Jump to content
mikk

Aegunud ja parim enne läbi

Recommended Posts

pista kinni ära, 1-2 nädalat ei tohiks veel paha teha, kui lõhn ja maitse on samad siis ei tohiks probleemi olla, endal ka aegunud 1 pulber 4 päeva, lasen edasi, lõhn/maitse täiesti talutavad ja samahead nagu uuena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka paar aastat aegunud pulbrit söönud. Nagu näha:olen veel elus.

Muidugi organismid on erinevad ja mõne seedimine ei peaks sellele ehk vastu. Pluss arvatavasti pole aegunud pulber enam nii efektiivne aga jah:nädalake ei tohiks midagi eluohtlikku põhjustada, kui pulbrit normaalses kohas hoidnud oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kreatiiniga sama lugu ?

kardan et kreatiinile mõjub parim enne tähtaja ületamine drastilisemalt kui proteiini pulbrile. St et ei pruugi kaugeltki nii hästi mõjuda(kreatiin on üldse selline ebastabiilsem, eriti vesilahuses )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kardan et kreatiinile mõjub parim enne tähtaja ületamine drastilisemalt kui proteiini pulbrile. St et ei pruugi kaugeltki nii hästi mõjuda(kreatiin on üldse selline ebastabiilsem, eriti vesilahuses )

No mida. Kreatiin on igal juhul stabiilsem, nii kuivalt kui vesilahuses. Ja maohappes.

http://www.labrada.com/members/week228.htm#art3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, avastasin, et kapis seisab mul üsna ammusest asjas MASS 2, millel sätendas peale säilivuskuupäev 10.09.09. Kunagi sain selle kuskil tasuta, tegin isegi lahti, kuid reaalselt kasutama ei hakanud. Pakk seisis avatult, (õhk pääses ligi) kuid pesupulgaga kinni panduna.

Küsimus siis järgmine, et kas seda tohiks veel kasutada või võin selle prügikasti visata?

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, avastasin, et kapis seisab mul üsna ammusest asjas MASS 2, millel sätendas peale säilivuskuupäev 10.09.09. Kunagi sain selle kuskil tasuta, tegin isegi lahti, kuid reaalselt kasutama ei hakanud. Pakk seisis avatult, (õhk pääses ligi) kuid pesupulgaga kinni panduna.

Küsimus siis järgmine, et kas seda tohiks veel kasutada või võin selle prügikasti visata?

Mina seda ei kasutaks, kuigi ma ise ei näe mis seisus see on ei oska ma täpselt öelda kas see on säilinud või mitte...

Oleneb ka sellest kas seal on peal kõlblik kuni või parim enne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõhn on täiesti normaalne ja pulbri matise tundub ka täiesti OK olevat, kuid ootaks mõne inimese vastuse ära, kes oskab midagi täpsemalt õelda. St. oskab omast kogemusest midagi õelda.

//Pakil pole kirjas kas tegu on "parim enne" või "kuni".

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivainetele on märgitud "parim enne", mitte "kõlblik kuni". Omadused võivad muutuda ja väheneda, kuid aine ei muutu tervisele ohtlikuks. Mina küll sellist paar kuud üle märgitud tähtaja seisnud kuivainet ei kardaks. Kui putukaid-mutukaid sees ei ela ning niiskus pole ligi pääsenud, siis proovi ära ja tee sellest omad järeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna uurisin natukene seda pakki ja oma soome keele algteadmistega avastasin, et peal on kirjas "parim enne". Proovin selle asja ära, sest kahju oleks tuulde visata ~350 krooni. Aitäh kõigile, kes leidsid aega ja mahti mulle vastata.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas tasuks võtta proteiinipulbrit, mille parim enne on möödas pea 6 kuud?

Eks sa proovi. Kui põhja alt ära ei löö vms, siis pole vast hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas tasuks võtta proteiinipulbrit, mille parim enne on möödas pea 6 kuud?

Oleneb mis firma oma. Kui tuntud firma siis on kindlasti netis rohkem tagasisidet. Kui tundmatu firma siis ma enamasti ei kasuta toodet üldse, kes teab, mis seal sees olla võib.

Parim enne üldiselt tähendab seda, et peale mingit kuupäeva toode ei ole kas nii effektiivne või nii maitsev. Üldjoontes kahjulik olla ei tohiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist , maikuus ostsin toote nimega Muscle+ , nüüd hakkasin uuesti trennis

käima ja toode on alles veel , seisis kapis , kas seda võib veel tarbida , tagumisel

poolel on kirjas best before/lot number : 02 /112

Et 02 on oktoober siis vms ?

Nägemist .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×