Jump to content
vend vähk

VAADAKE PILTE!

Recommended Posts

teema on täiesti mõttetuks läinud juba..

lihtsalt üks sopaga loopimine! kahju, väga eestlastele omane!

võtke asja rahulikult ja huumoriga, on elu palju lihtsam!

internet on viimane koht kus teineteist ähvardada.

jõudu ja päikest kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei näe vajadust sinuga edasi sellel teemal vaielda, nii et ole truu ja tubli edasi. :D

Truu kellele...? Ma olen truu vaid ühele inimesele ja see ei ole Arnold :D

Kui ei taha vaielda, miks sa siis sõna võtsid üldse? Loogiline ju, et kui juba on vaidlus tekkinud, siis seda ka jätkatakse. Ka sinu kommentaari peale.

Asi on ju ikka ja jälle põhimõttes. Paljud teist tunnevad Arnoldit isiklikult? Ja paljud Imret? Paljud mõlemat? Mina pole ei ühe ega teise poolt. Mulle meeldivad nad mõlemad. Imre on oma ala proff ja Arnold oma. Mõlemad kõvad mehed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sina 15 aastane 65 kilone lapsuke oled mind 130 kilost 30 aastast meest paika pand?ei oskagi midagi öelda tundub et su vanemad pole sind kasvatand ega õpetand vanemat inimest austama.

kuule väikepoiss mina olen trenni yle 10 aasta teind, mis paikapanija sa mul oled, ennast tattnina pole ollagi ju, see et sa mind ei näe arvad et olen sinusugune pubekast koolipoiss vä?

"Andreaz" vs antonhansen vaidlus hakkab jälle pihta nagu vanas teemas ainult uue nime all.

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Andreaz" vs antonhansen vaidlus hakkab jälle pihta nagu vanas teemas ainult uue nime all.

Minu arust on nendel suurtel ja enda arvates jube vägevatel meestel teatud kompleks, nimelt nad ei kannata, kui keegi nendest noorem , neid õpetama tuleb. Antud hetkel oli see antonhanseni poolt hea soovitus selline teema lukku panna. Väga huvitav oli flexi lisa, et kes sind tatikat ikka kuulab. Ma arvan, et kui ta ise oleks sellise soovituse teinud, siis teda ei oleks ka kuulatud, hoolimata tema suurest kaalust ja kõrgemast east.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa ise oled....kes.....? :D

Enamus on netis küll kõvad lahmijad, kuid tegelikult ei tea teist keegi mitte kui midagi. Teema, milles on mõttetu sõna võtta neil, kes asjaosalisi vaid laval või teleekraanil näinud.

aga sina aktivist sa ei teagi mida ma nende .... all mõtlesin äkki seda et tokko on tore aga äkki midagi muud???

nii et ära hakka kohe paukuma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna teema on ammu metsas, siis lugege parem tänast AileKuuda blogi " Sünnipäev....".

Sellist reality show `d ei sooviks ka oma vaenlasele mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna teema on ammu metsas, siis lugege parem tänast AileKuuda blogi " Sünnipäev....".

Sellist reality show `d ei sooviks ka oma vaenlasele mitte.

See on tõsiselt teine sünnipäev!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sina 15 aastane 65 kilone lapsuke oled mind 130 kilost 30 aastast meest paika pand?ei oskagi midagi öelda tundub et su vanemad pole sind kasvatand ega õpetand vanemat inimest austama.

kuule väikepoiss mina olen trenni yle 10 aasta teind, mis paikapanija sa mul oled, ennast tattnina pole ollagi ju, see et sa mind ei näe arvad et olen sinusugune pubekast koolipoiss vä?

IRW... Täiesti peal, 130kg kaaluv mees ajab siukest iba suust välja, tead, mu siiani veel munakotis olev poeg/tütar on ka natikene inteligentsem, kui Sa oled... Ma ausalt ei või... poeg on sama vana, aga tundub, et su pojaga sama vana poiss on sust kraadikene taibukam.. Paika Sind pandi, nii või naapidi, eriti peale siukest posti oled Sa paigas... vähemalt minu jaoks, eee, mode, kas siukest lisavidinat pole foorumil, et ühe või mitme tegelase poste ma nägema ei peaks, sest seal midagi kasulikku lugeda nagunii pole!

