Jump to content
enzo

Keda pead parimaks?

Recommended Posts

mina pakuksin ennast :) olen ikka yks tubli builder :) !

Aga valismaalastest ytleksin et DORIAN YATES,mul avaneb voimalus temaga katt suruda 23 septembris siin Iirimaal kohalikel voistlustel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav,miks keegi jimmybravo't ei paku ..., :)

kui isetehtud kavu ja väljapakutud rekordeid vaadata,siis treenib nii mõnigi kaasvoorumlane just jimmybravo'ks saamise nimel, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

schwarzenegger selge see, ei ole ju vaja isegi vaielda.coleman ,andke andeks see mees oli vaid ajutine nähtus,voib juba praegu öelda. coleman-ist autoriteetsemaid mehi olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
schwarzenegger selge see, ei ole ju vaja isegi vaielda.coleman ,andke andeks see mees oli vaid ajutine nähtus,voib juba praegu öelda. coleman-ist autoriteetsemaid mehi olemas.

Näiteks ...? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coleman on praeguse aja kulturistidest üle prahi ikka (kui võrrelda võimsust), samas oma aja legendidest ja suuresti kulturisi arendamisele ja väikestele poistele iidoliks olemisega on Schwarzenegger andnud ikka meeletu panuse oma hea ja võimsa väljanäegemisega ning kulturismi propageerimisega. Üks väheseid, kes peale kulturismikarjääri on elus midagigi saavutanud (isegi väga palju tegelikult). Eestlastest fännan Kalmust, kuna minu eesmärk on lihaseline suurus, mitte ainult proportsioonid:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
schwarzenegger selge see, ei ole ju vaja isegi vaielda.coleman ,andke andeks see mees oli vaid ajutine nähtus,voib juba praegu öelda. coleman-ist autoriteetsemaid mehi olemas.

Coleman oli minuteada ca 9 korda Mister Olympia, mis ajutisest nähtusest sa räägid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest kindlasti Coleman,kuna ise pean kulturisti juures kõige tähtsamaks massiivsust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×