Jump to content
vend vähk

VAADAKE PILTE!

Recommended Posts

Pole midagi teha....eks igal asjal on oma hind....ma arvan et kui Nool või Veerpalu kirjutasksid ka kuskil foorumis mitu korda nad päevas s...tal käivad või naist panevad siis saaksid ka nemad taolisi arvamusi...lihtsalt tuleb arvestada kui sa oma elu niimoodi rahva ette laotad pead ka kriitikat kannatama...sest meil on sõnavabadus ja keegi ei saa seda takistada...loen ise ka aegajalt vendv blogi ja tunnistan et põnev on just see mida ta räägib oma trennivälise elu kohta....aga nagu näha on sellisel edevusel ka omad tagajärjed...ma ei ütle et edev ei peaks olema...kuid teha tuleb seda õigel ajal ja õiges kohas;)

Jõudu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna minu tegevust siin portaalis ei ole veel ametlikult lõpetatud, siis nendele, kes usuvad, et nad teavad antud teemast kõike, pean kahjuks tõdema, et nad ei ole isegi mitte jäämäe tippu näinud. Kõik ei ole nii lihtne kui teinekord paistab ning vend vähi huumorimeelega ning kriitikaga on kõik korras teatud piirideni. Saunapiltide ja teiste selliste naljade peale olen ka ise muhelenud, aga kui mõnes küsimuses hakatakse avalikult minu oma lauseid väänama, siis juriidiliselt ei ole see mitte ilus. Üldiselt hoidun toimuvat avalikult kommenteerimast, et teema vaibuks ning asjaosalised jõuaksid teatud küsimustes selgusele. Loodan siiani, et vend Vähi teemad pannakse siin kinni, mida oleks minu palvel pidanud tegema juba mitu päeva tagasi. Kui on tulevikus erialaseid küsimusi, siis palun pöörduda ainult minu e-maili aadressile: vendv@hot.ee

Toredat kevadet!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt on see portaal kulturistile parim väljund (peale lava muidugi). Kindlasti oleks Sinu lahkumine siit nii Robocopile kui ka siinsetele asjahuvilistele, kes näikse Sind valdavalt toetamas peaaegu kõiges, suur kaotus. Seega pead Sa silmas pidama, et "karistades" Tokko & Co-d karistad Sa ka siinseid tulevikukulturiste (ja mitte ainult) ja kahtlemata ka ennast. Mulle on Sinu kirjutusi lugedes jäänud mulje, et Sinu puhul on tegemist fanaatikuga, kes oma tegemiste kõrval tunneb muret ka ala hea käekäigu ja maine pärast. Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi! Edu sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt on see portaal kulturistile parim väljund (peale lava muidugi). Kindlasti oleks Sinu lahkumine siit nii Robocopile kui ka siinsetele asjahuvilistele, kes näikse Sind valdavalt toetamas peaaegu kõiges, suur kaotus. Seega pead Sa silmas pidama, et "karistades" Tokko & Co-d karistad Sa ka siinseid tulevikukulturiste (ja mitte ainult) ja kahtlemata ka ennast. Mulle on Sinu kirjutusi lugedes jäänud mulje, et Sinu puhul on tegemist fanaatikuga, kes oma tegemiste kõrval tunneb muret ka ala hea käekäigu ja maine pärast. Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi! Edu sulle!

Täpselt. Saan kirjutada sulle küll e-mailile aga saaksin rohkem teavet teiste küsimuste ja vastuste suhtes ka, mida siin foorumis vabalt vaadata ja lugeda annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ömm...eelmistesse postidesse eriti süveneda ei viitsi ja vist polegi mõtet. aga tekkis lihtsalt uudishimu kuidas võistluseks ettevalmistumine käib ? just toitumise poole pealt. mis muudatused sisse viid? tohutu süsivesikute dieet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema kuupäeva vaatasid?

Üldiselt plaanis samasugune pildiseeria ka sellel aastal ette võtta. Hetkel kaal 89 kg, aga alustan dieediga alles veebruaris...siis on kehakaal ilmselt suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel asja vastu huvi, siis 2009 sügishooaja ettevalmistuste pildid leiate orkutist, Imre Vähi kataloogidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×