Jump to content
Guest gunnar31

RevalSport

Recommended Posts

seina peal on SUURED sildid, et pange hantlid tagasi jne.

See, et hantlid mööda põrandat laiali on, ei meeldi mullegi, aga see et jalapressi peale ülemäära asju jäi, pole minu arust probleem. Kui just jah, pool tonni peale ei jäänud. Aga üldjuhul jääb ju peale selline raskus, kuhu kas lisad või võtad ära paar ketast ja on paras raskus olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimeses saalis on pidevalt mingi hantlite ja kangide meri. Iga naine just ei jõua neid 40-seid ja 50-seid kange lae alla oma kohale tagasi tõsta. Sumpa siis seal ringi. Ükskord läks nii halvasti, et jalad jäid kusagile kinni ja kere oli sinikaid mitu nädalat täis, kuna maandusin maoli kogu selle kraami otsa.

Ikka seda on ka nähtud, et kui mehed jätavad trenažööridele suured kettad peale ja mõni õrnem naisterahvas tahab masinat kasutada, ei tee musklimehed väljagi, et võiks aidata need 30-sed kettad maha tõsta. Kommenteerivad tissi ja vahivad niisama, selle asemel, et minna ja abi osutada. Pigem läheb appi mõni tugevam naisterahvas kui Eesti mees (vabandust, see muidugi ei puuduta kõiki).

Teine teema, mis tõeliselt häirib, on ahisamine. Ise puutun sellega kokku vaid kaudselt, laviini all on sõbranna, kellega tihti koos trenni teeme (Revalis siis). Taevalik keha pole just alati õnnistuseks...Sosistatakse, passitakse, kommenteeritakse poolvaljul häälel. Mitte midagi negatiivset, aga sõbranna kaalub tõeliselt klubi vahetamist. Suuresti tänu Mr.Mesile, aga loomulikult leidub veel teisigi maarjamaa pullikesi, kellel kohe ninasõõrmed vahtu ajama hakkavad. Oleks rumal arvata, et kusagil mujal sama asi korduma ei hakkaks, aga....Tuleb vist lihtsalt ligi astuda ja asjad selgeks rääkida. Vabandust, ei jäta mindki külmaks veetlev naisekeha, aga kuidagi võiks ju ennast taltsutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka on küll probleem. mehed peaksid naiste peale ka mõtlema. tuleb neiu äkki. tahab jalapressi teha. loomulikult on kena kui keegi aitab tal 25kg kettaid sealt maha laadida. a see pole tähtis. oluline on teistga arvestada. kangid lähavad ikka "vibusse" kui kettad peal on. need kitsaste tugedega. samas kui reval ise rahul on ja kliendid ka, siis miks mitte. äkki on viga minus hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga naine just ei jõua neid 40-seid ja 50-seid kange lae alla oma kohale tagasi tõsta. Sumpa siis seal ringi. Ükskord läks nii halvasti, et jalad jäid kusagile kinni ja kere oli sinikaid mitu nädalat täis, kuna maandusin maoli kogu selle kraami otsa.

Mina olen sellistel puhkudel ise mõnd meesterahvast palunud ja keegi pole nägusid teinud või irvitanud, alati on kenasti vastu tuldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine teema, mis tõeliselt häirib, on ahisamine. Ise puutun sellega kokku vaid kaudselt, laviini all on sõbranna, kellega tihti koos trenni teeme (Revalis siis). Taevalik keha pole just alati õnnistuseks...Sosistatakse, passitakse, kommenteeritakse poolvaljul häälel. Mitte midagi negatiivset, aga sõbranna kaalub tõeliselt klubi vahetamist. Suuresti tänu Mr.Mesile, aga loomulikult leidub veel teisigi maarjamaa pullikesi, kellel kohe ninasõõrmed vahtu ajama hakkavad.

