Jump to content
kauri

oht kasvuga

Recommended Posts

Tere mul on selline küsimus et ma olen juba 3 aastat korralikult jõusaalis käinud ja olen 164cm pikk kaalun 56kg ja sooviksin teda saada kas proteiini või siis massilisaja kautamine võib ohtu seada kasvu kinni jäämise?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mul on selline küsimus et ma olen juba 3 aastat korralikult jõusaalis käinud ja olen 164cm pikk kaalun 56kg ja sooviksin teda saada kas proteiini või siis massilisaja kautamine võib ohtu seada kasvu kinni jäämise?

Vai siis, sa muretsed sellepärast, et need segud võivad su kasvu kinnijäämise ohtu seada+ :ph34r:

Lihaskasvu kinnijäämise seavad need ikka korralikult ohtu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasv kinni ei tohiks jääda..

aga samas, liiga noorelt ei tohiks intensiivselt jõusaali teha. oleneb täiesti, kui vana sa oled..kui sa 18 pole, siis pole eriti mõtet massi tegema hakata, sest seda lihtsalt ei tule.

Kust sa sellist asja kuulnud oled? :P Puhas bullshit ärge kuulake mida ta räägib :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata kõigepealt kui pikad on su vanemad ja siis kui sa suudad neist natuke pikemaks kasvada, siis oled oma ülesande juba täitnud. Kalmus minuteada on ka juba üksjagu aega kangiga rassinud kuid ikka on pikka kasvu, nii et ma ei usu, et jõusaalitreening siin olulist rolli mängiks. Kuid üht ma sulle ütlen tööd ära karda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no eks need tugitooli sportlased jah mõtlevad igast saagasid ja muinasjutte välja miks ei peaks end liigutama. Mul endal üks vanematest küsis, et miks ma küll treenin, siis kui enam ei treeni siis "läheb lihas rasvaks" no võttis kõva pool tundi seletamist, et ta peaks end anatoomia alal harima hakkama ja ikka vist ei jõudnud kohale. Kõige ohtlikumad ongi selliseid rumalavad vanemad kes oma võsusid teadmatusega piiravad. Oleks noorem ja rumalam siis ehk kardakski seda, et äkki lähen pärast rasva kuna lihast "muutub" rasvaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tehke nii:

otsige üles mõni arstide foorum ning küsige vastust sellele kysimusele sealt.

tean teile kindlalt öelda, et erinevaid vastusevariante tuleb väga palju. sel teemal on aastakümneid vaieldud ning õigus on nii neil, kes väidavad et on seost, kui ka neil kes väidavad, et ei ole. kõik on suhteline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas proteiini või siis massilisaja kautamine võib ohtu seada kasvu kinni jäämise?

Mõnusad linnalegendid. Ikka jah, mine vaata maapoisse, kes naturaalse piima, liha ja munade peal üles kasvanud. Väikesed, onju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mul on selline küsimus et ma olen juba 3 aastat korralikult jõusaalis käinud ja olen 164cm pikk kaalun 56kg ja sooviksin teda saada kas proteiini või siis massilisaja kautamine võib ohtu seada kasvu kinni jäämise?

kuidas ta kinni paneb kui nendest keha üles ehitataksegi ju. või sa arvasid et kasv tuleb õhust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×