Jump to content
Madis232

kasvuhormooni tase

Recommended Posts

Korra ajakirjanduses olen juhtunud lugema, et enamik Hollywoodi mees näitlejaid pidid just kasvuhormoone kasutama. Kes siis, et noorem välja näha, kes aga selleks, et enne filmimist lihtsalt kiiremini paremasse füüsilisse vormi saada. Seal oli ka juttu selle noorendavast toimest. Mis ka väga loogiline.

Vananemise puhul oleks tervet hormoonide kompotti vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korra ajakirjanduses olen juhtunud lugema, et enamik Hollywoodi mees näitlejaid pidid just kasvuhormoone kasutama. Kes siis, et noorem välja näha, kes aga selleks, et enne filmimist lihtsalt kiiremini paremasse füüsilisse vormi saada. Seal oli ka juttu selle noorendavast toimest. Mis ka väga loogiline.

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=99309#bottom.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvuhormoonist 80-90 % eritub une ajal. Süües enne magamaminekut kõrge GI süsivesikuid ( kartulid, riis, pasta ) soodustame kiiret insuliini eritumist, mis omakorda pärsib kasvuhormooni eritumist.

See k6ik seletab ka minu dieediaegset arengut... Ei ole neile tibudele miskit sisse s88detud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See k6ik seletab ka minu dieediaegset arengut... Ei ole neile tibudele miskit sisse s88detud :ph34r:

Tegelikult on küll.

Saaks dopinguproovis ka väita, et sõin kasvuhormoonidega söödetud broilereid. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on küll.

Saaks dopinguproovis ka väita, et sõin kasvuhormoonidega söödetud broilereid. :ph34r:

Tallegg ja kasvuhormoon?

Ega ausalt igal pool kanaliha ei s88 ka. US is n2iteks...

Oldman yritab luua pretsedenti? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on küll.

Saaks dopinguproovis ka väita, et sõin kasvuhormoonidega söödetud broilereid. :blink:

kasvuhormooni ju ei pidand dopinguproov näitama.

ja pealegi kui ta mõjuks sisse süües siis poleks ju vaja seda ainet süstida. siis võiks olla kasvuhormooni tabletid olemas. ta ei toimivat nii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on küll.

Saaks dopinguproovis ka väita, et sõin kasvuhormoonidega söödetud broilereid. :blink:

It was a joke. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin proovida ühte toodet, mis väidetavalt suurendab kasvuhormooni eritumist öösel. Ei tea kas oli hea mõte, uni on nüüd kuidagi teistsugune. :P Magama jään nagu kiiremini ja magan sügavamalt, mingeid imelikke unenägusid näen, 5-6 tunni pärast teen järsku silmad lahti ja on üsna reibas olemine, nagu polekski maganud, muidu ikka ei saanud kuidagi silmi lahti ja voodist välja mindud ärgates. Siiski olen ikka püüdnud "tavalist" und edasi magada veel mõne tunni, sest 5-6 tundi tundub kuidagi vähevõitu, kuigi ei tunne, et vähe maganud oleks, kardan siiski, et vähe. :blink:

Kas on kellelgi veel sarnast kogemust, et on selline asi nö. normaalne? Pealegi veel on hommikuks padi märjaks higistatud. :ph34r:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin proovida ühte toodet, mis väidetavalt suurendab kasvuhormooni eritumist öösel. Ei tea kas oli hea mõte, uni on nüüd kuidagi teistsugune. :angry: Magama jään nagu kiiremini ja magan sügavamalt, mingeid imelikke unenägusid näen, 5-6 tunni pärast teen järsku silmad lahti ja on üsna reibas olemine, nagu polekski maganud, muidu ikka ei saanud kuidagi silmi lahti ja voodist välja mindud ärgates. Siiski olen ikka püüdnud "tavalist" und edasi magada veel mõne tunni, sest 5-6 tundi tundub kuidagi vähevõitu. :angry:

Klassikalised sümptomid kasvuhormooni vallandamiseks kasutatava "korgijoogi" GHB tarvitamisel. Võibolla on tegu ka GHB lähteaine GABA-ga. Algul surub GHB dopamiini alla, lõdvestab ja uinutab, seksuaalhuvi peaks suurem olema :(, 5-6 tunni pärast on dopamiini järsk tõus, kui annus on piisavalt suur, siis ärkamisega.

