Jump to content
joker

Joker.ee - Kommenteeri ja võida!

Recommended Posts

Teadanne: On avastatud uus inimkonda ohustav viirus!Pildil on kahjuks tegemist linnugripi uue vormiga!

Sõna otseses mõttes vormiga, kuna nakatudes linnugripi uute vormi hakkavad lihased kasvama, nii nagu pildilt näha!

Eestlased hoidke alt, sest nakatudes linnugripi uute vormi võite peagi välja näha selline nagu vasakpoolne mees või selline nagu parempoolne, kes juba aimab, et riided varsti väikseks jäävad ja lihased nad katki rebivad, mistõttu juba mantel peale visatud.

Haigus on eriti ohtlik, kuna pärast nakatumist on on ta suhteliselt pika avaldumisajaga.Esiteks satub nakatunu enesele teadmatagi sõltuvusse jõusaalist.

Vasakul pool olev mees on kõige hullem näide mis nakatunul juhtuda saab, tema nakatus juba aastakümneid tagasi ja kasutab ka keemilisi preparaate, et haigusest jagu saada!

Paremal olev mees keemiast abi ei looda ja tema ootab kuni haigus ise üle läheb!

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A The Magic of Fitness cooking.

.............................................

Kokk Argo: Nii ja nyyd on meie trennisupp ilusa roheka värvuse omandanud ja see tahendab et on aeg lisada tähtsaim komponent, LIHA!!! Davai Ronnie, hyppa sisse!!!

Ronnie: Say what!!!

Big muscle supi retsept: 60L vett

20 L rohelist teed

10 kg rohelisi juurikaid

200g kreatiini

valida v6ib riisi ja nuudlite vahel 3kg

120-140kg Kvaliteetset, tipp klassi(soovitatavalt Mr. Olympial v6istleval, veel parem v6itja) LIHA, aga yritage kasutada ainult''puhast'' liha!

Enjoy :rolleyes:

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõiapotist jagub nii mõistust kui ka lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coleman:Oh mis hea jook see oli,mulle igatahes mõjus.Avalda mulle ka selle sisu.

Argo:Ma arvan et sa vist ei taha selle sisu teada.Aga täna jättan proovimata.

Coleman:Alati sisu ei loegi,loeb välimus.Nii et minu eesmärk on saavutaud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks suurt kasvu härjavõitlejat (punased rüüd) meelitavad härga lähemale!

Pada ka podisema pandud juba, härjalihas valku nii, et tapab ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo, ära usu midagi mida ta ütleb!!! Ta ütleb küll, et see lihtsalt süütu maitsmine aga pärast näitavad kõik sinu pihta näpuga nagu mõnle väärakale ja ütlevad: "Keemik!!!".

Üldse on selle asjaga nii, et algul annab Ronnie niisama, ütleb:"Proovi ära". Aga siis sa tahad seda jama veel ja veel, kuid siis tahab ta juba raha!!! Ära mine liinile!!! See on pähh!!!

Loo moraal: Mehed ärge sööge keelatud asju, puhtalt on kõik palju lõbusam :rolleyes: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Vali mind Argo ! Aastaks 2008 luban, et nii sina, kui ka teised inimesed on sama suured, kui mina ! ! ! "

Rohkem keemiat ? Tehtud !

Sul oli lihasega probleeme?Vaata ja Õpi!:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coleman: Oooo Argo näita mulle kuidas saada selliseid biitsepseid nagu sinul. Mul on kõrini sellest et valged poisid mind mr. Olympial peksavad. Aita mul võita tagasi mu troon. Pliiiiiz.. ma teen kõik mis sa käsed. Vaata mul on isegi samasugune keep.

Argo: Et jõuda sellele tasemele nagu mina vajad sa reaalset võlujooki. Võlujooki mis mul siin potis keeb. See annab sulle lausa tiivad. Aga vot seda sheiki sa ei saa. Kugista oma BSNi edasi ja vaata kuidas ma kevadel pulti lendan... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×