Jump to content
vend vähk

VAADAKE PILTE!

Recommended Posts

Nii hull see mõnitamine ja mölisemine ka ei olnud. 12-aastased tüdrukud solvuvad nii kergesti, mehed peaks ära kannatama, eriti läbi interneti tulevat jura. Võibolla mees võtab ennast peale nälgimist kokku?, kuid ma ei õigusta siin seda, lihtsalt erapooletult lugesin ja avaldasin arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii hull see mõnitamine ja mölisemine ka ei olnud. 12-aastased tüdrukud solvuvad nii kergesti, mehed peaks ära kannatama, eriti läbi interneti tulevat jura. Võibolla mees võtab ennast peale nälgimist kokku?, kuid ma ei õigusta siin seda, lihtsalt erapooletult lugesin ja avaldasin arvamust.

Sama siin, lugesin ''solvavaid'' postitusi mitu korda läbi ja ikka ei j6udnud kohale kuidas NII ULLULT solvuda sai!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vend Vähk palun anna mulle andeks minu solvangud !

Eesti kulturism ei ela Sinu kaotust üle !

PS. Kõik, kes lebavad Metsakalmistul olid ka asendamatud !

PS.PS. Vend Vähk palun ära solvu jälle !

Aga selline jutt nii vanalt mehelt on kyll naeruväärne, seda v6ib vabalt m6nitamisena t6lgendada ja korralik/siiras vabandus oleks 6ige tegu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre Vähi on vist tõesti natuke edevam, kui keskmine eestlene(mina). Aga on ju põhjust ka. Kui Imre solvumine tuli ainult sellest teemast, siis ma seda ei mõista. Ta peaks ju teadma, et kuulsusel(seda ta ju taotleb) on ka teine pool.

Aga see Tokko käitumine on küll idiootlik.

PS: Kas keegi viitsiks teha algatuse talle umbusalduse avalduseks, et ******* tagasi astuks?

Muudetud kasutaja hannest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jôudu! Üks praeguse hetke teemaväline kommentaar.Sry, pole mingi spetsalist aga pildid, mis olid sul vôetud oma hetkevormist 28.02, on minu hinnangul parimad!Palju ka kaal oli viimastel vôtetel , vôibolla oli see kuskil üleval aga ei torkand silma. Tervitused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vend Vähk palun anna mulle andeks minu solvangud !

Eesti kulturism ei ela Sinu kaotust üle !

PS. Kõik, kes lebavad Metsakalmistul olid ka asendamatud !

PS.PS. Vend Vähk palun ära solvu jälle !

Mega IRW!Lasteaed! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks see läbu siin? Te olete mingid lapsed siin w? Eriti vihjan neil bossudele siin fitness.ee's. Milleks selline laimamine, kui Imre solvus, siis jätnud rahule ja palunu andestust, kuid jätkaket sama juraga edasi ja veel sarkasmiliselt? Kas sellist Eesti kulturismi me tahtsimegi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see Tokko viimane nali, kus metsakalmistut mainiti jne oli minu arust ka veits liig aga noh, ju neil on mingid omavahelised asjad, millest meie midagi ei tea. aga see Hollywoodi naeratus- mitte ei saa aru, mis seal niiväga solvuda oli. ma olen küll varemgi pannud tähele, et ülimalt edevad inimesed solvuvad räigelt igal võimalikul ja võimatul põhjusel aga mis liig, see liig.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no seda et tokko on üks paras .... tean ma ammu aga et nii .... poleks küll osand arvata!

Ja sa ise oled....kes.....? :D

Enamus on netis küll kõvad lahmijad, kuid tegelikult ei tea teist keegi mitte kui midagi. Teema, milles on mõttetu sõna võtta neil, kes asjaosalisi vaid laval või teleekraanil näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Müstika!!!!Ma ei saa aru mis toimub, kas nii loodab Eesti Kulturismi ja Fitnessi liidu president edendada seda toredat spordiala Eestis?Algul mõnitades ja nüüd lausa rõvedalt tänitades, ühte selle ala parimat Eestis.Ma saaks aru, kui selle pildi ja muu crapi oleks siia postitanud mõni suvaline foorumlane, aga et liidu president :D, andke mulle andeks, kui ma millestki olen valesti aru saanud, aga kas Hr.Presidendil pole millegi muu tähtsamaga tegeleda, kui siin foorumis mingit jama ajada.

Ärge arvake, et ma olen Vend Vähi tulihingeline fänn ja austaja, aga humoorikaid ja huvitavalt kirjutatud blogisid ja pilte oli küll hea jälgida.Kahju, et meie maal selliselt asjad käivad.

