Jump to content
vend vähk

VAADAKE PILTE!

Recommended Posts

Mitmes sa nagu Eestis ja Euroopas hetkel klassikalises kulturismis oled? Karjainstinkt ajab teiste jobudega koos kaagutama?

Ei näe erilist põhjust kõrri karata!Aga eks "nälg" teeb oma töö...tean seda omadest kogemustest!:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi kõvad poisid kõik hüppama, Kõik kes ise võistlusteks valmistunud, tõsiselt ma mõtlen, teavad , et vahel ajab mölisev ja täissöönud nägu ikka hinge väga täis. Eriti veel siis kui möla aina jätkub ja jätkub. Juhtud siis midagi krõbedamat ütlema, jälle kõik lödinäod vinguvad, et nii paha ja kasvatamatu ja agressiivne ja ei saa naljast aru. Puuks mehed, inimene siin teeb teile teene, kirjutab oma toitumisest, treeningutest ja et asi väga üksluiseks ei läheks siis ka natuke muudest tegemistest. Kurat, kas ta peab nüüd oma hambad teie plõksijate pärast tagasi vanade vastu vahetama, et maha rahuneksite??? T....a, kel võimalik pangu endale või teemantid hambaplommideks, või vastupidi peksu kõik välja. OMA ASI. Tüüpiline Eestlaste mentaliteet!!! Lõvipasteet. :blink: Haige ühiskond........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mai ole võistlendgi kunagi, seni vaid omale treenind 10 aastat.juhul kui võistlen kunagi siis aind raskekaalu kulturismis, väikse massi ja kaaluga ma välja ei astuks lavale...reljeefi trenni pole ma ka teind aind jõu ja massi trenn.

a see ju tõsi et kõik sind tahtvat näha irmsasti ja fännavad :blink:

Võistled sa jee.

Pane pilte ülesse kõva mees, tahaks su hirmsat superraskekaalu vormi näha :(

Vendv, ära tee idikatest välja, fänne on veits rohkem arvatavasti.

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et seda nalja naerate te juba mitmendat päeva seal Robocopi kontoris. Teeme nii, et kui ma reedel sinna tulen, siis hoitakse ennast natukene tagasi, sest ma olen viimasel ajal natuke närviline ja kanade moodi kaagutamist väga ei kannata.

Kas see Robocopi kontor asub Tartus ja kui asub siis kus?

Miks paljud Imre turjas :(

Head tulemused sul kulturismi, jätka samas vaimus kui mitte paremas !!!

Ja inimesed, ärge olge nii vaenulikud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Moderaator Rebane!

Ole hea ning kustuta ära kõik vend Vähi teemad siin portaalis. Samuti kustuta ära ka see rubriik: Küsi Vend Vähilt.

Kes ma ikka selline olen, et selles toredas portaalis sõna võtta? Mittekeegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Moderaator Rebane!

Ole hea ning kustuta ära kõik vend Vähi teemad siin portaalis. Samuti kustuta ära ka see rubriik: Küsi Vend Vähilt.

Kes ma ikka selline olen, et selles toredas portaalis sõna võtta? Mittekeegi.

EIII !! Moderaator Rebane ära kustuta.

Ära pulli nüüd Imre, sa oled Euroopa III =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsiselt kurb ja kahetsusväärne lugu.

Kuid, meest tuntakse tema tegudest, mitte sõnadest!

