Jump to content
klubikas

ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes valiks keskerakonda!

Recommended Posts

Õige vastus on see, et Kiivikas ei kuulu ühegi erakonna nimekirja ega ole ka ühegi erakonna liige. Siin on kõvad poliitkud koos ma vaatan, mingist emotsioonist ei ole mõtet kedagi maha teha ja ülistada, igal ühel on õigus teha oma otsusesed ise ja mitte õhutama kedagi takka mitte hääletama kellegi poolt. Kas te sõbrad teate ka, et keskerakond - ehk Tallinna linnavalitsus on toetanud ka sporditegemist, seda et see linnavalitsus toetab pearahadega ka noortesporti - fitness ja kulturism, et teie lapsed saaksid soodsamalt sportida ja ei jõlguks niisama tänavatel, seda et ta toetas ka Eesti kulturismi 40 juubeli korraldamist ja sellega seoses Euro Elite touri võistlust ja oli seal peasponsor. Hammustage toitja kätt ja pärast nurisege miks mitte midagi ei toimu ja miks keegi kulturismi ei arenda ega tegele kui teie lemmikerakond võimule saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
GIGAIRW! Andreaz, kas sa pole mõelnud telekarjäärile? Sinust võiks saada suurem staar kui kivipallur Jürto, Ryan Angelos ja Ajusaagim kkokku. Ma ei tee nalja, sul on tõesti hiiglaslik potentsiaal. Kujutagem, kui Andreaze sugune musklis mees hakkaks televisioonis stabiilselt oma päevapoliitilsi ja ühiskonnakriitilisi kommentaare avaldama!!!

Mees, sa teeniksid sellise papi, et võiks päevapealt Helsinkist tagasi kolida!

Yhinen Le Bon i soovitusega :) V2ga viis karakter!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige vastus on see, et Kiivikas ei kuulu ühegi erakonna nimekirja ega ole ka ühegi erakonna liige. Siin on kõvad poliitkud koos ma vaatan, mingist emotsioonist ei ole mõtet kedagi maha teha ja ülistada, igal ühel on õigus teha oma otsusesed ise ja mitte õhutama kedagi takka mitte hääletama kellegi poolt. Kas te sõbrad teate ka, et keskerakond - ehk Tallinna linnavalitsus on toetanud ka sporditegemist, seda et see linnavalitsus toetab pearahadega ka noortesporti - fitness ja kulturism, et teie lapsed saaksid soodsamalt sportida ja ei jõlguks niisama tänavatel, seda et ta toetas ka Eesti kulturismi 40 juubeli korraldamist ja sellega seoses Euro Elite touri võistlust ja oli seal peasponsor. Hammustage toitja kätt ja pärast nurisege miks mitte midagi ei toimu ja miks keegi kulturismi ei arenda ega tegele kui teie lemmikerakond võimule saab.

Kas see on saladus, mis summadest algab kulturismis n8 "peasponsori" aunimetus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hammustage toitja kätt ja pärast nurisege miks mitte midagi ei toimu ja miks keegi kulturismi ei arenda ega tegele kui teie lemmikerakond võimule saab.

Oma supid keedan ja söön ise, ega vaja selleks Moskva lusikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge muretsege... penskarid ja tiblad valivad nii kui nii keskerakonna...

Tiblad? Keda sa selle all mõtled? Ega omati venelasi? KE eesotsas Etsiga mulle absoluutselt ei meeldi aga sellised tüübid on veel hullemad kes inimesi nende päritolu järgi mõõdavad ja siis sõimavad. Mul pole

Ega kõik pensionäridki KE-d vali. Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes, minu teada, valiks KE. Sinna hulka kuuluvad mu vanemad ja vanavanemad.

Kesknädalat reklaamiti kunagi nii: Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loeks Kesknädalat.

Selle lause ütleja ja minu tutvusringkonnad on vist ükteisest väga kauged, sest ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes loeks Kesknädalat.

Ma nüüd kindalat ei tea aga, kas see oli Nelli teataja kus olid mingid ilged libauudised ja muud mõttetused, vot Kesknädal on just selline.

