Jump to content
Smurfikas

Säärelihas

Recommended Posts

Kõik on huvitatud küll hirmsasti lihaste kasvatamisest, aga mul hoopis vastupidine probleem. Nimelt on minu sääremarjad küll väga lihastes (isa geenid vist löövad välja :D ), aga naisterahvana ei soovi ma seda teps mitte. Kas on olemas äkki mingeid harjutusi/venitusi, mis seda lihast natukenegi ära kaotaks? Jõusaalis käin nii ~3x nädalas, aga säärelihastele otseselt nagu midagi teinud ei olegi-hirmust, et kasvavad veelgi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on huvitatud küll hirmsasti lihaste kasvatamisest, aga mul hoopis vastupidine probleem. Nimelt on minu sääremarjad küll väga lihastes (isa geenid vist löövad välja :D ), aga naisterahvana ei soovi ma seda teps mitte. Kas on olemas äkki mingeid harjutusi/venitusi, mis seda lihast natukenegi ära kaotaks? Jõusaalis käin nii ~3x nädalas, aga säärelihastele otseselt nagu midagi teinud ei olegi-hirmust, et kasvavad veelgi :D

Nagu sa isegi aru saad, tegu on geneetilise eripäraga ja lihastest saad sa lahti ainult näljutamise ja valgu defitsiidiga. Ja kindlasti vedele voodis dieedi ajal ja ära mingil juhul jalgu kasuta sest kõndimisega töötavad sääred. Kui tõsiselt rääkida, siis võiks pigem oma kompleksiga tegeleda :P , paljude meeste arvates on lihaselised sääred väga seksikad. Minu arust ka. Aga võibolla on sul tõesti kulturisti sääred, mõnda pilti pole näidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu sa isegi aru saad, tegu on geneetilise eripäraga ja lihastest saad sa lahti ainult näljutamise ja valgu defitsiidiga. Ja kindlasti vedele voodis dieedi ajal ja ära mingil juhul jalgu kasuta sest kõndimisega töötavad sääred. Kui tõsiselt rääkida, siis võiks pigem oma kompleksiga tegeleda :D , paljude meeste arvates on lihaselised sääred väga seksikad. Minu arust ka. Aga võibolla on sul tõesti kulturisti sääred, mõnda pilti pole näidata?

Heheee, no kulturisti mõõtu ma nüüd küll veel välja ei anna...ja pilte vast ka ei hakka oma koibadest tegema. Aga tänud vastamast, eks ma üritan oma kompleksist üle saada, kui teisi võimalusi pole :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav....ja mina arvasin küll, et meestele meeldivad rohkem sellised imepeenikesed jalakesed :blink: Aga jah, ega ma muidu NII väga ei põegi....ainult siis kui kontsad all on ja lihased ilusti välja joonistuvad :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav....ja mina arvasin küll, et meestele meeldivad rohkem sellised imepeenikesed jalakesed :blink: Aga jah, ega ma muidu NII väga ei põegi....ainult siis kui kontsad all on ja lihased ilusti välja joonistuvad :ph34r:

Valesti oled arvanud.Sellised imepeenikesed naised meeldivad üksnes vähestele,ma arvan.Endale küll mitte. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ooojaaa, selline tädi juba läheb. Võtaks esimesel võimalusel ära. Vaata ta nunnut näoilmet. seal särab metsikus vastu. Metsikud naised on kenad :blink::ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda pilti vaadates tuleb esimese asjana silmade ette pilt, kuidas emane ämblik isase peale paaritumist ära sööb. Kahju igatahes tollest mehest, kes pildi järgi tundub olevat kas Roger Federer või Quentin Tarantino. Suur kaotus mõlemal juhul :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei julge...pärast näeb veel keegi MINU pärast õudukaid öösel :ph34r:

Ära karda,kulturistid on tugeva närvikavaga-spordiala lihtsalt nõuab seda.Ja usu mind,sinu jälgu on meil üksnes mõnus vaadata :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kus sa selles nii kindel olla saad, kui sa veel näinudki pole :blink:

Mul on hea kujutlusvõime ja pealegi olen naisi ennegi näinud :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on raudselt liiga roosiline fantaasia :blink:

Sa ei tea minu fantaasiaid.......... :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×