Jump to content
mikk

Aegunud ja parim enne läbi

Recommended Posts

Tere, ostsin toote maxx whey ning see on kapipeal olnud juba kuu aega kuni hakkasin seda tarvitama. Ennem seisis pakk kinni mitte lahtiselt, kui seda veega juua siis jätab pärast siukse mõru järelmaitse (muidu ostsin banaani maitselise) kui niisama pulbrina proovisin on ikka magus ja hea. Kas on v6imalik et see siukse ajaga on halvaks l2inud? On 2kki keegi ise ka seda toodet ostnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim enne tähendabki seda, et "Parim" oli ta "enne". Kui tähtaeg möödas siis enamasti maitse/mõju kannatab. Lihtsalt ohtlik pole. Kui on "kõlblik kuni", siis tasuks rohkem ette vaadata, kuna peale tähtaja möödumist võib asi juba kahjulik kehale olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi ära ja vaata kuida on. Kui kõht pärast lahti on või imelik olla siis pole vast mõttet tarvitada. Muidu "parim enne" puhul pole hullu midagi, oleks "kõlblik kuni" siis oleks teine lugu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi ära ja vaata kuida on. Kui kõht pärast lahti on või imelik olla siis pole vast mõttet tarvitada. Muidu "parim enne" puhul pole hullu midagi, oleks "kõlblik kuni" siis oleks teine lugu. :D

Ega topelt ei kärise tõesti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no...parim enne lõppes 7dal augustil 2011 aasta

Hissand jumal.

Mina viskan küll kõik kohe ära kell 00:00 niikui kell kukub.

Muuseas kas keegi oskab öelda mis selle Siberi mammutiliha best before võis olla mida omal ajal delikatessina söödi? 2500 e.m.a ? :D

Ainult 4500 aastat üle aja läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmus pidavat vist isegi kohupiima mitu nädalat üle tähtaja sööma. Enamikke asju vist pidi kannatama väga hästi süüa. Piim vast hästi ei säilinud, lihad - kalad. Muu pidi vist okei olema. Muna vist kippus haisema minema, kuid maitse enamvähem.

Ma viskan ka üldiselt kõik minema niipea kui tähtpäev kukub. Ju mingi kiiks käib peast läbi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohupiim on küll selline produkt, mis omandab peale kõlblik kuni ületamist teistsuguse lõhna. Paar päeva pole hullu, aga Kalmus peab üks tõsine raudpolt olema, kui ta mitu nädalat vana kohupiima sisse sööb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline

Tere!

Selline küsimus, et mul on HT-R mille parim enne on 22.12.2010. Kas seda võiks siiski kasutada või poleks see hea mõte?

Tänan vastamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On kapis terve kotitäis dextrot best before 03.2011. Oleks mõeldav selle tarbimine koos valguga või pigem osta kindluse mõttes uus? Puru on sama nagu vanasti,miskit uut elu sisse pole nagu tekkinud. Endale tundub,et ega selle süsivesikuga juhtu midagi , kuid oskaks keegi öelda midagi kindlamat? ^_^

Võib tõsta aegunud ja parim enne läbi teemasse, märkasin seda alles nüüd :ph34r:

Muudetud kasutaja KK8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere kas keegi oskab öelda kaua umbes on Whey Mass proteiini säilivus või kõlblik kuni aeg. vedeleb 1,5kg juba kaks aastat ja nüüd tahaks selle ära pruukida aga orig pakend ei ole minu valduses. originaalis oli ta 4kg potsikus peal silt musta ja punasega whey mass vanilli maitseline. on proteiinidel üldse üle kahe aasta säilivust? Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere kas keegi oskab öelda kaua umbes on Whey Mass proteiini säilivus või kõlblik kuni aeg. vedeleb 1,5kg juba kaks aastat ja nüüd tahaks selle ära pruukida aga orig pakend ei ole minu valduses. originaalis oli ta 4kg potsikus peal silt musta ja punasega whey mass vanilli maitseline. on proteiinidel üldse üle kahe aasta säilivust? Ette tänades.

Enam-vähem kõikide proteiinide "parim enne" kuupäev on umbes kaks aastat pärast tootmist ehk kõlbab tarbida ka teatud aja pärast seda kuupäeva. Raske öelda, millal see kuupäev antud potsikul kukkus, kuna pole teada ka tootmiskuupäeva. Kui maitse ja välimus eriti muutunud ei ole, siis ma isiklikult julgeks tarbida küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×