Jump to content
hehee

seksikad

Recommended Posts

irw. päris kurb elu on kui mehega saab rääkida ainult sellest kui palju või kuidas ta kangi tõstis. On veits kahtlane inimesi tüüpidesse jaotada.

Jah.

Ja see kah mõttetu, kui peamiseks jututeemaks on lihaste arendamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ega selliseid ,kes ainult lihastest ja kangist rääkida oskavad,polegi vist meil nii kerge leida,kui sa just ei otsi.Peaaegu igaüks oskab ju ka millestki muust ka rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm .... kõhnavõitu kuid samas ... paljudele meeldivad sellised .... ise ei näpiks:) ... ja peale välimuse meeldib paljudele naistele ilmselt ka see et ta on elus juba nii mõndagi saavutanud .... nagu et osadele naistele meeldib kui nende mees on kuulus ja mingilgi määral tunnustatud .... nagu et vahet pole kas on hea sportlane või on kunstilises maailmas tunnustatud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh aga Tanel Tatteri seksisümboli läbi anti seksikusele hoopis uus tähendus :D

Totteri ja seksikuse kohta on siin foorumis ka varasemalt juttu olnud:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=7452

Haipimine ja pushimine annab oma negatiivse panuse ;) ehk siis teisisõnu, tehakse avalikkuses kõva kära, ilma, et selleks oleks üldse alust antud "iidoli" enda poolt :). Isikukultus on aga järjekordne huvitav teema :)

Mis puutub antud piltidel olevasse Nikki Whelan'i (kodanikunimega Nicky Whelan), siis see on kõigest üks näide ühest õnnestunud photo-shooting'ust, sest paljud teised (bimbo)pildid, foto-sessioonid, mida temast näinud olen, ei meeldi mulle isiklikult, sest need on liialt imalad (1, 2, 3).

Nägu on seksikas, keha sutsu liiga õhuke. Kanni tahaks tollel näha.

Natukene siis tema kanni, sumpsivana (?) :P

http://www.youtube.com/watch?v=uLjcCLNwkNg

Kuigi ehk näiteks sellised videod pakuvad rohkem pinget sumpsivendadele:

http://www.youtube.com/watch?v=rSQZaiwC5mc

Daddy Yankee "Gasolina"-stiilis video... liigagi mainstream video... hõõritavad tagumikud, pidu, millega kaasneb tavapärane alkoholi tarvitamine... rääkimata siis näiteks Fag, ptui ikka Fat Joe taolistest hip-hopparitest, wannabe'dest, kes muudkui aga raha loobivad ja räägivad kui palju neil on lööki naiste seas ja/või olnud erinevaid seksuaalsuhteid naistega (arvata võib, millised need naised on :P).... liigagi stereotüüpne... kuid paraku see müüb :D Mis sellest siis järeldada tuleks, juhul kui selline odav värk müüb? Milline on antud tarbija, kes on nõus ostma sellist produktsiooni?

Liiga kõhna. :ph34r:

Kuidas kellegi jaoks...

http://www.youtube.com/watch?v=0PAlWImm9eQ

Ma ei tunneks end sellise mehe kõrval küll hästi, keda mina kaitsma pean ja kes minust nõrgem on... :P

Kas peate silmas eeskätt füüsilist jõudu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga kõhna. :ph34r:

M6ned siinolijad j2lle v2idaksid, et nad on liiga "pehmed" :P

Seksikas... Silmades peab olema midagi. Mingi sygav kurblik vaade... (mida keegi otsib). Saar on igastahes seksikam, kui see...Tatter...omg...

Kuurma on liiga lyhike ja ilmetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tunneks end sellise mehe kõrval küll hästi, keda mina kaitsma pean ja kes minust nõrgem on... :ph34r:

Kas siis sina näed inimest ainult füüsilisest vaatevinklist. Kui mina oleksin naine, siis esmalt ma ei vaataks mehe füüsist,

vaid rohkem tema sisemust, sest on mehi, kes on füüsiliselt tugevad, kuid iseloom on vastuvõtmatu. Ideaalis võiksid ikka mõlemad pooled olla tasakaalus.