Nii et Imre, jõudu ja jaksu sulle. Sa oled juba senini teinud ära rohkem, kui mõni mees terve elu jooksul saavutada või teha jõuab. Hoolimata üksikutest eranditest, oled ja jääd sa paljudele suureks eeskujuks. Lipp kõrgel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alaliidu juhilt nii madalalaubalist käitumist poleks osanud oodata. Familiaarsus on meie väikeses Eestis paratamatu, kuid kuskilt maalt jookseb ikka mingi eneseväärikuse piir.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi kõvad poisid kõik hüppama, Kõik kes ise võistlusteks valmistunud, tõsiselt ma mõtlen, teavad , et vahel ajab mölisev ja täissöönud nägu ikka hinge väga täis. Eriti veel siis kui möla aina jätkub ja jätkub. Juhtud siis midagi krõbedamat ütlema, jälle kõik lödinäod vinguvad, et nii paha ja kasvatamatu ja agressiivne ja ei saa naljast aru. Puuks mehed, inimene siin teeb teile teene, kirjutab oma toitumisest, treeningutest ja et asi väga üksluiseks ei läheks siis ka natuke muudest tegemistest. Kurat, kas ta peab nüüd oma hambad teie plõksijate pärast tagasi vanade vastu vahetama, et maha rahuneksite??? T....a, kel võimalik pangu endale või teemantid hambaplommideks, või vastupidi peksu kõik välja. OMA ASI. Tüüpiline Eestlaste mentaliteet!!! Lõvipasteet. :D Haige ühiskond........

Nõustun Bonsunaga 100% Olge tõesti parem tänulikud, et keegi viitsib siia oma tegemistest kirjutada! Pildide ülesriputamine ja edevus... edukas ongi aind edev inimene, eriti, kui tegemist on kulturismiga, nii palju olen ma asjast aru saand, kõik ei läheks aluspükste väel lavale end näitama... Ja peale mingit võistlust ei vingu eriti keegi, et näää, on kehkenpüks, tuli alukate peal rahva ette! Järgnev kehtib ainult osadele siin teemas postitanutele... pange oma suu või p....eauk kinni, mine sa võta kinni, kummaga tegemist on tundub, et need avaused on vahetusse läind, kust see möla tuleb, kuigi jah, antud juhul on põhisüüdlaseks siiski ajutegevus+sõrmelihased vms. Küll oleks tore lugeda positiivseid vastuseid taolistele teemadele, aga kahjuks on see vist palju nõutud/palutud, sest mõnel kadedusest, mõnel ehedast lollusest, mõnel geenidest, mõnel igavusest, on lihtsalt vaja nokkida, sest muidu pole päev korda läind, ei saa und jne. Kopsake pihku näiteks rahulikult, kah kätele tööd, ei pea alati kuhugi foorumisse sibi trükkima!

Loodan, et kõik said aru kelle kohta see käis, kuigi kahtlen, sest siukest imbetsillilikku jura ajavad inimesed, nagu nad oma postidega näidanud on, asjadest aru ei saa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun Bonsunaga 100% Olge tõesti parem tänulikud, et keegi viitsib siia oma tegemistest kirjutada! Pildide ülesriputamine ja edevus... edukas ongi aind edev inimene, eriti, kui tegemist on kulturismiga, nii palju olen ma asjast aru saand, kõik ei läheks aluspükste väel lavale end näitama... Ja peale mingit võistlust ei vingu eriti keegi, et näää, on kehkenpüks, tuli alukate peal rahva ette! Järgnev kehtib ainult osadele siin teemas postitanutele... pange oma suu või p....eauk kinni, mine sa võta kinni, kummaga tegemist on tundub, et need avaused on vahetusse läind, kust see möla tuleb, kuigi jah, antud juhul on põhisüüdlaseks siiski ajutegevus+sõrmelihased vms. Küll oleks tore lugeda positiivseid vastuseid taolistele teemadele, aga kahjuks on see vist palju nõutud/palutud, sest mõnel kadedusest, mõnel ehedast lollusest, mõnel geenidest, mõnel igavusest, on lihtsalt vaja nokkida, sest muidu pole päev korda läind, ei saa und jne. Kopsake pihku näiteks rahulikult, kah kätele tööd, ei pea alati kuhugi foorumisse sibi trükkima!