Hmnjah.. kahju küll siis. Ma just proovisin hiljuti otsida kedagi naisterahvast trennikaaslaseks ja siis soovitati, et vaata kohapealt. No kuda ma lähen.. tere neiu, ehk teeksite trenni koos minuga.. virutab veel millegagi.

Aga samas, no on ju ilus vaatepilt kui naisel pepu trimmis, kõht lame ja selg nõgus. Kuda sa saad nii, et ei vaata, ikka vaatad.

Kesse Mr.Mesi veel on? Käibki ringi ja kommenteerib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmnjah.. kahju küll siis. Ma just proovisin hiljuti otsida kedagi naisterahvast trennikaaslaseks ja siis soovitati, et vaata kohapealt. No kuda ma lähen.. tere neiu, ehk teeksite trenni koos minuga.. virutab veel millegagi.

Aga samas, no on ju ilus vaatepilt kui naisel pepu trimmis, kõht lame ja selg nõgus. Kuda sa saad nii, et ei vaata, ikka vaatad.

Kesse Mr.Mesi veel on? Käibki ringi ja kommenteerib?

Vaevalt, et virutab. Mina ei viruta :D Minuga võib küll koos trenni teha :rolleyes:

Muidugi on ilus vaadata, kui naisel on trimmis keha, aga seda võib ka omaette mõelda, mitte vaikselt pobiseda ja kõvatada :o Sry.

Mr. Mesit peaks vist küll iga foorumlane teadma. Kui siin ringi surfid, eks jääb silma ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mult on Revalist kaks telefoni ära varastatud kapist aga jah saal meeldib nii ,et ei ole viitsind klubi vahetada.Nüüd tean ,et ei ole mõtet enam telefoni trenni võtta kaasa.Ainuke asi mis praegu häirib ongi dušš...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mult on Revalist kaks telefoni ära varastatud kapist aga jah saal meeldib nii ,et ei ole viitsind klubi vahetada.Nüüd tean ,et ei ole mõtet enam telefoni trenni võtta kaasa.Ainuke asi mis praegu häirib ongi dušš...

Kui esimene kord ära varastati kas sa siis natuke kartlikuks ei muutunud v? Ma teist korda küll poleks julgenud jätta. Saad ju alati adminni kätte jätta oma asjad...luban et sealt ei kao need kuhugi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mesi on Revali suurimaid härgasid!

Suurimal härjal, keda mina olen näinud, on nagu oma naine olemas vist, kes kah seal käib. Ei tea kas ongi see äkki. Aga mõned žestid on ka tema puhul mulle silma jäänud. Mhjah.. suurte poiste nilbed naljad.. ei selle pärast nüüd küll ole vaja klubi vahetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmnjah.. kahju küll siis. Ma just proovisin hiljuti otsida kedagi naisterahvast trennikaaslaseks ja siis soovitati, et vaata kohapealt. No kuda ma lähen.. tere neiu, ehk teeksite trenni koos minuga.. virutab veel millegagi.

oota sa mr anderson oled ikka tüüp eks?

siis mis eesmärgiga sa treeningsaali tuled, kui sa tahad naisega koos treenida siis ma loen sellest välja et sul nagu muud tagamõtted.

Leia endale treeningpartner kes teeb sinuga sarnast kava ja sarnaste raskustega, säästad aega, ja kes ytles et üksi treenimine vale on?

Naised treeningsaalis on toredad muidugi kuid ka nemad on seal et treenida, ja teevad ka nad oma kava järgi, kuidas kyll te oma treeningkavad sobitaksite et koos trenni teha...:S kui suhelda tahad ja suhteid luua, mine klubisse või loomaaeda, jõusaal on ikka treeninguks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oota sa mr anderson oled ikka tüüp eks?

siis mis eesmärgiga sa treeningsaali tuled, kui sa tahad naisega koos treenida siis ma loen sellest välja et sul nagu muud tagamõtted.

