70.

Ajutegevuse-rsk ilmselt lakkas ... sa-aa-bus ajusurm ...

ja ma nüüd zombie, :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
@Daemonium, ma mäletan, et sul oli vist üpris suur ülekaal, aga hetkel räägime me inimesest kes tahab lihtsalt reljeefi. Aga ma usun et sa ütlesid seda irooniaga?!

Oli muidugi tohutu ülekaal.

Ja tglt olen ma hr.Morozoviga täiesti nõus.Oleks mul tol ajal rohkem teadmisi olnud,olnuks nii mõnigi hilisem probleem olemata;kaalu pidanuks langetama tõesti mõõdukamalt.

Aga vererõhk langeski nii,nagu kirjutasin.Ja jube külm kah.Alla 25' ei kannata üldse enam olla ...

nii et äkki olengi zombie, :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×