Jump to content
vend vähk

VAADAKE PILTE!

Recommended Posts

http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=52983

Ma panin selle teema just blogidesse üles, aga paar inimest helistasid ja soovitasid selle ka siin foorumis üles panna kuna teema peaks paljusid huvitama ning kõik huvilised blogisid ei loe. Tegemist on siis minu võistlusteks valmistumisega seotud muudatustega ning neid pilte lasen endast teha igal kolmapäeval. Minu Rootsi võistlusteni 7-dal aprillil on veel aega üle 5-e nädala ning selle aja jooksul on siis eeldatavasti tulekul veel 5 pildiseeriat ning lõpetuseks püüan panna ühed pildid üles ka sellest hetkest, kui pean võistluslavale minema ja vorm on maksimaalne. See idee on olnud mul juba mitu aastat ning selle vastu on väga paljud huvi tundnud. Igaüks saab nüüd neid pilte võrrelda ning analüüsida. Esimesel pildistamise päeval oli minu kehakaal 90 kg ja eile õhtuks oli see kaal juba 82 kg. Toredat vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

........aga paar inimest helistasid ja soovitasid selle ka siin foorumis üles panna

Ja, kindlasti helistasid : ) Huvitav, et ainult Vähile kõik helistavad ja kirjutavad ja paluvad, et ennast igale poole end üles seaks. Kas saab veel edevamaks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
........aga paar inimest helistasid ja soovitasid selle ka siin foorumis üles panna

Ja, kindlasti helistasid : ) Huvitav, et ainult Vähile kõik helistavad ja kirjutavad ja paluvad, et ennast igale poole end üles seaks. Kas saab veel edevamaks minna.

Kasutaja Heli on korduvalt Vähivastaseid sõnavõtte teinud. Eelmisel korral läks väga haledasti, aga alati tasub proovida! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun et enamus noori võistluse sooviga inimesi vaatavad neid pilte huviga .. nagu et proff pakub võimalust jälgida oma võistlusteks ettevalmistumist ... väga kasulik ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka siin foorumis tuleb väga hästi väljas see lause et " Eestlase toit on teine eestlane". Mis teha kadedus vms hälve on osadel olemas. Selleasemel et kaasa elada, toetada, julgustada vms.

Edu Imrele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma vaatan, et imre näeb ~90 kilose massiga ka hea välja :rolleyes:

huvi pärast küsin ka, et palju käe ümbermõõt on vähenenud kui oskad öelda...

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.

Ja, kindlasti helistasid : ) Huvitav, et ainult Vähile kõik helistavad ja kirjutavad ja paluvad, et ennast igale poole end üles seaks. Kas saab veel edevamaks minna.

klimaks eto net konets zizn :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
........aga paar inimest helistasid ja soovitasid selle ka siin foorumis üles panna

Ja, kindlasti helistasid : ) Huvitav, et ainult Vähile kõik helistavad ja kirjutavad ja paluvad, et ennast igale poole end üles seaks. Kas saab veel edevamaks minna.

ma arvan kah nii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
........aga paar inimest helistasid ja soovitasid selle ka siin foorumis üles panna

Ja, kindlasti helistasid : ) Huvitav, et ainult Vähile kõik helistavad ja kirjutavad ja paluvad, et ennast igale poole end üles seaks. Kas saab veel edevamaks minna.

Saab.Ausõna saab, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav, et keegi peab enese eksponeerimist taunitavaks, eriti veel antud kontekstis. Kui inimene on hea kehaga, siis miks mitte seda teha ja tunnustust otsida. Täiesti inimlik. Rõhutaks siinkohal, et tegemist on ju kulturismiga ja keha näitamine on üks selle oluline osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Hollywoodi naeratus ? Kus on uus naeratus ?

Ma usun, et seda nalja naerate te juba mitmendat päeva seal Robocopi kontoris. Teeme nii, et kui ma reedel sinna tulen, siis hoitakse ennast natukene tagasi, sest ma olen viimasel ajal natuke närviline ja kanade moodi kaagutamist väga ei kannata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pane jah imre! kõik tahavad näha! pane uuest Holliwoody naeratusest ja tänasepäeva hetkevormist ka kõik ju ootavad väga. :blink:

Mitmes sa nagu Eestis ja Euroopas hetkel klassikalises kulturismis oled? Karjainstinkt ajab teiste jobudega koos kaagutama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et seda nalja naerate te juba mitmendat päeva seal Robocopi kontoris. Teeme nii, et kui ma reedel sinna tulen, siis hoitakse ennast natukene tagasi, sest ma olen viimasel ajal natuke närviline ja kanade moodi kaagutamist väga ei kannata.

Nälgimine on mõjuma hakkanud. Kas ma tunnen ähvarduse lõhna või oled natsa lõvi pasteeti maitsnud : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et seda nalja naerate te juba mitmendat päeva seal Robocopi kontoris. Teeme nii, et kui ma reedel sinna tulen, siis hoitakse ennast natukene tagasi, sest ma olen viimasel ajal natuke närviline ja kanade moodi kaagutamist väga ei kannata.

mai ole võistlendgi kunagi, seni vaid omale treenind 10 aastat.juhul kui võistlen kunagi siis aind raskekaalu kulturismis, väikse massi ja kaaluga ma välja ei astuks lavale...reljeefi trenni pole ma ka teind aind jõu ja massi trenn.

a see ju tõsi et kõik sind tahtvat näha irmsasti ja fännavad :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×