Jump to content
asner

massilisaja või valk

Recommended Posts

Et massi lisada selleks peaks võtma mõlemat koos või?

Massilisajad on tiba kallid mu arust! Või on nende mõju tõepoolest nii vinge? Keegi võiks massilisajate koha pealt sõna võtta ja rääkida kuidas mõjus? Kas üldse mõjus? Võtaks näiteks ajavahemiku 2 kuud! Mitu grammi kaalu juurde tuli?:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... jah ex ta ole. Kui neid tarbid, siis pead ka teadma et ainuüksi toote söömisest kasu pole kui ülejäänud aja niisama pahna sööd või üldse ei söö, aga noh mis ma õpetan... seda tead ise kah kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem seisneb selles,et ei tea kumba toodet valida.Kuna sooviks on suurendada massi ja raha pole nii palju et saaks kasutada erinevaid tooteid korraga.Kumb toode oleks mõtekam osta ?Kehakaalu on praegu 70kg ja pikkust 180.

Või on selle massilisajaga ka mingid aga-d et peab seda kasutama mingi teise ainega koos et saavutada maksimaalset efekti?

http://www.amazon.ee/main.php?main=product...t=17¤t=1

http://www.amazon.ee/main.php?main=product...t=12¤t=3

otsingust juba vaatasin ühtteist aga konkreetset vastust ei leidnud.Sry kui teema siiski olemas oli ,ärge kividega loopima hakake.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa pead kokku arvestama, kui palju sa saad valku oma tavatoidust, kui see pole piisav siis ma soovitaks kindlasti lisavalku, sest ilma valguta ei ole su lihastel millestki kasvada ja massi juurde võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah tänx Tman, kuid said mu jutust veidike valesti aru. Seda ma tean isegi, et oma igapäevasest toidukordadest ma vajalikku valgukogust ammutada ei suuda, kui küsius mis õhus siiani ripub ootab vastust sellele, et kumb antud toodetest oleks tõhusam lihaste kiiremale arengule..kas on näiteks parem kui toode sisaldab rohkem süsivesikuid ja vähem valke või siis ikkagi vastupidiselt oleks tarvilikum kugistada puhast valku?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni kasuta massilsajat,odavam tuleb ise valku ja süsivesikuid segada(30g valku,60-80g süsivesikuid)muul ajal kasuta puhast valku-näiteks õhtul viimase sõõgikorrana!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise mõtlesin ka et vist tuleb siiski odavam eraldi asju osta ´.Huvitav mitu purki ainult massilisajat tuleks sisse kugistada ennem kui mõjuma hakkab ?

Seal oli kirjas et üks kuur kestab 6 nädalat ,ei tea kas selle aja jooksul on mingi muutus juba toimunud.Mitte et ma otsiks moodust kiirelt ja vaevata suureks saada vaid et tahaks lihtsalt teada mis mind ees ootab.Trenni teen Oti edasijõudnute kava järgi mis on jaotatud kaheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla juba kulunud teema, aga küsin ikka. Milline põhimõtteline erinevus ülalmainitud toodetel on? Mõlemad ju valgud. Või on massilsajas mingid special lisa-ained?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere, soovix teada, kas massilisajat ja proteiini v6ib ka koos kuuridena kasutada. St, et ma v6tan peale trenni nt proteiini (whey lemon superit) ja enne magama minekut massilisajat.

ette t2nades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see massilisaja üksi polegi eriti midagi..kui proteiini ja massilisajat kokku paned siis on väga hea tulemus.!Aga seda ma jah ei tea kas nyyd enne magamaminekut üht ja peale trenni teist.Tee näiteks nii et peale trenni sega massilisaja ja proteiin koos ära.!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

massilisajaks nimetatakse sellist produkti, mis sisaldab proteiini ja sellest ca 2 korda rohkem süsivesikuid. pärast trenni võta massilisajat, enne magamaminekut ei tasu üldse süsivesikuid tarbida! kui midagi tarbida siis proteiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee parem nii, et osta korralik vadakuvalk, mida võtta peale trenni. (hea odav variant on Prolab Pure Whey), lisaks üks aeglaselt imenduv valk, mida võta enne magamaminekut. Ja seda ka, et kui soovid võid ju proteiinile lisada süsivesikuid ise juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei akanud uut temat tegema. Selline küsimus, et kui teen 2 x nädalas jõusaali trenni ning 2 x nädalas jalgpalli + 1 x 90 min. mängu, siis milliseid lisandeid kasutada. Eesmärk on jõusaaliga veidi lihast kasvatada ning peale trenne paremini taastuda.

Kas lihtsalt Whey Lemonit või lihtsalt Heavy Aminot (ainult 1 nendest) ja mis kogustes peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@ segens:

Valke ei hakka soovitama nimeliselt... peale trenni peaks ikka vadak olema..

Aga kogused on siin foorumis korra v paar läbi jooksnud. Peale trenni siis valku 0,4g per keha kg ja süsivesikuid poole rohkem. Ise teengi nii ja tunnen, et kõik läheb õigesse auku.

Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei pidanud silmas mingit konkreetse firma valku vm. vaid kumba peale eelpoolnimet trenne tarbida, kui ainult ühte lisa valida. kas valk või taastaja, milles on (vist) ka mingi osa proteiini sees (heavy amino näituseks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on olemas proteiin ja massilisaja

kuidas ma neid siis võtan?

eelpool öeldud proteiin ja massilisaja koos peale trenni?(aga ma ei tea ju palju kokku klopsides see valgu sisaldus on,et üle 30g ei tulex muidu s*tud välja mis üle on ja keha ära ei omasta... kui mõlemas ju valk sees ;) )

kuidas ma nad mõlemad koos päeva peale ära jagaks... oskab keegi normaalset teooriat pakkuda... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×