Ma tean seda see tõttu, et, häbi küll tunnistada, ma olen lugenud Kesknädalat. Meile on hakanud mingil kahtlasel põhjusel Kesknädal postkasti ilmuma :) , mitte keegi mu perekonnast ei ole seda tellinudki, keegi pole ka KE pooldaja, täitsa vastupidi, kuid lihtsalt (arvatavasti seoses valimistega) hakkas postkasti ilmuma. Ei teagi, kas helistada sinna toimetusse ja sõimata neil nägu täis, et mis nad sellist saasta saadavad või hoopis seda lugeda ja naerda millist soga suudab üks inimene kokku kirjutada. Igaljuhul saab Kesknädalaga ilusasti katelt köetud :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu laste lasteaia arved tuli korrutada kahega, kui kesikud tallinnas võimule said. Oti jutt on elav näide sellest "semukapitalismist", mis keskerakonna kohta liigub. Seal ei liigu ükski raha ilma vastuteeneta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma just mõtlesin, et kes selline kivipallur võiks olla, kes valimisreklaami järgi valima läheb... :)

Mille muu järgi ikka valida kui ilusate lubaduste vms (neid ju reklaamis esitatakse) põhjal, ega me ju ei tea kunagi kas ja kui palju neid lubadusi tegelikult täita suudetakse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille muu järgi ikka valida kui ilusate lubaduste vms (neid ju reklaamis esitatakse) põhjal, ega me ju ei tea kunagi kas ja kui palju neid lubadusi tegelikult täita suudetakse. :)

Kõige paremad on minu meelest debatid. Erakondade esindajad esitavad argumente oma lähenemisest eestlaste heaolu parandamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige vastus on see, et Kiivikas ei kuulu ühegi erakonna nimekirja ega ole ka ühegi erakonna liige. Siin on kõvad poliitkud koos ma vaatan, mingist emotsioonist ei ole mõtet kedagi maha teha ja ülistada, igal ühel on õigus teha oma otsusesed ise ja mitte õhutama kedagi takka mitte hääletama kellegi poolt. Kas te sõbrad teate ka, et keskerakond - ehk Tallinna linnavalitsus on toetanud ka sporditegemist, seda et see linnavalitsus toetab pearahadega ka noortesporti - fitness ja kulturism, et teie lapsed saaksid soodsamalt sportida ja ei jõlguks niisama tänavatel, seda et ta toetas ka Eesti kulturismi 40 juubeli korraldamist ja sellega seoses Euro Elite touri võistlust ja oli seal peasponsor. Hammustage toitja kätt ja pärast nurisege miks mitte midagi ei toimu ja miks keegi kulturismi ei arenda ega tegele kui teie lemmikerakond võimule saab.

Vaata Ott, kaks väikest vahemärkust.

1) Kõige-kõige ohtlikum tendents poliitikas ongi see, kui kodanikud annavad hääle parteile, kes lubab toetada just sellele valijale olulisi protsesse. See on kõige ehedam äraostmine. Valimisotsust ei tohi langetada selle põhjal, mida MULLE antakse, vaid millist tulevikku mu RAHVALE kujundatakse. Keskerakond on äärmiselt ohtlik fenomen Eesti poliitikas ja mul tõesti ei ole viitsimist seda pikalt ja põhjalikult siinses foorumis selgitada. Ära arva, et siinsed foorumikülastajad ei hooli spordist ja rahva tervisest, aga need asjad on palju keerulisemad.

2) Veelgi tähtsam on rahvasaadikute usaldusväärus. Kui rahvaga manipuleeritakse, kodanikele valetatakse, eiratakse seadusi ja õõnestatakse ühiskonna normaalse funktsioneerimise alustalasid nende endi poolt, kes selle eest hea peaks seisma, siis ei ole siin rohkem midagi kommenteeridagi. Kui valijal on eneseväärikust, siis teeb ta oma valiku riigi turvalise tuleviku nimel, mitte selleks, et saada 200 krooni jõulupreemiat. Mida sa Ott arvad kohukese saagast? Kui tunnustad Edgari väiteid, et nemad pole sellega kuidagi seotud, siis pead olema küll tõeline naiivitar ja just sellistele inimestele K valimistel panustabki. Kui aga möönad, et tegu oli seaduserikkumisega ja seejärel rahva peale sülitamisega, siis tekib mul küsimus, et mis inimene sa üldse oled, et seda normaalseks pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskerakonna valimispeol Saaremaal jagati mõnedele tasuta televiisoreid.Kui see pole pistis,siis mis on? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata Ott, kaks väikest vahemärkust.

1) Kõige-kõige ohtlikum tendents poliitikas ongi see, kui kodanikud annavad hääle parteile, kes lubab toetada just sellele valijale olulisi protsesse. See on kõige ehedam äraostmine. Valimisotsust ei tohi langetada selle põhjal, mida MULLE antakse, vaid millist tulevikku mu RAHVALE kujundatakse. Keskerakond on äärmiselt ohtlik fenomen Eesti poliitikas ja mul tõesti ei ole viitsimist seda pikalt ja põhjalikult siinses foorumis selgitada. Ära arva, et siinsed foorumikülastajad ei hooli spordist ja rahva tervisest, aga need asjad on palju keerulisemad.