Tagamõtteid on tõepoolest. Ja kavasid ei ole sugugi tarvis üksühele sobitada ega ka kogu aeg jutustada. Ah.. mis ma hakkan siin seletama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagamõtteid on tõepoolest. Ja kavasid ei ole sugugi tarvis üksühele sobitada ega ka kogu aeg jutustada. Ah.. mis ma hakkan siin seletama.

Usu mind, kui teed korralikult trenni ja oled tihe kylaline, tunned varsti juba pea kõiki saalikülastajaid nimepidi ja naistest tuttavaid tekib rohkem kui kyll;):rolleyes:

nii et pole seda partnerlust niivõrd vajagi;)

kyll see su oma tagamõte leiab ka ilma selleta tulemuse:)

aga jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mesi on Revali suurimaid härgasid!

mitte just kõige arukam härra IMO :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui suhelda tahad ja suhteid luua, mine klubisse või loomaaeda, jõusaal on ikka treeninguks!

kulla inimene, Sa oled lauspuust ju. Koos ikka toredam treenida

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kulla inimene, Sa oled lauspuust ju. Koos ikka toredam treenida

pole ma veel näind et ykski naisterahvas oleks olnud mehel abiks kangi taga turvamas :rolleyes: vähemalt selliseid naised kyll mitte keda eelmainitu eeldatavasti oma partnerina näha tahaks:D

aga NII PALJU KUI ON INIMESI ON KA MAITSEID!!!!

igaüks leiab selle enda;)

edu sulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu mind, kui teed korralikult trenni ja oled tihe kylaline, tunned varsti juba pea kõiki saalikülastajaid nimepidi ja naistest tuttavaid tekib rohkem kui kyll;):o

nii et pole seda partnerlust niivõrd vajagi;)

kyll see su oma tagamõte leiab ka ilma selleta tulemuse:)

aga jõudu!

Ise olen kasutanud Revalit tihedalt juba kaua, aga ei tea küll kedagi nimepidi.... Loomulikult on näod samad, aga see veel ei tähenda, et seal aktiivne sotsialiseerumine käiks. Igaüks teeb oma asja. Ega ei astu ikka lambist ligi küll. Võimalik, et Sul käivad need asjad teistmoodi :rolleyes:

Mis treeningkaaslasesse puutub, siis eelkõnelejatega sarnaselt pole ka minu meelest iga minut ninapidi koos olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
praegu torkas pähe mõte, et ehk on teatud kapid meelega vigastatud, mida siis rüüstamas käiakse? tasub kohe alguses kontrollida.

See sind ei päästa varguse eest...Nr. 1 ...ära võta kappi kuhugi taha nurka...mingi 21 ja mis iganes seal veel pole. Teiseks on need jobud vargad nii kavalad,et lihtsalt võtavad selle võtme kaasa, teevad järele ja nii keeravadki järgmised kes teab mitu korda lihtsalt oma varuvõtmega rahulikult kapi lahti ja keegi ei pane tähele kõrval, et miskit võiks viltu olla. Loodame, et uueks aastaks on see süsteem juba valmis, et ei saaks võtmega minema minna :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
RevalSport on jõusaali treeningvahendite poolest parim jõusaal Eestis,kuid esmaspäevast kolmapäevani pole tipptundidel sinna närve mõtet rikkuma minna.

Tipptunni ülerahvastatus jah probleemiks. Ma tavaliselt kell 7-8 õhtul lähen ja kella üheksaks jääb juba vaikseks. Viimane kord sattusin sinna esmaspäeval kell 6, ja siis küll ei saanud aru mis toimub.. mingi miiting või rahvarahutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole ma veel näind et ykski naisterahvas oleks olnud mehel abiks kangi taga turvamas :lol: vähemalt selliseid naised kyll mitte keda eelmainitu eeldatavasti oma partnerina näha tahaks:D

Ah, et siis naised, kes sobiks kangi turvama ei sobigi partneriteks? :( Noormees! Te olete valinud endale vale portaali selliseks avaldusteks.

Milles asi? Kardate, et ta l88b?

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×