Hinge ravimise jms. asjaga võiksid Sa pikemalt tegeleda, äkki isegi jõusaalis käimise vastu selle välja vahetada...

Täielik naer ikka!

Oli absoluutne OT küll, aga see selleks, see teema ongi kujunenud millekski muuks, kui vend vähi piltide kommenteerimiseks!

Minu poolt vend vähile jõudu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga sina aktivist sa ei teagi mida ma nende .... all mõtlesin äkki seda et tokko on tore aga äkki midagi muud???

nii et ära hakka kohe paukuma

Ok, hakkame siis vaidlema.. :D

Ja kust sina kossar2 tead, mida ma nende "..." all oma vastuses mõtlesin? Nii et ära hakka kohe paukuma :D (Lollustele saabki ju vaid sama lollilt vastata...)

Äkki mõtlesin seda ja äkki mõtlesin toda....äkki sa ei mõelnud üldse, kui seda vastust kirjutasid, kas nii ei võinud äkki olla? Nagu lasteaed, tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see et sa mind ei näe arvad et olen sinusugune pubekast koolipoiss vä?

Kuradi lahe, et inimesed ennast nii selgelt väljendavad :D

Poole suurem, poole raskem... poole düsgraafikum (onon õieti kirjutatud, ei vaidle :D )

On ikka oopel küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Tule taevas appi!" :D See teema nii mõttetuks läind ja millest see veel alguse sai mingist tühjast tähjast! :D Igatahes soovin Imrele Edu ja Jaksu ning tugevat üleolemist sellistest jorsidest kes siin mõttetult sõna võtnud! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimestel on ikka päris igav, ma vaatan.

Ma oskan ainult nii palju öelda, et kahju. Oli tore lugeda VendVähi blogisid ja vaadata ta arengut.

Olgem asjalikud, kirjutagem asjast ja möla maha lapsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba EKFL president selliseid matslikke vihjeid Metsakalmistule loobib ja liitu kuuluvat sportlast avalikult halvustab, siis jääbki üle vaid tõdeda et kogu liit koosneb ainult Tallinna peakontorist ja Tokko ustavatest jüngritest. Kõik kes resideeruvad mujal Eestis või ei jaga pealiku mõtteviisi tuleb välja juurida, oimetuks tümitada või lihtalt ajukääbikuteks tembeldada.

Aastaid tagasi tümitati Kalmust igal võimalikul ja võimatul moel, nüüd on siis Vend Vähk ette võetud. Või vähemalt on tümitamisega algust tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga paljud inimesed teavad, et VendVähil on käimas ekstreemne dieet. Väga vähesed aga teavad, mida selline dieet põhjustada võib. Kogenenumad rauakangutajad ning Tokko arvatavasti teavad ka, seega tuleks neil sellega arvestada. Karm diiet hakkab ka meelele, tuleks olla ikka ettevaatlik mida suust talle välja ajate. Oleks te seda natukenegi arvestanud, poleks sellist jama siin tekkinud.

Arvestagem ikka teistega,

Taavi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mis ta on jumal või, et talle ei tohi mingit kriitikat avaldada. Nagu naine ausõna. Keegi pole ju midagi halvasti öelnud. Asi hakkas pihta sellega, et Ott soovis näha pilte ka alakehast (kaasaarvatud Ivo oma), et võrrelda propotsioone. Sellepeale aga solvuti. Teiseks see hammaste asi. Vähk arvab kindlameelselt, et võistlustel hinnatakse teda hammaste järgi, no kuulge ega see ei ole missivõistlus. Kolmandaks mis Liidu inimesi häirib on see, et mees õigustab enda "õiget" dieeti ja kõik noored ju hakkavad seega jäljendama teda. See on täielik lollus mis ta teeb, saage ometi aru. Muidugi hakkab siis katus sõitma. Tulgu maapeale tagasi, t..a ma ei või