Tahaks ise ka mõnd head arginiini ja GHB-ga kasvuhormoonimootorit proovida, mida sa kasutasid, mis selle koostis on ja kust said ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korgijooki ma nüüd küll ei joonud ja ka midagi muud "keelatut" (nagu GHB peaks olema) seal tootes ka eelduste kohaselt ei olnud. :angry: :angry: Tegelikult oli nii, et algul küll esinesid sellised "sümptomid", kuid kui juba mõni aeg tarbinud olin, siis nagu eriti ei pannud tähele enam. Tegu oli siit veebipoest "aminohapete" alt tellitud tootega, mis sisaldas aineid: L-Arginin, L-Ornithin, L-Lysine. Kahjuks praegu enam seda siin müügil ei ole.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kui keelatud ta täpselt on, suht mõttetu sellist asja keelata, aga kui on, siis tarvitatakse lihtsalt selle lähteainet GABA. Kas GABA ei olnud koostises kirjas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah ärge nüüd puhast keemiat ka sisse ajage.. sööge 200 g kodujuustu või 200 g kanafileed ennemagamaminekut ja kasvuhormooni eritub rohkem loomulikul moel - igaljuhul kasulikum kui mingite kemikaalide saavutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pruuni riisi 12+ tundi vees leotada enne keetmist, siis tõuseb seal GABA tase võrreldes tavalise valge riisiga mitmeteistkümnekordseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GABA tase küll tõuseb võrreldes valge riisiga, aga samas jällegi kui lugeda Oldmani postitust: Süües enne magamaminekut kõrge GI süsivesikuid ( kartulid, riis, pasta ) soodustame kiiret insuliini eritumist, mis omakorda pärsib kasvuhormooni eritumist. Juhul kui see leotamine ka GI-d vähendab oluliselt, siis võibolla isegi "tasub" ära, muidu vist mitte? :angry: Aga võibolla on mõnel muul toiduainel ka umbes sama kõrge GABA tase ilma kõrge GI-ta?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et asi ei ole nii hull kui sellest riisist mitte üle süüa. Samuti on pruuni riisi GI madalam kui valgel. Lisaks sellele mõjutab reaalset GI'd see mida sa korraga sööd - selles mõttes, et lisaks riisile. Ja lõppude lõpuks on see üsna ideaalne variant juhul kui õhtul on trenn - ntx 7st 9ni, siis 10st korralik söök, milles ka riis ja 12st magama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli saade lastest, kellel kasvuga probleeme. Lahendusena anti neile kasvuhormooni ampullid ja iga päev tegid siis sealt endale ühe süsti ja kasvasid nii mis mühiseb. Kas sealt võiks siis järeldada, et kui kasvueas inimesel kas siis toitumise, treeningu või millegi muu abil kasvuhormooni taset suurendada, et sa siis kasvab ka pikemaks kui muidu oleks kasvanud? Kui ma ei eksi siis Charles Poliquin on väitnud, et kui teha väga intensiivset intervalltreeningut ja tohutult piimhapet toota, siis võib kasvuhormooni produktsioon suureneda paremal juhul kuni 9 kordseks. Tema point oli muidugi selles, et kasvuhormoon põletab väga hästi rasva, aga kui selliselt hakkaks treenima mingi kasvav organism, mis siis saaks? Kasvab korvpalluri mõõtu?

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasvuhormooni süstimine loomulikult kasvatab.

Treening aga mõjutab muid hormoone ka, ma ei tea kuidas see luustiku küpsemist ehk kasvuea lõppu mõjutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma lähen hilja magama, kas ma siis jään näiteks lühemaks kui mu geenid võimaldavad? Või on kõikumine väike?

Päkapikud tegutsevad ka öösiti ja vaata, kui väikesed nad on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui õhtul juua lihtsalt veega süsivesikuid 20-30g kas see ka siis midagi muudaks???

Mis selle eesmärk siis oleks, kasvuhormooni tootmist pärssida insuliinieritumise kaudu?Insuliin iseenesest on küll ka anaboolne ja takistab valkude metaboliseerimist, aga tal on see halb omadus, et teda toodetakse kõrge GI-ga toitude puhul liiaga ja siis tõusule järgneb ka suur langus ning kaasnevad kataboolsed protsessid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×