Jump to content
hehee

seksikad

Recommended Posts

Kas keegi siinsetest ka arvab, et Mikk Saar on seksikas? Kuurma on minu arust küll kena tüdruk, aga Saar on ju nagu poisike veel või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ta paar aastat kangisaalis rahmeldaks ja mingi viiepäevase machohabeme kasvataks, siis poleks nii poisike midagi. Samas Kuurmaast ei arva ka eriti midagi, selline tibin, kellesarnaseid igal pool tuhandetes ringi sebimas. Kena naine on selline, keda saab nimetada daamiks. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi siinsetest ka arvab, et Mikk Saar on seksikas? Kuurma on minu arust küll kena tüdruk, aga Saar on ju nagu poisike veel või kuidas?

kesse on? esimest korda näen siukest nime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ei ole Mikk seksikas, selline õrna hääle ja õrna olemisega. Kunagi valiti ka Nool seksikamaks meheks, mitte et ma Noolest nii väga vaimustuses oleksin aga neid kahte nagu võrrelda ei saa. See on Kroonika lugejate arvamus, vaba maa, vabad inimesed... Lihtsalt poiss sai tantsusaatega püünele (muide tema tantsupartner on 10 korda seksikam), laulis ühe laulu ja nüüd on kuulsust kui palju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline kunstnikutüüpi. Endale sarnast ei tahaks. Mulle meeldivad ürgmehed! :ph34r:

irw. päris kurb elu on kui mehega saab rääkida ainult sellest kui palju või kuidas ta kangi tõstis. On veits kahtlane inimesi tüüpidesse jaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seksikust mainides...

91371711390354498839136li6.th.jpg

9131011139002926068moissn7.th.jpg

Peaks ütlema, et sul on hea maitse naiste suhtes :P

Saare seksikust ma kommenteerida ei oska, aga mind on vaevanud juba mõnda aega küsimus: Kas on ültse keegi kellele see tema laul üldse meeldib? :ph34r: Pole veel kohanud sellist kellele meeldiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei kujuta ette kellega tegemist. Keegi võiks mingised pildid üles laadida, et asjast veits aimu oleks.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega palju pilte Mikk Saarest ei ole: http://images.google.ee/images?q=mikk%20saar

Tegu siis näitlejaga, kes esines saates "Tantsud tähtedega" ja seal oma partneriga (Olga) ka esimese koha saavutas.

http://tantsud.postimees.ee/?page=avaleht&star=mikk-saar

Otselink väikesele videolõigule: http://tantsud.postimees.ee/video-mikk-saar.swf

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw. päris kurb elu on kui mehega saab rääkida ainult sellest kui palju või kuidas ta kangi tõstis. On veits kahtlane inimesi tüüpidesse jaotada.

Õnneks mul sellega kodus probleemi ei ole, et mees sihuke oleks :ph34r: Sellised mühkamid muidugi ei lähe peale, kes AINULT kangist rääkida oskavad....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×