Noh, ja edasi....? Kriitika karastab inimesi, eriti veel selline, mis naljaga pooleks tehtud. Kuidas saab läbi neti teada, et inimene "rõvedalt tänitab"? Äkki ta hoopis naeratas seda kirjutades? Äkki avaldad mulle ka? Teades Arnoldi erilist naljasoont, siis...ei saa aru, milles on probleem siin hetkel :D

Ja mis see spordi edendamine siia hetkel puutub? Poisid, saage kõigepealt veidi vanemaks ja tehke ise midagi märkimisväärset ning asjalikku ära, siis tulge siia nii ägedalt sõnelema!

Ja lõpetuseks: ärge arvake, et ma olen kellegi tulihingeline fänn ja austaja--asi on põhimõtetes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa ise oled....kes.....? :D

Enamus on netis küll kõvad lahmijad, kuid tegelikult ei tea teist keegi mitte kui midagi. Teema, milles on mõttetu sõna võtta neil, kes asjaosalisi vaid laval või teleekraanil näinud.

Kuidas seda tõlgendada? :D

Me tahtsime parimat, aga välja tuli nagu alati. :P

Praegu on tegemist mitme asjaolu kokkusattumisel - kiire kaalukaotus suure energiadefitsiidi tingimustes. Lihaseid me oskame treenida ja teame kui palju on neile taastumiseks vaja - aga närvisüsteemi ja sellega seonduvat? Momendil on vend Vähi närvisüsteem kurnatud.

Tokko tahtis selle pildiga näidata, et kulturismis ei sõltu Hollywoodi naeratusest nii palju, kui vend Vähk oma blogis kirjutas.

Oleks seda teemat arendatud mingil teisel ajahetkel, ei oleks sellest üldse probleemi tekkinud.

Aga inimene elab kuni õpib. :P

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa ise oled....kes.....? :D

Enamus on netis küll kõvad lahmijad, kuid tegelikult ei tea teist keegi mitte kui midagi. Teema, milles on mõttetu sõna võtta neil, kes asjaosalisi vaid laval või teleekraanil näinud.

Tokko tegevust ma ei laida maha ega ka õigusta. Aga kasutajat kossar2 tean ka isiklikult juba 5 aastat ja seda ütlen küll, et tegu on väga normaalse vennaga kes asjatult ei sõima ja nalja tunneb ka ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, ja edasi....? Kriitika karastab inimesi, eriti veel selline, mis naljaga pooleks tehtud. Kuidas saab läbi neti teada, et inimene "rõvedalt tänitab"? Äkki ta hoopis naeratas seda kirjutades? Äkki avaldad mulle ka? Teades Arnoldi erilist naljasoont, siis...ei saa aru, milles on probleem siin hetkel :D

Kui oli näha inimese reaktsioon sellele "naljale", siis tuli kindlasti samamoodi jätkata eks? Veelgi rohkem nalja!

Ja mis see spordi edendamine siia hetkel puutub? Poisid, saage kõigepealt veidi vanemaks ja tehke ise midagi märkimisväärset ning asjalikku ära, siis tulge siia nii ägedalt sõnelema!

Märkimisväärse all mõtled sa lisaks mõnitamisele seda, eksju?

Jah, õigel hetkel oleks saanud selle asja selgeks rääkida. Paraku otsustas Lugupeetud Härra EKFL'i President oma viimase kommentaariga asja mõnitamiseks pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kammoon. nii hull ka asi ei olnud. iga normaalne inimene saab aru, et see oli naljana mõistetud. kui naljale pihta ei saanud, siis ei pea kohe materdama hakkama - üks ees, teised järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Märkimisväärse all mõtled sa lisaks mõnitamisele seda, eksju?

Kui ma oleksin "seda" mõelnud, siis ma kirjutaksin "sellest" asjakohases teemas, mitte ei lahmiks läbisegi ükskõik kus. See ei ole "SEE" teema.

Loomulikult oli see üks suur nali, aga foorumi "naised" võtsid kohe vedu ja nagu näha, kaagutamisel ei tulegi vist lõppu.... :D Tüdrukud, ärge võtke asja nii isiklikult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, ja edasi....? Kriitika karastab inimesi, eriti veel selline, mis naljaga pooleks tehtud. Kuidas saab läbi neti teada, et inimene "rõvedalt tänitab"? Äkki ta hoopis naeratas seda kirjutades? Äkki avaldad mulle ka? Teades Arnoldi erilist naljasoont, siis...ei saa aru, milles on probleem siin hetkel :D

Ja mis see spordi edendamine siia hetkel puutub? Poisid, saage kõigepealt veidi vanemaks ja tehke ise midagi märkimisväärset ning asjalikku ära, siis tulge siia nii ägedalt sõnelema!

