Jump to content
kwan

Toitumine enne ja pärast trenni

Recommended Posts

Piima- ja munavalku vist ei lasta koos eriti ju?

Ärge ajage asja nii keeruliseks enda jaoks.

Piima ja munavalku "lastakse" koos küll, ja mitte vähe. Ja muide väga hea on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pm k2isin vana treeneri juures,vb keegi teab,Salum2e perekonnanimi,ta treenis Rait Sagori,igatahes ta r22kis,et peale trenni kohupimia jne m6ttetu,aga ta pole 6elnud,et mida t2psemalt.

Keegi saaks teada anda,mida v6tta peale trenni,mis sisaldaks valku 100g umbes ja sysikuid ka samapalju

Nagu kokteilkodus teeksin valmis,mida saaks poest osta k6ik.

Ma suht pikk ja peenike,oleks vaja kaalus ka juurde v6tta,niiet sellekohta ka oleks vaja teada,et mida syya,et saada kiiremalt rasva juurde,et oleks parem treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pm k2isin vana treeneri juures,vb keegi teab,Salum2e perekonnanimi,ta treenis Rait Sagori,igatahes ta r22kis,et peale trenni kohupimia jne m6ttetu,aga ta pole 6elnud,et mida t2psemalt.

Keegi saaks teada anda,mida v6tta peale trenni,mis sisaldaks valku 100g umbes ja sysikuid ka samapalju

Nagu kokteilkodus teeksin valmis,mida saaks poest osta k6ik.

Ma suht pikk ja peenike,oleks vaja kaalus ka juurde v6tta,niiet sellekohta ka oleks vaja teada,et mida syya,et saada kiiremalt rasva juurde,et oleks parem treenida?

Milleks sulle 100g valku peale trenni ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organism vaevalt selle 100g valku korraga ära omastab, milleks raisata? 40st grammist peaks küll piisama. Rohkem pole parem :huh:

No ntx 40 siis ja sysikuid ja rasva ka,mingi hea sheik.

Keegi teab,palun 6elge:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida teised kohalikud enne trenni endale sisse armastavad ajada?

Silmas ei pea banaane või teed, vaid nö pre-workout jooki mõtlen.

Ise olen proovinud Mass Pump'i, Cytospordi Monster Pump (andekad nimed, eks) ja hetkel järan AC-C'd.

Tekkis mõte, et ilmselt oleks ikkagi soodne osta stiilis paar-kolm ainet omale riiulile ja nõnda mingil määral säästa rahakotti.

Hetkel põhimõtteliselt resurssi oleks, et midagi soetada, mis viibki küsimuseni:

Mida peavad staazikamad/kogenenumad "elementaarseks" treeningueelseks?

Ennasti padulolliks ei pea, aga katsun natuke selgust majja saada.

Mõtlesin millegile järgnevale: kreatiin monohüdraat, glutamiin, bcaa/hmb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arginiin ja beta-alaniin on ka varjandid, mida trennieelsesse(ja võib ka järgsesse) lisada. Üks hea ja mitte sugugi kallis arginiini toode on minu arust Trec Nutrition AAKG, mida saab hardsport.ee poest. Muidu ise võtan enne trenni mugavusest valmiskompotti siiski, hetkel mul samuti MASS PUMP pooleli, suht kesine toode, kõige paremat mõju on siiamaani avaldanud NO-Xplode(samuti olemas mass.fi-s suht hea hinnaga) minul.

Mitte, et ma spetsialist oleks siin, aga muljeid ikka avaldada võib ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen viimasel ajal enne trenn tarbinud- beeta-alaniin+dekstroos ;) Nokib küll <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuldne reegel on see, et BCCA ja GLUTAMIIN peaksid igal juhul olema enne ja peale trenni, väldivad katabolismi ja parandavad sooritusvõimet.

rahakoti kohapeal no-x explode, 650 eek , jagub 50x ehk üks peauk enne trenni = 13 eeki + vadakuvalk lisaks = 25 eegine pauk enne trenni, parimad ained, mis olla saavad üheskoos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rahakoti kohapeal no-x explode, 650 eek , jagub 50x ehk üks peauk enne trenni = 13 eeki + vadakuvalk lisaks = 25 eegine pauk enne trenni, parimad ained, mis olla saavad üheskoos.

Saladuskatte all - mass.fi'st saab odavamalt NO-Xplode :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et olen suht algaja jõusaali alal, aga olen juba mõnda aega käinud.

Pärast jõusaali on tavaliselt suht suur valu lihastes ja küsisin sõbralt mida teha, kes juba pikemat aega on käinud.

Tema kasutab mingit taastajat, aga ma vaatasin, et need on päris kallid. Siis leidsin mingi massilisaja vms. mis oli vähe odavam ning mõtlesin, et kui ma tarvitaks teda ainult pärast trenni, kas see oleks mõistlik või on kellelgi mõni muu nipp kuidas taastuda ilusti :lol:

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et olen suht algaja jõusaali alal, aga olen juba mõnda aega käinud.

Pärast jõusaali on tavaliselt suht suur valu lihastes ja küsisin sõbralt mida teha, kes juba pikemat aega on käinud.

Tema kasutab mingit taastajat, aga ma vaatasin, et need on päris kallid. Siis leidsin mingi massilisaja vms. mis oli vähe odavam ning mõtlesin, et kui ma tarvitaks teda ainult pärast trenni, kas see oleks mõistlik või on kellelgi mõni muu nipp kuidas taastuda ilusti :lol:

Tänud!

Venita pärast igat trenni ning tarbi kreatiini ning valku koheselt pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin ei aita nüüd küll lihasvalu vastu minu teada. Algajad kipuvad tavaliselt trenniga üle pingutama st jäta trennidele ka vabasid päevi vahele. Oleneb mis valust jutt, lihasvalu norm nähtus kui pole harjunud veel sellise pingutusega. Kui liigesevalu siis juba jama. Ennem trenni soojendus, pärast venitus ja taastusjook(valik sõltub enda eesmärgitest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin nüüd küll ei ole see taastaja mis lihasvalud ära võtab. Ilmselt ei ole see ikka õige trenn kui pärast lihastes suur valu. Kus sa trenni teed kas seal treenerit ei ole kohapeal kellelt nõu küsida õigete soorituste kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×