Kuid Lenna mulle küll meeldib, kuid ilusam oli ta brünetina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis sina näed inimest ainult füüsilisest vaatevinklist. Kui mina oleksin naine, siis esmalt ma ei vaataks mehe füüsist,

vaid rohkem tema sisemust, sest on mehi, kes on füüsiliselt tugevad, kuid iseloom on vastuvõtmatu. Ideaalis võiksid ikka mõlemad pooled olla tasakaalus.

inimest märgatakse tema välimuse pärast ... tegu on esmamuljega ... sisemusega tutvud ju alles siis kui oled aastaid koos olnud (ja kui inimene on välimuselt mitte sobilik siis ei viitsi eriti pikka aega koos elada et leida kas on nüüd sisemiselt ilus või ei ole .... valid ikka välimuselt sobiva ja siis investeerid kuid ja aastaid et tõesline sisemine ilu kätte saada ... )... sest see milline inimene paistab esimesed kuud ei ole see mis ta tegelikult on ... on mingi reegel et esimene proovikivi mehe ja naise vahelises suhtes on 7 kuud ... et see peaks olema see aega kui armumise faas hakkab hääbuma ja enam ei kontrollita oma tegevust nii väga ja hakkavad tekkima hooletused ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimest märgatakse tema välimuse pärast ... tegu on esmamuljega ... sisemusega tutvud ju alles siis kui oled aastaid koos olnud (ja kui inimene on välimuselt mitte sobilik siis ei viitsi eriti pikka aega koos elada et leida kas on nüüd sisemiselt ilus või ei ole .... valid ikka välimuselt sobiva ja siis investeerid kuid ja aastaid et tõesline sisemine ilu kätte saada ... )... sest see milline inimene paistab esimesed kuud ei ole see mis ta tegelikult on ... on mingi reegel et esimene proovikivi mehe ja naise vahelises suhtes on 7 kuud ... et see peaks olema see aega kui armumise faas hakkab hääbuma ja enam ei kontrollita oma tegevust nii väga ja hakkavad tekkima hooletused ...

Jah, ega ei usu küll, et kui keegi näeb rasvaste juustega räpast ja muidu ebameeldiva välimusega inimest, siis mõtleb, et oh, lähen teen tutvust, ehk on tore inimene. Kuigi võib-olla ongi.

Aga mehe teeb minu arust atraktiivseks see, kui ta on enesekindel, siis ei pruugigi märgata asju, mida teise puhul võib-olla pahaks paneks. Naiste kohta ma ei oska öelda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis sina näed inimest ainult füüsilisest vaatevinklist. Kui mina oleksin naine, siis esmalt ma ei vaataks mehe füüsist,

vaid rohkem tema sisemust, sest on mehi, kes on füüsiliselt tugevad, kuid iseloom on vastuvõtmatu. Ideaalis võiksid ikka mõlemad pooled olla tasakaalus.

Loomulikult vaatan esmalt välimust.. Imelik, kui ei vaataks. Välimuse järgi tekib ju esmalt vastastikkune tõmme või vastupidi- tunne, et seda inimest ei tahaks lähemalt teada. Kuna ma seda Saart ei tunne, siis raske öelda, et mis inimene on. Aga välimus absoluutselt ei tõmba, kuna selline pisike ja õrnake, st täiesti ebaseksikas mu jaoks. Nii beib ma ka ei ole, et AINULT välimuse järgi omale meest valiks. On mehi, keda kõlbab vaid panna ja on ka mehi, keda kõlbab nii panna kui kellega koos on hea elada, peret luua ja lapsi saada. See viimane variant on minul olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga siiski-ütleme otse,ega laiad õlad ja arenenud rindkere meest ei riku,või mis? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimest märgatakse tema välimuse pärast ... tegu on esmamuljega ... sisemusega tutvud ju alles siis kui oled aastaid koos olnud (ja kui inimene on välimuselt mitte sobilik siis ei viitsi eriti pikka aega koos elada et leida kas on nüüd sisemiselt ilus või ei ole .... valid ikka välimuselt sobiva ja siis investeerid kuid ja aastaid et tõesline sisemine ilu kätte saada ... )... sest see milline inimene paistab esimesed kuud ei ole see mis ta tegelikult on ... on mingi reegel et esimene proovikivi mehe ja naise vahelises suhtes on 7 kuud ... et see peaks olema see aega kui armumise faas hakkab hääbuma ja enam ei kontrollita oma tegevust nii väga ja hakkavad tekkima hooletused ...

Ah tänapäeval ei õpita õietigi inimest teadma, asjad käivad rutem :P

1 pilk, 1 musi, 9 kuud ja kolmekesi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk ei olnud ja algul mitte keegi. Eesti rahvale ei olnud ta end näidand ja kegi ei teadnud temast. Niikui välja ilmus, hakkas kõmu. Tüüpiline või kuidas :D Ja nüüd seksikaim. Aa milles seisneb üldse seksikus. Kui valitakse aint välimuse järgi siis on vale ja arvatavasti selle järgi 98% tehaksegi :P Aga noh, kuidagi ta kellegile paistab. Kas lihtsalt sexikas või midagi muud. Aga kui alles valiti Tatter sexikaimaks,kuid siis Mikuga jääb. Kui Tatter on sexikaim, siis ei saa Mikk seda kahjuks olla, sest siis pole enam Tatter sexikaim :D Siis võib ta lihtsalt sexikas olla mõndade arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×