Ja lõpetuseks: ärge arvake, et ma olen kellegi tulihingeline fänn ja austaja--asi on põhimõtetes.

Kindlasti ta naeratas seda kommentaari kirjutades, aga see ei ole kriitika vaid sulaselge tänitamine, minu reaktsioon oleks peale seda viimast kommentaari täpselt sama olnud nagu Imrel oli.

Imelik küsimus, et mis see spordi edendamine siia puutub, ma püüan sulle seletada, mis see siia puutub-see puutub siia nii palju, et Hr.Tokko, ehk siis EKFL presidendi üks tööülesanne on kindlasti edendada, seda spordiala Eestis(kui veel arusaamatuks jäi, siis ta peab selle nimel töötama, et võimalikult palju inimesi tegeleks selle spordialaga ja käiks võistlemas jne, jne)

Tõepoolest, mina ei tunne, ega ei tahagi Hr.Tokko erilist huumorisoont tundma saada, aga igal juhul tundub, et ta praegu on ilma jäämas ühest tõsisest kulturistist, kes lisaks veel treenib teist meest võistlusteks, pikas perspektiivis võib see valusalt kätte maksta.

Mulle jäi veidi arusaamatuks, et mida sa tahad et ma sulle avaldaks ja kui sa minu postitust võtad ˇägeda sõnelusenaˇ, siis ma võin sulle öelda, et sa pole tõsist sõnelemist veel näinud.

Ja ma olen oma elus piisavalt märkimisväärseid ja asjalikke tegusid ära teinud.Aga, et sa ikka üldse aru saaksid, et miks ma söna võtsin, siis ma kordan oma eelmise postituse ühte lauset-Ma saaks aru, kui selle pildi ja muu crapi oleks siia postitanud mõni suvaline foorumlane, aga et liidu president , andke mulle andeks, kui ma millestki olen valesti aru saanud, aga kas Hr.Presidendil pole millegi muu tähtsamaga tegeleda, kui siin foorumis mingit jama ajada.Äkki jõudis nüüd kohale, milles minu probleem seisneb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr.Tokko, ehk siis EKFL presidendi üks tööülesanne on kindlasti edendada, seda spordiala Eestis(kui veel arusaamatuks jäi, siis ta peab selle nimel töötama, et võimalikult palju inimesi tegeleks selle spordialaga ja käiks võistlemas jne, jne)

Kust sa said teada hr Tokko tööpäevased ülesanded, et tead, millega ta tegeleb ja ei tegele?

Ja ma olen oma elus piisavalt märkimisväärseid ja asjalikke tegusid ära teinud.

Mis kategooria tuntud tegijate inimeste seast me sind siis otsima peaksime..? Nimi ei tule küll nagu tuttav ette.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sa said teada hr Tokko tööpäevased ülesanded, et tead, millega ta tegeleb ja ei tegele?

Mis kategooria tuntud tegijate inimeste seast me sind siis otsima peaksime..? Nimi ei tule küll nagu tuttav ette.... :D

Aga, ütle palun miks sa tüli nokid, ma usun et sa saad aru küll mida ma mõtlesin, ja ma väljendasin ennast piisavalt viisakalt.Ja kulla inimene saa aru, et terve elu ei ole ainult kaalu kategooriad, kulturism või lihtsalt jõusaalis käimine.

Ma usun et ma olen enda vaatenurgad, siin vähe taibumatele inimestele piisavalt selgeks teinud ja ma ei näe vajadust sinuga edasi sellel teemal vaielda, nii et ole truu ja tubli edasi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"tapad ära ennast äkki flex?

mõttetu mees, vat sinu soovitusi pole kellelegi vaja, kui siin mõnes teemas olen su paika pannud siis ära ela seda mujal välja, peale kaklust teatavasti rusikatega ei vehita."

nii kirjutasin flexi toreda jutu peale, kui ta on otsustanud selle muuta rõõmsaks naeratuseks, samuti teinud mingid 2 postitust veel ja ka need naeratusteks muutnud, väga tore, ongi elu ilusam.

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et paljudel kulturistidel tuleks lihasmassi suurendamise kõrval leida aega ka oma hingeväiksuse avardamiseks...

PS. Kes ennast puudutatuna tundis, siis jah, räägin just sinust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×