Jump to content
kwan

Toitumine enne ja pärast trenni

Recommended Posts

Tõsi jah?! Kas sellest vähe pole, liiga vähe energiat?

üks doos kreatiini enne trenni :) Mina ei jõua küll täiskõhuga trenni teha. No söö mingi 1,5 tundi enne trenni. Ega see toit sulle siis kümneid kilosid juurde ei anna, kui enne trenni sööd. Ma arvan, et just täiskõhuga sa ei jõua midagi teha -.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb mida süüa. Mina söön näiteks tund aega enne trenni ja tunnen ennast trennis hästi ja jõudu on ka piisavalt palju. Snickersid ja Lionid pole lahendus, neid ära sööma küll hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liha, nagu keegi mainis ja shokolaadi enne trenni süüa on rumalus. Valida tuleks kas omlett, või süsivesikuteta kohupiim, kodujuust, ka juust sobib enne trenni + näiteks natuke süsivesikuid kas lihtsalt sepikust, teraleivast, või väheke riisi. 1 söögikord enne trenni pole kindlasti koht kus hakata ennast süsivesikutega laadima, eriti veel magusaga. Samuti võtab liha seedimine liialt palju aega. Äärmisel juhul mingi kala variant. Ärge unustage kohvi juua. Kes kohvi ei tarvita siis roheline tee. Kui toitumine on ilusti paika pandud siis ennetrenni söök võiks olla üsna väike, 20g valke ja 50g süsivesikuid (kindlasti mitte magusast saadud), sellest on maajameri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha, nagu keegi mainis ja shokolaadi enne trenni süüa on rumalus. Valida tuleks kas omlett, või süsivesikuteta kohupiim, kodujuust, ka juust sobib enne trenni + näiteks natuke süsivesikuid kas lihtsalt sepikust, teraleivast, või väheke riisi. 1 söögikord enne trenni pole kindlasti koht kus hakata ennast süsivesikutega laadima, eriti veel magusaga. Samuti võtab liha seedimine liialt palju aega. Äärmisel juhul mingi kala variant. Ärge unustage kohvi juua. Kes kohvi ei tarvita siis roheline tee. Kui toitumine on ilusti paika pandud siis ennetrenni söök võiks olla üsna väike, 20g valke ja 50g süsivesikuid (kindlasti mitte magusast saadud), sellest on maajameri.

Teemale on selle kohapealt nüüd punkt pandud. Ise olen samuti enne trenni kala söönud - vähesoolane heeringafilee, hapukoor ja kodujuust, veidi piima allaloputuseks. Tehke mis tahate, aga ilma piimata mina läbi ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin tegin 3h rattaga trenni ja umbes tund enne tarbisin - 3 muna, tomat, paprika, sibul omletiks kokku. Lisaks teraleiba singiga. klaas piima juurde. Üks õun peale.

Üles tulema ei hakanud, sees ei loksunud, toitis kuni 2h ilusti ära, siis oli süüa juurde vaja.

Kohvi koha pealt olen tähendanud, et parandab sooritust omajagu, mis efekt täpsemalt mõjub, oskab mõni targem inimene ilmselt seletada.

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Oskab keegi öelda, mis toit oleks parim manustada enne treeningut, et saada piisavalt energiat ja oleks samas ka hea lihastele? + veel ained ?!

Väga häid tulemusi annab GR2. GR2 kasutavad ka paljud tippsportlased(Argo Ader, Aleksander Tammert jpt.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga häid tulemusi annab GR2. GR2 kasutavad ka paljud tippsportlased(Argo Ader, Aleksander Tammert jpt.)

Kas mina olen ainukene kellele tundub, et siin kisub jälle GNLD toodete reklaamiks? :)

Või see on puht "juhuslik" kokkusattumus, et ainult üks kasutaja sellest imetootest räägib? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et söögi valimine enne trenni oleneb kindlasti trennist, sest suurem eine natuke enne rattasõitu ei anna nii hullult trenni ajal tunda kui nt. enne kergejõustikut, jooksu. Jõusaali kohta ma ei oska öelda, kuid söök enne trenni tuleks valida ikkagi vastvalt füüsilisele pingutusele. Kindlasti tuleks enne igasugust trenni süüa midagi kerget ja minimaalselt juua, kuid pärast mitte trenni ajal, juua palju! Minu arvamus;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söögi portsjoni suurus sõltub ka väga palju inimesest, Mina olen nt väga kiire ainevahetusega ja mul läheb kõht väga kiiresti tühjaks. Mõni ei taha aga peale sööki enam 4-5 tundi süüa näha. Kõik sõltub inimesest ju ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kiire küsimus ,et mis oleks parimad toidud just enne rasket jõu trenni süüa?

aitäh

Määratle kõigepealt ajamäärsõna "enne" - kas 1/2 tundi, 1 tund, 2 tundi, 4 tundi, ööpäev. Vastavalt sellele on ka erinevad toidud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema on siis selline ,et olen mingi 4 kuud massi taga ajanud ja päris korraliku kaloraazi sisse ajanud igapäev samuti oma 6-7 kg juurde võtnud ,nüüd oleks aeg rasva maha võtta.Probleem seisneb selles et ma jõuan trennist koju tavaliselt 21.30-22.00 ja enne tõmbasin pärast trenni sisse 1kg jogusrti koos 30g vadakuga nii ~1000kcal ,nüüd aga ei oska midagi pärast trenni nii hilja kella aja peale sättida kui eesmärgiks on kaalust alla võtta.Kas lihtsalt valgusheigist ei piisa või sellest jääb väheks ,et lihaseid säilitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas lihtsalt valgusheigist ei piisa või sellest jääb väheks ,et lihaseid säilitada?

Kui hilja trenni teed, siis valgusheik ja normaalsel ajal magama- sellest lihaste säilitamiseks piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×