Jump to content
kwan

Toitumine enne ja pärast trenni

Recommended Posts

Pool tundi enne trenni söömist ei tee küll kellegile kahju, õigemini tulekski süüa, kes vähegi tahavad lihast kasvatada. Täpsustamiseks: 30 min enne trenni minekut sööd, 30 min lonkad trenni ja ongi tund möödunud.

Vee joomine trenni ajal ei ole kuidagi kuratlik tegu, see on samaväärne hingamisele. Kui on janu, siis joo, aga ei pea meeletult ennast täis pumpama. Vanakool soosib jah trenni ajal mitte joomist ja eliitspordis mingi teema. Ju siis tahetakse kehal harjutada vee hoidmist.

Isiklikult ei kujutaks ettegi, et kui teen A1 harjutuse ja 1,5min pärast A2 harjutuse ja ei joo vett. Ma koolen enne teist harjutuse paari ära. Sh mainides, et jutt käib veel ülekeha harjutustest.

Üldiselt ma ikka piiran vee joomist. Soojenduse ajal ei joo ja joon tavaliselt pärast harjutuse paari seeria lõppemist.

Nüüd meenus midagi. Eliitspordis nad ei saa ju enda tuju peale vett juua. Poksis ntx peab ootama roundi lõppu. Aga jõutõstja võib juua millal iganes tahab ju.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks teada mida ja kuna peaks sööma peale trenni?

1) Kui trenn lõppeb 18.30-19.00

2) Kui trenn lõppeb 21.00

Kõht suhteliselt tühi siis, kuna enne ei söö midagi.

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kui trenn läbi, siis mina sööks ühe kohupiima (kui valgushake ei tarbi). Koju jõudes natukene tegutseda ja vaikselt sööki valmistama - siis juba mõni liha/kala sisaldav praad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul lõpeb trenn peale üheksat ja põhimõtteliselt on varsti peale seda ka uneaeg, niiet, pistan ühe lahja Farmi kohupiima jogurtiga nahka, piima peale. Kui trenn lõpeb varem, siis kanafilee, kartul, salat ja midagi joodavat peale, nt õunamahl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltumata trenni ajast on minu treeningjärgne eine päeva kogukaim. Kõigepealt šeik ning siis mõnda aega hiljem praad ohtra lihaga ning kõrvale kas kohupiim või pählivõi võileib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Munadest ja piimast saad valku, banaanidest lihtsüsikaid ja munakoortest kreatiini :angry:

kreatiini :) ?

Kaltsiumit ehk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×