Jump to content
mikk

Aegunud ja parim enne läbi

Recommended Posts

Mul selline rumal juhtum, et ostsin poes Whey 3. Hiljem kodus hakkasin vaatama, pakendil kirjas: PARASTA ENNEN 28.01.07.

Ühesõnaga, et siis parim enne läbi nagu aru saan.

Küsimus selles, et kas võib seda toodet edasi tarbida?

Mis on tarbimise tagajärjed?

Ei taha head kraami kuidagi raisku lasta. No kui ei kõlba süüa, siis peab uue ostma, mis seal ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline rumal juhtum, et ostsin poes Whey 3. Hiljem kodus hakkasin vaatama, pakendil kirjas: PARASTA ENNEN 28.01.07.

Ühesõnaga, et siis parim enne läbi nagu aru saan.

Küsimus selles, et kas võib seda toodet edasi tarbida?

Mis on tarbimise tagajärjed?

Ei taha head kraami kuidagi raisku lasta. No kui ei kõlba süüa, siis peab uue ostma, mis seal ikka.

Too toode poodi, vahetame välja.

Põhimõtteliselt ei ole sellest midagi kui toode aegunud on. Kahjulik ja halvaks läinud ta pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Too toode poodi, vahetame välja.

Põhimõtteliselt ei ole sellest midagi kui toode aegunud on. Kahjulik ja halvaks läinud ta pole.

asi selles ongi, et ostsin selle sadama lähedal asuvast poest "100% sport". ei mõtle seda halva reklaamina.

põhimõtteliselt siis võib süüa jah?!

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast pannaksegi kaupadele kahesugust Infot...

parim enne-.... Lõppedes kaotab 100% väärtuse ;)

kõlblik kuni-....Lõppedes ei tasu seda enam enamasti käppida :rolleyes:

Aga tahaks teada sellest, kas ja kui palju jäetakse seda "varu ruumi"-Khm.. Näiteks Piimal ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piimal mul oli ükskord selline lugu, et parim enne oli läbi, kohe algul ma seda ei teadnud (oli 4 pakki). Kolmapäeval sai läbi parim enne ja jõin esimese paki, siis neljapäev jõin teise paki ja reede jõin veel ühe, kõik korras maitsega, kuid laupäeval viimane pakk enam ei kõlvanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas selle valguga lõppude lõpuks on siis?

Rosin ütles, et võib kasutada. on sellega teised päri?

ma olen seda nüüd paar päeva kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas selle valguga lõppude lõpuks on siis?

Rosin ütles, et võib kasutada. on sellega teised päri?

ma olen seda nüüd paar päeva kasutanud.

Mina isiklikult kasutaxin ka ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas selle valguga lõppude lõpuks on siis?

Rosin ütles, et võib kasutada. on sellega teised päri?

ma olen seda nüüd paar päeva kasutanud.

Midagi ei juhtu sinuga, mitu korda ära proovitud. Osade naistega on muide samamoodi, et parim enne ammu möödas aga ikka töötab ja ei aja iiveldama. Ei pea alati ümber vahetama : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi ei juhtu sinuga, mitu korda ära proovitud. Osade naistega on muide samamoodi, et parim enne ammu möödas aga ikka töötab ja ei aja iiveldama. Ei pea alati ümber vahetama : )

Naistel pole parim enne,vaid kõlblik kuni :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma leidsin ema juures nõukaaegse pooliku kamapaki, sõin ära ja elan siiani. See oli juba paar kuud tagasi, nii, et enam ei tohiks midagi juhtuda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma leidsin ema juures nõukaaegse pooliku kamapaki, sõin ära ja elan siiani. See oli juba paar kuud tagasi, nii, et enam ei tohiks midagi juhtuda ;)

Hilisemad tüsistused.. mine tea, mis see NSVL aegne kama sisaldada võis. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heipa! Selline asi, et ma sain sõbra käest mass 2. Ta ise lõpetas jõusaali tegemise kubemelihase pidevate vigastuste pärast. Mass 2 on mingi 4 kuud tal kapis lahtisena seisnud. Kas võiks hakata seda kasutama või peaks ennem veidi kontrollima? Pakendil on kirjas et parim enne nov.2009a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heipa! Selline asi, et ma sain sõbra käest mass 2. Ta ise lõpetas jõusaali tegemise kubemelihase pidevate vigastuste pärast. Mass 2 on mingi 4 kuud tal kapis lahtisena seisnud. Kas võiks hakata seda kasutama või peaks ennem veidi kontrollima? Pakendil on kirjas et parim enne nov.2009a.

Kui ta suletuna seal kapis seisis, siis pole sellega küll midagi juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heipa! Selline asi, et ma sain sõbra käest mass 2. Ta ise lõpetas jõusaali tegemise kubemelihase pidevate vigastuste pärast. Mass 2 on mingi 4 kuud tal kapis lahtisena seisnud. Kas võiks hakata seda kasutama või peaks ennem veidi kontrollima? Pakendil on kirjas et parim enne nov.2009a.

Ei usu , et midagi nüüd pulbriga juhtunud on ikka võib kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nuusuta kas on halba lõhna tunda v mitte; tee üks sheik ja proovi. Ei usu eriti, et halvaks võis minna, aga proovi järgi, ära ei tapa vb lööb põhja alt ära ainult ;)

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nuusuta kas on halba lõhna tunda v mitte; tee üks sheik ja proovi. Ei usu eriti, et halvaks võis minna, aga proovi järgi, ära ei tapa vb lööb põhja alt ära ainult ;)

proovisin, lõi põhja alt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa pole varem valgukokse tarbinud, siis võib uus asi kehas vastureaktsiooni tekitada ja põhja alt ära lüüa küll. Kui aga oled valku varem ka sellisel kujul tarbinud, siis on kahtlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa pole varem valgukokse tarbinud, siis võib uus asi kehas vastureaktsiooni tekitada ja põhja alt ära lüüa küll. Kui aga oled valku varem ka sellisel kujul tarbinud, siis on kahtlane.

Kui ma esimest korda proovisin mõjus küll väga hästi mingeid kõrvalmõjusi ei esinenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma esimest korda proovisin mõjus küll väga hästi mingeid kõrvalmõjusi ei esinenud.

Vägivaldur:

Kui sa pole varem valgukokse tarbinud, siis võib uus asi kehas vastureaktsiooni tekitada ja põhja alt ära lüüa küll. Kui aga oled valku varem ka sellisel kujul tarbinud, siis on kahtlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×