2) Veelgi tähtsam on rahvasaadikute usaldusväärus. Kui rahvaga manipuleeritakse, kodanikele valetatakse, eiratakse seadusi ja õõnestatakse ühiskonna normaalse funktsioneerimise alustalasid nende endi poolt, kes selle eest hea peaks seisma, siis ei ole siin rohkem midagi kommenteeridagi. Kui valijal on eneseväärikust, siis teeb ta oma valiku riigi turvalise tuleviku nimel, mitte selleks, et saada 200 krooni jõulupreemiat. Mida sa Ott arvad kohukese saagast? Kui tunnustad Edgari väiteid, et nemad pole sellega kuidagi seotud, siis pead olema küll tõeline naiivitar ja just sellistele inimestele K valimistel panustabki. Kui aga möönad, et tegu oli seaduserikkumisega ja seejärel rahva peale sülitamisega, siis tekib mul küsimus, et mis inimene sa üldse oled, et seda normaalseks pead.

Suured t2nud!

Sellega sai vist i le punkt peale.

Lugesin ja tundsin, et eestlane olla on uhke ja h22... ja et k6ik ei ole veel kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitnessi foorumis poliitiline propaganda? Kas sellist foorumit me tahtsimegi? Tegelege spordiga parem. Masendav vaadata. Ühes teemas käib rahvusvaenu õhutamine, teises teemas poliitiline propaganda. Varsti hakkate siia valimisreklaame postitama? Ma mõtlesin, et vähemalt fitnessi foorumisse sellised jutud ei jõua, aga ei - eksisin. Kas tõesti ei saa kusagil mujal selliseid jutte ajada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda valimiseelset jama oleme sunnitud ilmselt telerist vaatama veel 10 päeva ning arvata on, et see mudaga loopimine läheb järjest inetumaks. Arvatavasti on selle nädala lõpuks ka mõni suurem skandaal valmimisel, mis ikka erakondade vahelises materdamises õli tulle valab. Mina erakondadesse ei kuulu ja püüan lihtkodanikuna omale asjad selgeks saada. Täna lähen kindlasti eelvalimisele ja teen oma valiku ning soovitan seda teha ka kõigil siinviibijatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda valimiseelset jama oleme sunnitud ilmselt telerist vaatama veel 10 päeva ning arvata on, et see mudaga loopimine läheb järjest inetumaks. Arvatavasti on selle nädala lõpuks ka mõni suurem skandaal valmimisel, mis ikka erakondade vahelises materdamises õli tulle valab. Mina erakondadesse ei kuulu ja püüan lihtkodanikuna omale asjad selgeks saada. Täna lähen kindlasti eelvalimisele ja teen oma valiku ning soovitan seda teha ka kõigil siinviibijatel.

Täna kahjuks ei saa,põlv on jube valus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et Tartus valimiskast välja vahetati... arvasin, et see on lihtsalt provokatsioon KE vastu kuni ise selle inimesega kohtusin, kelle pärast see tehti.

Vaevalt et ma kunagi KE enam valiks. Ja minu arvates ei saa öelda, et KE või mis iganes erakond nüüd toetas sporti. Linnavalitsuses peab koostööd tegema ikka ka teiste erakondadega ning asi on rohkem koostöös kui ühes erakonnas või mis. Kui häälte saamiseks juba petetakse, siis mida peaks sealt veel ootama.

Kindlasti on teistes erakondades ka igasuguseid jamasid, kuid minu jaoks on nad palju usaldusväärsemad ja see loeb mulle palju rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hirmsad poliitikud ikka siin koos! Kahjuks tundub, et ENAMUS jookseb lihtsalt jutuga kaasa, teadmata ja omamata ENDA arvamust.Kas keegi on ka peale lahmimise tutvunud mõne erakonna valimisplatvormiga lähemalt??? Vastus on arvatavasti ei.

Enne kui kedagi halvustada või kiita, tuleb endale selgeks teha millest jutt. Ja ma arvan, et see foorum pole küll koht, kus selliseid teemasid arutada. Punkt.

NB! Allan aka klubikas-kui vana Sa oled? Pakun 13?

Muudetud kasutaja P-A-U-L poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hirmsad poliitikud ikka siin koos! Kahjuks tundub, et ENAMUS jookseb lihtsalt jutuga kaasa, teadmata ja omamata ENDA arvamust.Kas keegi on ka peale lahmimise tutvunud mõne erakonna valimisplatvormiga lähemalt??? Vastus on arvatavasti ei.

