Jump to content
Biitseps

Massaz

Recommended Posts

Küsimus siis selles, et kui paljud teist käivad massazis ja kui tihti ??:) Ise käisin alles esimest korda ja tunnen et oli päris hea ja kasulik,kuigi ega ta just odav lõbu ei ole,aga tuleb kasuks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt korra nädalas, regulaarselt. Oluline effekt minuarust, ilma on ikka tunduvalt raskem taastuda, eriti võistlusspordis. Ma mäletan ,et esimene kord kui teadlikult käisin ca 8 aastat tagasi, paranesid kõik jõunäitajad järsul peale seda, surumises - lamades tuli 10 kg kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paarkend korda olen käinud

eks ta üks kasulik asi ole, aga kallis lõbu

kui võimalik, siis ikka käia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolm aastat tagasi oli hea v6imalus saada kaks kuud pea iga p2ev tai massaazhi... V2ga hea oli. See on nagu laisa inimese jooga :). Venitavad su korralikult "lahti".

Eile alustasin uue masaazhikuuriga, reedel on j2rgmine protseduur ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu naine massaaži algkursused läbinud ja veidi ka sel alal töötanud, seega mul kodus tasuta massaaž olemas. :) Ega tihti just ei viitsita teha, aga vahel ikka. :) Eriti just seljale lasen teha, kätele-jalgadele-rinnale teen ise harilikult.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei ole seni veel jõudnud :-( Tunnen, et oleks vaja küll aga nagu siin juba öeldud, on ta kallis lõbu. Kellel vähegi võimalus, käige kindlasti. Peaks palju taastumisele kaasa aitama. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massaaz üks oluline komponent minu treeningsüsteemis ehk vähemalt korra nädalas käin kindlasti spordimassaazi tegemas, vahest tuleb isegi 2 korda nädalas. Kuna olen kehv venitamises siis massaaz kompenseerib selle. Siinkohas pean muidugi tunnistama, et massaazi saan tasuta tänu oma sponsoritele. Jõudu kõigile. Ükskord leiavad ka Teid sponsorid kui kõvasti trenni teete ja vaeva näete välja arvatud Vend Vähk kes on lisaks veel väääga ilus ja hea väljanägemisega nagu ta seda väidab IRWWWW- otsustage ise

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nõustun Ottiga peale massazis käimist on jõunäitajad kõvasti paranenud.... samamoodi 10kg pea rinnalt juurde....aga ise käin nii kuus paar korda vahest rohkem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×