Jump to content
yamikazi

Probleem näoga

Recommended Posts

Nahaarst leiab kindlasti vastuse. Omal oli ka aastaid tagasi suur probleem. nahaarsti juures käik on sellest kasulik, et tõhusad akneravimid on retseptiravimid. Erinevad kreemid, mis siis välja kirjutatakse. Kasutan neid juba aastaid ja väga tõhus on. Lisaks ravimitele tuleb hoolitseda mudugi puhtuse ning näonaha niiskuse eest. St kasutada hommikuti ja õhtuti niisutuskreeme.

Aga kyll arst sulle parima lahenduse leiab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja roaccutani peaks treenima kergemate raskustega, nii 50 % ja pikemate kordustega, sest kuur norgestab organismi. Ka oleks parem harvem dussi all kaia, sest roaccutan muudab naha kuivaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep

Jutt on samast rohust.

Aga kuidas see organismi nõrgestab ? Sellest polnud voldikus sõnagi, arst ei rääkinud midagi ja tulemused on mul pigem paranenud :s Aga ma teen trenni väikeste raskustega ka loomulikult !

Miks see nii on Oldman ? :ph34r:

Et kestvusaladel peaks laskma higil silma / suhu voolata :blink: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja näonahka ei ole soovitav üldse mustade kätega katsuda ega higi pühkida.

Nahaarst rääkis mulle, et on suhtkoht levinud valearusaam, et nägu peab pidevalt puhastama jne. Mustus ei tekita aknet, seda tekitab akne bakter. Pidevalt oma nägu nühkides teed sa rohkem kahju kui kasu.

See vähene mustus mis sul tavapäeva jooksul näole koguneb teeb palju vähem kahju, kui see nühkimine puhastamise ajal. Kergelt veega üle loputada või spetsiaalne puhastusvahendiga õrnalt suurem kiht maha pühkida võibolla, aga pidev puhastamine on ei ei.

Muidugi ma pean silmas tavalist mustust mis näole päeva jooksul koguneb, kui kuskil ehitusel töötada vms, siis kindlasti korralikult puhastada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jep

Jutt on samast rohust.

Aga kuidas see organismi nõrgestab ? Sellest polnud voldikus sõnagi, arst ei rääkinud midagi ja tulemused on mul pigem paranenud :s Aga ma teen trenni väikeste raskustega ka loomulikult !

Miks see nii on Oldman ? :ph34r:

Et kestvusaladel peaks laskma higil silma / suhu voolata :blink: ?

Selle jaoks on peapael või higipael või kuidas ta nimetus oligi, loodud, et higi silma ei läheks.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi ei ole nii keeruline, pigem tuleb asi suurest higist, mis teeb näonaha rasuseks ja igast jura koguneb sinna, siis tekivad vinnid. Ei tee trenni - ei teki vinne. Ja kui massilisaja eemaldamine menüüst on löök allapoole vööd, siis oled ikka nõrk küll. Suuremad kogused tavatoitu - vot see on massilisaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mine perearsti juurde ja küsisellist rohtu nagu skinoren minu puhul aitas väga hästi pea kõik vinnid võtsid ära kui igapäev nahale määrida..seda saab ainult retseptiga..ja siis veel sääke nagu dalacin . see on üks vedelik mis aitab suuremate punnide puhul hästi..soovitan osta mõlemat..dalacini paned suuremate punnide peale paar korda päevas ja skinoreni paned rohkem kordi.väga hea rohi mis ei mõju tervisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma proovin maskide ja värkidega ja korralikult nägu puhastada, nii hull see asi ei ole et arsti juurde minema peaks ja et proorid umbes oleks või põletik oleks, tean küll milline see välja näeb(klassivennal peaks asi nii kaugel olema....)

Need vb lihtsalt murde eas tekkinud, vahel rohkem-vahel vähem.

Aga tänud siiski :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×