Loodan, et kõik said aru kelle kohta see käis, kuigi kahtlen, sest siukest imbetsillilikku jura ajavad inimesed, nagu nad oma postidega näidanud on, asjadest aru ei saa!

lol :D way to go :D

see oli hea "Kopsake pihku näiteks rahulikult" :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti liivakasti teema! Nali on nali ja kui iga pisikese asja pärast solvuda, siis ei saagi elada. Iseenda üle peab ka naerda oskama. Pealegi ei mõeldud sellega midagi halba.

Ise oled küll mees nalja tegema, aga teiste huumorist aru ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähk palun anna mulle andeks minu solvangud !

Eesti kulturism ei ela Sinu kaotust üle !

PS. Kõik, kes lebavad Metsakalmistul olid ka asendamatud !

PS.PS. Vend Vähk palun ära solvu jälle !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nujah, oli mis oli, aga praegu kuulub Vend Vähi blogile vaatamiste rekord - üle 76 000. Eks see kipub nii olema, et kui muru seest kipub mõni tutt kõrgemale küünitama, siis lõigatakse see maha, kuid samas sellest kahju, sest kui kõik postitaksid poliitiliselt korrektseid ja neutraalseid postitusi (nagu ntx. käesolev), siis läheks ju igavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vend Vähk palun anna mulle andeks minu solvangud !

Eesti kulturism ei ela Sinu kaotust üle !

PS. Kõik, kes lebavad Metsakalmistul olid ka asendamatud !

PS.PS. Vend Vähk palun ära solvu jälle !

Müstika!!!!Ma ei saa aru mis toimub, kas nii loodab Eesti Kulturismi ja Fitnessi liidu president edendada seda toredat spordiala Eestis?Algul mõnitades ja nüüd lausa rõvedalt tänitades, ühte selle ala parimat Eestis.Ma saaks aru, kui selle pildi ja muu crapi oleks siia postitanud mõni suvaline foorumlane, aga et liidu president :D, andke mulle andeks, kui ma millestki olen valesti aru saanud, aga kas Hr.Presidendil pole millegi muu tähtsamaga tegeleda, kui siin foorumis mingit jama ajada.

Ärge arvake, et ma olen Vend Vähi tulihingeline fänn ja austaja, aga humoorikaid ja huvitavalt kirjutatud blogisid ja pilte oli küll hea jälgida.Kahju, et meie maal selliselt asjad käivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nujah, oli mis oli, aga praegu kuulub Vend Vähi blogile vaatamiste rekord - üle 76 000. Eks see kipub nii olema, et kui muru seest kipub mõni tutt kõrgemale küünitama, siis lõigatakse see maha, kuid samas sellest kahju, sest kui kõik postitaksid poliitiliselt korrektseid ja neutraalseid postitusi (nagu ntx. käesolev), siis läheks ju igavaks.

Ma olen ka tema blogisid hoolikalt lugenud, kuid seda mitte niivõrd fännates, kuivõrd imestades ja jälgides, millal selline irratsionaalne käitumine oma loomuliku lõpu leiab.Respect, kui seda ei tule ja mees jätkab oma senise eduga võistlustel, kuid kahjuks paistab praegu sedamoodi, et kuskilt otsast hakkab mees ikka vaikselt järele andma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vend Vähk palun anna mulle andeks minu solvangud !

Eesti kulturism ei ela Sinu kaotust üle !

PS. Kõik, kes lebavad Metsakalmistul olid ka asendamatud !

PS.PS. Vend Vähk palun ära solvu jälle !

Jobu!

Kallis fitness.ee andke mulle endeks see solvag!

PS.PS Ärge mulle jälle hoiatust pange!

On tore v?

Oi mul poogen, plokkige ära, tehke mida tahate, jääte jälle ühest foorumikasutajast ja kliendist ilma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole algusest peale aru saanud, kuidas sihuke kloun (rõve!) saab olla EKFL'i president.

Olen oma elu jooksul näinud nii mõndagi täiskavanud last ja 42aastane tatika aruga mees on senimaani rekord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×