Jump to content
Shadow

Küsimus siis Vend Vähile

Recommended Posts

Meil on siin sõpradega pidevalt olnud vaidlus. Nad väidavad, et ei ole võimalik keha üles pumbata kui oled kõhn. Kas see on tõsi. Tahaks omal kehale natukenegi välimust saada juurte kuna olen suhtkoht kõhna. Olen umbes 190 pikka ja kaalun kusagil 72 kilo. Ostsin nüüd ka mingit Sport Protein tablette kuid need kohe otsas. Mida siit poest soovitaksite. Kuu algusest tahaks ka jõusaalis hakata käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on siin sõpradega pidevalt olnud vaidlus. Nad väidavad, et ei ole võimalik keha üles pumbata kui oled kõhn. Kas see on tõsi. Tahaks omal kehale natukenegi välimust saada juurte kuna olen suhtkoht kõhna. Olen umbes 190 pikka ja kaalun kusagil 72 kilo. Ostsin nüüd ka mingit Sport Protein tablette kuid need kohe otsas. Mida siit poest soovitaksite. Kuu algusest tahaks ka jõusaalis hakata käima.

Ostsid ja sõid taplette aga trenni pole teinudki ;) Oi issand sul on ikka vaja tõsiselt siit otsida ja uurida asju, sa mõtled et nii sama lihtne see ongi aga EI ole!!!Ma ei oska kuskilt otsast alustadagi nõuandmisega kui sul juba selline arusaam! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, sarnaseid kirjasid tuleb mulle iga päev ning sellistele kirjadele on jube keeruline vastata nii, et see oleks teisele osapoolele kergesti arusaadav. Massi kasvatatakse aastaid, mitte tunde ja päevi... Võin ju toidulisanditest soovitada MASS2-e ja kreatiini, aga kui tavatoit jääb puudulikuks ning trenni ka eriti ei tee, siis loomulikult suurt arengut oodata ei ole. Nagu juba eelpool kõneleja rääkis, soovitan ka mina sul siin portaalis natukene ringi vaadata ning omale põhitõed selgeks teha. Suureks abiks on otsing, kuhu saad toksida ennast huvitavad teemade nimed nagu mass, kehakaalu suurendamine, massitreening, toitumine jne. Sul ei ole lootusetu suuremaks ja tugevamaks saada, aga selle nimel pead palju õppima ja treenima.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on siin sõpradega pidevalt olnud vaidlus. Nad väidavad, et ei ole võimalik keha üles pumbata kui oled kõhn. Kas see on tõsi.

Mis tähendab "üles pumbata"? Kas pumpamise kestusest kah juttu oli, või üksnes seda, et kas üleüldse on võimalik. Üleüldse on võimalik. Olen (olin) ise üks sellistest kiludest, kelle tuttavad tunnustavalt noogutavad. Kogusin kolme kuuga seitse kilo. Aga see tuli ka raske tööga. Tegin massitsüklit - 5 päeva nädalas, ning ennastületav õgimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka jõusaalis käima ja unusta igasugused tabletid ära: see on jama! Telli omale toitumiskava või uuri ise toitumise kohta ja hakka jõusaalis käima. Peagi avastad et pole teistest erinev ja sa kasvad samuti suuremaks nagu iga teinegi inimene. Muidugi ei kasva kõik ühe kiirusega ;)

Söö ja treeni, söö ja treeni... ja kasvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on siin sõpradega pidevalt olnud vaidlus. Nad väidavad, et ei ole võimalik keha üles pumbata kui oled kõhn. Kas see on tõsi. Tahaks omal kehale natukenegi välimust saada juurte kuna olen suhtkoht kõhna. Olen umbes 190 pikka ja kaalun kusagil 72 kilo. Ostsin nüüd ka mingit Sport Protein tablette kuid need kohe otsas. Mida siit poest soovitaksite. Kuu algusest tahaks ka jõusaalis hakata käima.

Kõik on võimalik, rohkelt sööki ja rohkelt trenni ning lihas kasvab. Ei soovita mingeid lisasid, vähemalt algul, kõvasti pühendumist hoopis. Pole ime, kui sa näiteks kuu möödudes mingeid erilisi tulemusi ei näe - kui lihase kasvatamine lihtne oleks teeks seda kõik.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No esimene aasta ei tohiks üldse toidulisasid tarbida. Piisab kohupiimast, lihast, munadest, kartulitest, makaronidest, puuviljadest jne.... Toidulisad algajal on raharaiskamine. Teisel või kolmandal aastal alles mõtle nendele. Ja seda, et mees hakkas tablette niisama võtma ja ei teind trenni, et mis asja mõte nagu on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saite valesti aru..loogiline, et diivanil vedeledes ja tablette õgides ei saa midagi...olen teinud niipalju kui kodustes tingimustes võimalik..kõhulihaseid, kätekõverdusi ja kükke..õhtuti ja hommikuti jooksmas käinud kusagil 30-45 minta..tean ka, et kõik võtab aega. aga küsimus siiski oli et kui oled väga kõhna kas siis on võimalik ennast suureks pumbata. sõber vaidleb vastu, et enne pead paksuks sööma ennast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui oled väga kõhna kas siis on võimalik ennast suureks pumbata. sõber vaidleb vastu, et enne pead paksuks sööma ennast...

mis tähendab "suureks pumbata" ja mis tähendab "paksuks sööma"? Kui mõtled, et hakkad nii ngu vaja trenni tegema ja toituma, et siis mingi aja pärast näed välja nagu vend vähk võistlustel? Nii see tõesti ei käi. Teataval määral koguneb ikka rasva kah alguses. Ainult puhast, ilma rasvata liha kondi külge kasvatada.. hmm.. mission hardcore.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus siiski oli et kui oled väga kõhna kas siis on võimalik ennast suureks pumbata. sõber vaidleb vastu, et enne pead paksuks sööma ennast...

Maailm on täis inimesi, kes kordavad meile hommikust õhtuni, mida kõike me ei suuda.

Ma ei tea, palju sa kulturismiga kursis oled, aga oma aja üks väljapaistvamaid kulturiste Flex Wheeler oli noorena täielik ektomorf.

Michael Jordan ei pääsenud isegi oma keskkooli korvpallivõistkonda, sest ta oli liiga nõrk ja väike ja muidu äpu.

Klassikaaslaste naerualaune, teismeline Sylvester Stallone, oli nii kleenuke, et sai korra isegi mõrrast klassiõe käest peksa.

100m olümpiavõitja Donovan Bailey ei suutnud veel 21-aastaselt alla 11 sekundi joosta, varsti oli aga maailmarekordiomanik.

Andrus Veerpalu oli oma esimese treeneri sõnul üks andetumaid poisse omas grupis, aga ühe väikese vahega - teised olid peamiselt nalja-ja napsimehed, samal ajal kui Andrus tegi tööd. Seda viimast soovitan ka sulle

Impossible is nothing.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×