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis puudutab seda Tokko Hollywoodi naeratuse nalja, siis see oli kahtlemata asjakohane. Vaadake näiteks kuidas Tammert läbi meedia aegajalt Kanterit tõgab:) Väikene tõgamine käib spordis ikka asja juurde:) Dieedil oleva kulturisti võrdlemine toituva koeraga, keda samuti ei ole mõistlik selle toimingu puhul segada, võib pädeda või mitte. samas peaks miski inimest ikka teistest elusolenditest eristama. Reaktsioon suht sõbralikule tõgamisele oli ikka koolieeliku tasemel. Stiilis - mina enam sinu liivakasti ei tule, ja üleülse jätan kulturismi maha - lihtsalt uskumatu. Eriti arvestades seda, et VendV on ennast senimaani väga sümpaatse tegelasena näidanud. Arvatavasti peab ta nüüd mõnda aega taluma lavale astudes mõningaid naeruturtsatusi ja sisepiiris naljatatakse tema üle nähtavasti veel mõnda aega. Usutavasti see vahvat sõudurit ei murra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puudutab seda Tokko Hollywoodi naeratuse nalja, siis see oli kahtlemata asjakohane. Vaadake näiteks kuidas Tammert läbi meedia aegajalt Kanterit tõgab:) Väikene tõgamine käib spordis ikka asja juurde:) Dieedil oleva kulturisti võrdlemine toituva koeraga, keda samuti ei ole mõistlik selle toimingu puhul segada, võib pädeda või mitte. samas peaks miski inimest ikka teistest elusolenditest eristama. Reaktsioon suht sõbralikule tõgamisele oli ikka koolieeliku tasemel. Stiilis - mina enam sinu liivakasti ei tule, ja üleülse jätan kulturismi maha - lihtsalt uskumatu. Eriti arvestades seda, et VendV on ennast senimaani väga sümpaatse tegelasena näidanud. Arvatavasti peab ta nüüd mõnda aega taluma lavale astudes mõningaid naeruturtsatusi ja sisepiiris naljatatakse tema üle nähtavasti veel mõnda aega. Usutavasti see vahvat sõudurit ei murra.

ei ole midagi, peale dieeti sööb kõhu täis ja maailm on jälle ilus ja päikseline koht. näljane inimene on kuri inimene, nagu öeldakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puudutab seda Tokko Hollywoodi naeratuse nalja, siis see oli kahtlemata asjakohane. Vaadake näiteks kuidas Tammert läbi meedia aegajalt Kanterit tõgab:) Väikene tõgamine käib spordis ikka asja juurde:) Dieedil oleva kulturisti võrdlemine toituva koeraga, keda samuti ei ole mõistlik selle toimingu puhul segada, võib pädeda või mitte. samas peaks miski inimest ikka teistest elusolenditest eristama. Reaktsioon suht sõbralikule tõgamisele oli ikka koolieeliku tasemel. Stiilis - mina enam sinu liivakasti ei tule, ja üleülse jätan kulturismi maha - lihtsalt uskumatu. Eriti arvestades seda, et VendV on ennast senimaani väga sümpaatse tegelasena näidanud. Arvatavasti peab ta nüüd mõnda aega taluma lavale astudes mõningaid naeruturtsatusi ja sisepiiris naljatatakse tema üle nähtavasti veel mõnda aega. Usutavasti see vahvat sõudurit ei murra.

kuradi õige jutt täpselt nii ongi ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei taha tülitseda ei flexi ega andreazega (minuarust on andreaz küll väljamõeldud tegelane), olen noor tõesti, aga see ei tähenda et ma endast vanemaid ei austaks, suurem osa foorumlasi on minust palju kauem trenni teinud, elus kindlasti palju rohkem saavutanud, pean neist väga lugu.

Osadele siin foorumis olen ette jäänud, asi, mida kindlasti ei soovi. Mis on järgmine samm, otsite mind ip aadressi järgi üles ja annate lõuga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei taha tülitseda ei flexi ega andreazega (minuarust on andreaz küll väljamõeldud tegelane), olen noor tõesti, aga see ei tähenda et ma endast vanemaid ei austaks, suurem osa foorumlasi on minust palju kauem trenni teinud, elus kindlasti palju rohkem saavutanud, pean neist väga lugu.

Osadele siin foorumis olen ette jäänud, asi, mida kindlasti ei soovi. Mis on järgmine samm, otsite mind ip aadressi järgi üles ja annate lõuga?

Võta rahulikult :D Keegi ei tule sind otsima ega puutuma. See sõnalus mis siin oli siia jääbki.

Ja kui keegi midagi kunagi otsustab siis otsustage täis kõhuga, alati valite parima valiku kui olete söönud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×