Jump to content
Janar Rückenberg

Jobusid rohkem kui rubla eest!

Recommended Posts

Kui ma nüüd õigesti mäletan siis on Markus Ruhl ka üks nendest kes on Syntholi enda lihastesse

süstinud...

tõenäoliselt biitsepsisse ja õlga...

aga noh tundub et ta pole Synthol-ga üle pingutanud nagu need ees toodud rõvedikud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
greg just mingis intervjuus t-nationis väitis et tegelikult pole asi syntholis, ja et tal on see puhas lihas, et synthol oli ainult abiks kudede venitamisel. ei tasu unustada et vend pani ka testosterooni 3g nädalas.. ma ei oska selle venna kohta seisukohta võttagi, liiga tühine kloun selleks. aga eks friike on igasuguseid

:ph34r: ma arvan et sinust on ta kyll mõtekam tegelane. 3 g testot nädalas näitab et ta on sinust rohkem mees ja tema tuntus...

oma eesmärk on igaljuhul saavutatud ju või mis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:ph34r: ma arvan et sinust on ta kyll mõtekam tegelane. 3 g testot nädalas näitab et ta on sinust rohkem mees ja tema tuntus...

oma eesmärk on igaljuhul saavutatud ju või mis.

Jumal on rääkinud... IRW

Erilised rõvedikud ikka vahivad sealt piltidelt vastu, eriti lahedad on need latiinonoorukid, kujutan ette, kui lahe machojutt neil suust välja tuleb!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erilised rõvedikud ikka vahivad sealt piltidelt vastu, eriti lahedad on need latiinonoorukid, kujutan ette, kui lahe machojutt neil suust välja tuleb!

Ma vaatasin ise ka neid latiinosid sama pilguga :ph34r: Ühel poisil oli "kõva" biits ja käsivars selle kõrval nagu õlekõrs. Tegelikult oli kõigil nii, aga ühel hakkas eriti silma. :P

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnel on käsivars sama jäme, nagu rindkere. Eitea, kui palju neil kätes siis jõudu ka on? Keha proportsioon on rikutud ja lihaste "kuivusest" on ka asi väga kaugel - sisuliselt ei saagi neid ju kulturistideks nimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sisuliselt ei saagi neid ju kulturistideks nimetada.

neid võib süntholistideks nimetada.

üldiselt minu mõistus kinni ei võta miks on sellist jaburust vaja teha - ilus see välja ei näe, on suur ja mõttetu ning proportsioonidest täielikult väljas. no kuhu sa sellise pekise kämblaga lähed, milles jõudu niikuinii sees pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vau, midagi nii rõvedat ma polegi vist elu sees veel näinud. aga jah eks ta igaühe vaba valik ole ... kuid mis inimese sellise valikuni viib peab ikka tõsine hingeline trauma olema.. võibolla midagi sellist et koolis topiti peadpidi wc-potti või midagi taolist :rolleyes:

rõve ja veelkord rõve :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:o ma arvan et sinust on ta kyll mõtekam tegelane. 3 g testot nädalas näitab et ta on sinust rohkem mees ja tema tuntus...

ilmselt on jah :rolleyes:

ma nüüd lähen ja kurvastan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peterhiesinger088ji.jpg

no kus on mehe mõistus?? rõve ju.

see on jah. keha oleks nigu treenimata ja aind biica räigelt systind- see on nigu kasvaja.

gregg valentino on sellekõrval normaalne-tal on eelnevalt keha musklisse treenitud ja vähe rohkem tasakaalus lihased-ka õlg ja triic syntolit täis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×