Jump to content
andreas16

Rasvadest vabanemine

Recommended Posts

Tervist:P

Ma tahtsin seda küsida, et ma olen 16 aastane ja tahaks oma rasvadest lahti saada ja, et sinna asemele kujuneksid lihased:D

Kas ma peaksin siis proteiine tarbima?Ja korralikult trenni tegema ja kas muidu proteiinid muidu aitavad palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun kasuta otsingut, sest see teema on siit palju palju kordi läbi käinud! Uuri ja vaata ja loe, saad ise ka palju targemaks ja saan sõna sekka öelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled algaja soovitan sul võtta toitumis/treeningkava kas O.Kiivikalt või M.Kalmuselt. Olen suhteliselt kindel , et astud pigem ämbrisse kui kuulad "tarkade" jutte siin foorumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui proteiini tarbid ,siis vaevalt sa seda rasva sealt ära saad:) Pigem tuleb juurde koos massiga:)

Mina jõin peale trenni 3 korda nädalas proteiinisheiki ja võtsin poole aastaga 17 kg alla ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina jõin peale trenni 3 korda nädalas proteiinisheiki ja võtsin poole aastaga 17 kg alla ;)

kui teed korralikult trenni siis kulutad sheigist saadud lisakalorid ära ... selge ju ... kuid kui inimene alustab siis vaevalt ta väga intensiivselt treenib jne .... et kui inimene on harjunud sööma mingi koguse päevas ja lisab sinna veel sheigi siis on suur kalorilisa.... ja seetõttu võib hakata juurde võtma .... kogenud saalikülalisele pole see probleem ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×