Jump to content
-vectra-

Täiesti algaja, mida? kus? millal?

Recommended Posts

Tuleb trennist leida midagi, mis on nauditav. Kasvõi näiteks valutavad lihased võivad naudingut pakkuda. Tunned ja tead, et asi areneb, kuigi tulemusi veel näha pole.

ise olen selline, et trenn on 3 x ndl ja ootan juba pikisilmi järgmist trenni :rolleyes: toimib rahustina mu jaoks ja tagab õhtuks hea enesetunde. lisaks on peale jalatrenni mõnus ka see tunne, kui jõusaalist, mis asub 3-ndal korrusel, hakata koju minema, ei saa ma mitte lihtsalt trepist üles vaid ka trepist alla :o eks igaüks peaks leidma midagi, mida trennis nautida, kasvõi mõni harjutus..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu söön just esimest korda korralikku hommikusööki :lol: natukene kohupiima on veel jäänud

Alguses on see söömine küll kui üks suur mõrvamine..oma 5korda külmavärinad üle käinud ning tahab vägisi ja täiega üles tulla

ei tea kas mingi jama?

Nonii söödud :rolleyes: issand kas 4h pärast jälle ja siis hommikul samamoodi..

nii et moraal, kui tahate hästi toituma hakata, siis söögikorrad onkui mõrv :o

Muudetud kasutaja -vectra- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu söön just esimest korda korralikku hommikusööki :lol: natukene kohupiima on veel jäänud

Alguses on see söömine küll kui üks suur mõrvamine..oma 5korda külmavärinad üle käinud ning tahab vägisi ja täiega üles tulla

ei tea kas mingi jama?

Nonii söödud :rolleyes: issand kas 4h pärast jälle ja siis hommikul samamoodi..

nii et moraal, kui tahate hästi toituma hakata, siis söögikorrad onkui mõrv :o

S6id 6htul liiga palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei söönud üldse palju eelmine õhtu..

aga koolis läks toit juba leebemalt sisse..aega võttis aga asja sai.. nüüd ootan juba kella kolmest kohupiima tuuri :rolleyes:

Üks küsimus lisaks...

mai suuda valida kumba proteiini võtta.. kas Hera80 (900g 250eeku, 100g-s 76g valku)

või Proteiin No1 (900g 325eeku, 100g-s 86% ehk 86g valku)

Mis on hinna ja kvaliteedi suhtelt parim ning kumb paremini maitseb.

Muudetud kasutaja -vectra- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei söönud üldse palju eelmine õhtu..

aga koolis läks toit juba leebemalt sisse..aega võttis aga asja sai.. nüüd ootan juba kella kolmest kohupiima tuuri :rolleyes:

Üks küsimus lisaks...

mai suuda valida kumba proteiini võtta.. kas Hera80 (900g 250eeku, 100g-s 76g valku)

või Proteiin No1 (900g 325eeku, 100g-s 86% ehk 86g valku)

Mis on hinna ja kvaliteedi suhtelt parim ning kumb paremini maitseb.

By vendv: Alguseks on HERA80 hea küll ning mina soovitan sul proovida vaarika maitselist Herat. Kõige maitsvam on see toidulisand külma piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mai tea..piim ei pidavat ju trennilõpus hää olema..imendub aeglaselt

ok jääb vist hera80 kuigi NO1 vist on parem, aga kallim

Ei oska öelda. Algul soovitan teha üldse aineteta trenni.

Muudetud kasutaja extacy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oska öelda. Algul soovitan teha üldse aineteta trenni.

miks nii siis? Alguses pidi areng suur olema ja kui veel aineid kasutada siis jah pidi veel paremini minema.

Aga kui mu plaaniks on kasvatada lihasmassi ehk lihaste suurust, siis kuidas ma harjutsi tegema peaks.. kas seeriatena või nagu ringkava..et ntx 20kõhulihast, siis astumine pingile kang turjal, jalapress jne jne ning siis jälle kõhulihased, jalapress jne

ootan huviga vastust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks nii siis? Alguses pidi areng suur olema ja kui veel aineid kasutada siis jah pidi veel paremini minema.

Aga kui mu plaaniks on kasvatada lihasmassi ehk lihaste suurust, siis kuidas ma harjutsi tegema peaks.. kas seeriatena või nagu ringkava..et ntx 20kõhulihast, siis astumine pingile kang turjal, jalapress jne jne ning siis jälle kõhulihased, jalapress jne

ootan huviga vastust

Seeriatena ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alaselga oleks kindlalt vaja treenida, sest isegi väikesest kummargil olekust hakkab alaselg valutama või õigemini läheb kangeks...

Alaselg hakkab kõigil valutama, ka Eesti tippkulturistidel, kui nad istuvad mõnda aega ilma seljatoeta toolita. Niiet kui õigesti õigesti istuda, siia alaselg ei valuta kellegil. Et see pole sinu eripära, et sul alaselg pinge läheb valest asendist, see eripära on kõikidel inimestel. Aga kokkuvõtvalt sinu küsimuatele vastates ütleks nii, et

kes on kannatlik, selle juurde tuleb lõpuks edu, aga kes on kärsitu, selle juurde tuleb ebaedu kiiresti.

Ja sellega mõtlen ma seda, et varu kanantust, käi rutiinselt trennis, isegi kui visuaalselt ise sa tulemusi ei märka, siis tegelikult on tulemused olemas [süda tugevam*, jõõudu rohkem jne], ja ühel päeval märkad ka visuaalseid muutusi, mida ootasid.

Ma ei soovitaks sinu vanuses lihaste ruumalale keskenduda, ma soovitaks jõutreeningule keskenduda. Tee lihtsalt kükke kangiga. See harjutus muuhulgas koormab ka alaselga ,millest sa räägid, aga see alaselg ei peaks olema eesmärgiks vast. Ja kui jõuad rohkem ära kükkida kui eile, siis on hea küll ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda, et mis lihasgruppi kangi surumine kõige rohkem hõlmab (lamades) asi selles, et treeningkavas küll sees kangi surumine 15x..aga selle 15x teen ma vaevu vaevu ära vaid täiesti tühja kangiga...tglt kang ise on suht raske, aga kuidagi "mark" on ikka tühja kangi üles punnitada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhiliselt rinnalihased, kuid ka triitsepsid ja õlad. Mida laiemalt hoida, seda rohkem rind, kitsamalt triitseps. Põhimõtteliselt ikkagi rinnalihaste harjutus. Eks hantlitega samamoodi surumine peaks üsna sarnase efekti andma, aga ma arvan, et tasuks ikka kangiga teha, ongi motivatsiooni rohkem, et saaks juba kiiremini kettad külge panna. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×