Enne kui kedagi halvustada või kiita, tuleb endale selgeks teha millest jutt. Ja ma arvan, et see foorum pole küll koht, kus selliseid teemasid arutada. Punkt.

Mina olen läbi lugenud enamuse erakondade programmid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige hullem nende valimiste juures on veel see minu arust, et kui valid reformi - saad tahes tahtmata kesikud ka kaasa. Siiani ma alati reforme valind, aga sel aastal seda enam küll ei julge teha - kuna siis kesikud jälle platsis.

Aga valima lähen kindlasti ja soovitan seda ka teistele - iga hääl kellegi muu poolt tõmbab maha ühe tibla hääle kesikute poolt. KÕIK VALIMA! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige hullem nende valimiste juures on veel see minu arust, et kui valid reformi - saad tahes tahtmata kesikud ka kaasa. Siiani ma alati reforme valind, aga sel aastal seda enam küll ei julge teha - kuna siis kesikud jälle platsis.

Aga valima lähen kindlasti ja soovitan seda ka teistele - iga hääl kellegi muu poolt tõmbab maha ühe tibla hääle kesikute poolt. KÕIK VALIMA! :)

Seda kah.

Õnneks tahab Ansip et see Jobannõi Aljoha sealt Tõnismäelt võimalikult kiiresti nahhui tõmbab.

Aga kaldun ise ka siiski IRL-i poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige hullem nende valimiste juures on veel see minu arust, et kui valid reformi - saad tahes tahtmata kesikud ka kaasa. Siiani ma alati reforme valind, aga sel aastal seda enam küll ei julge teha - kuna siis kesikud jälle platsis.

Aga valima lähen kindlasti ja soovitan seda ka teistele - iga hääl kellegi muu poolt tõmbab maha ühe tibla hääle kesikute poolt. KÕIK VALIMA! :)

Sama siin.

Polegi keda valida nagu enam.

Ansip=savisaar=putin

Ja mitte valida kah ei saa - äkki tulebki muidu võimule end "keskerakonnaks" nimetav kollaborantide bande.

btw,maisaaru,miks "keskerakonda" üldse erakonnaks kutsutakse.Tegemist ju "Ühtse Venemaa" Eesti filiaaliga.No nagu KOMINTERN koondas omal ajal kommunistlike "parteisid",keda juhiti Kremlist ja kes tegutsesid Mosvka huvides,nii on tänapäeval "Ühtse Venemaaga".

Neil igal pool oma "rakuke":Lätis "Za Prava Cheloveka",Ukrainas "Partia Regionov",Eestis "keskerakond" ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma just mõtlesin, et kes selline kivipallur võiks olla, kes valimisreklaami järgi valima läheb... :)

Aga üldiselt: ära mine jah. Inimesed tehku ikka seda, mida nad mõistavad ja oskavad.

Pakun välja, et Andreazi, kui sellise mõtteviisiga kodanikku pole olemas. Keegi lihtsalt lahutab enda (ja ka teiste) meelt. Kus juures sellised vahepalad panevadki muigama. Kas kellegil on olnud au kohtuda Andreaz nime all figureeriva kodanikuga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun välja, et Andreazi, kui sellise mõtteviisiga kodanikku pole olemas. Keegi lihtsalt lahutab enda (ja ka teiste) meelt. Kus juures sellised vahepalad panevadki muigama. Kas kellegil on olnud au kohtuda Andreaz nime all figureeriva kodanikuga?

Mul on kuri kahtlus, et Andreaz on meile tegelikult vana tuttav. Omal ajal esines ta biic50 kasutajanime all. Juba siis oli kõigil nalja nabani, kui ta siin noortele seahormoone soovitas ja muude jaburustega silma paistis. Järsku kadus mees nagu tina tuhka, kui Kalmus teda solvamise eest kehalise karistusega lubas kostitada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kuna paljud noored arvavad, et valimised pole nende asi, siis ongi selline seis, et Tallinnas Keskerakonnal ainuvõim. Võibolla siiski "viitsiks" valima minna? :P

Suur enamus nendest mitteviitsijatest ei ole kursis ühegi erakonna eesmärkide, saavutuste ega tõekspidamistega. Paljud ei tea kõikide erakondade olemasolustki. Ja keda nad siis valivad? Selle järgi,mis telekas/raadios kõrva on jäänud?

Arvan just, et neil, kes sel teemal end kodus ei tunne pole mõtet ka valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tunnen neid, kes valivad Keski, ja muidugi on nad vene rahvusest. Ei ole viitsind nendega vaidlema hakata sellel teemal, osad neist normaalsed inimesed, aga jah, nii see eluke on. Loodan, et see aasta vähemalt valimisprotsent kõrge on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×