Jump to content
ristokru

5000 bcaa ja 5-methyl 7-methoxy-isol. koos kasutamine?

Recommended Posts

Miks ei peaks saama koos kasutada, mõlemad on antikataboolsed ja samas aitavad kasvatada lihast. Just ostsin BCAA 5000, oleks methoxyt müüdud, oleks selle ka ostnud. Mul on praegu eesmärgiks pekki maha saada nii 15 kg. Methoxyga olevat kõik kasutajad saanud lihast juurde ja samal ajal pekki maha. Mis sinu eesmärgid on et sellist kombot kavatsed kasutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.Just ostsin BCAA 5000, oleks methoxyt müüdud, oleks selle ka ostnud.

OLeks müüdud?peaks ikka olema poleks müüdud olnud siis oleks selle ka ostnud.praegu jäi mulje et kui see oleks müüdud olnud siis sa oleks selle ostnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OLeks müüdud?peaks ikka olema poleks müüdud olnud siis oleks selle ka ostnud.praegu jäi mulje et kui see oleks müüdud olnud siis sa oleks selle ostnud.

Ei pruugi olla päris nii. Jorsik kirjutas "oleks methoxyT müüdud" - keda/mida müüdud... aga parasjagu seda asja ei müüdud. Kõik nagu õige.

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OLeks müüdud?peaks ikka olema poleks müüdud olnud siis oleks selle ka ostnud.praegu jäi mulje et kui see oleks müüdud olnud siis sa oleks selle ostnud.

Mõtetu nokkida sedasi ju ,ma usun,et sa said aru küll,sest seal oli kõik õieti ju. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigesti mitte õieti. :rolleyes:

Jah...ma tean et see nii on,kuid "õieti"on suupärasem ;)

Kuid teema algatajale ütlex,et saab ikka koos kasutada ja eks ole sel ka mõte.Kuid eks naq kõik asjad ole seegi katsetamise asi...siis alles näed kuidas mõjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×