Jump to content
einar

rippuvad rinnad

Recommended Posts

Tuleb vähem steroide kasutada !

Seda väärastust nimetatakse günekomastiaks, mis on tingitud hormonaaltasakaalu häiretest.

Teiseks põhjuseks võib olla lihtsalt rasvumine.

JA selle vastu aitab korrastatud toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui treenid rinnalihaste alumist osa ka veel eraldi võib see olla üheks põhjuseks miks rinnad rippuma hakkavad soovitan treenida mõnda aega ainult rinna ülemist osa loomulikult kõik võimalike variatsioonidega et ei teeks aint üht kindlat harjutust. soovin edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks ka targemaks saada...st, et ehk toob keegi mõne harjutuse, mis rinna ülemist osa just treenib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

kaldpingil kangi surumine, lendamine, hantlite surumine. Mida suurem on kaldpingi kalle, seda rohkem mõjub ülesse poole. Ühesõnaga, rinnaharjutused kaldpingil mõjuvad rinna ülemisele osale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kangi ja hantlitega surumisel peaks kalle jääma vahemikku 45 - 60 kraadi..

kas umbes 30 kraadine kalle ei peaks olema? :huh:

sest mida suurem kalle pingil on põrandast seda rohkem juba mõjub õlgadele ja vähem rinna ülaosale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas umbes 30 kraadine kalle ei peaks olema? :huh:

sest mida suurem kalle pingil on põrandast seda rohkem juba mõjub õlgadele ja vähem rinna ülaosale

Just nii, 30kr on sobivaim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaba valik, mis puudutab nurka kaldpingil surudes. Lihtsalt järsema nurga puhul jäetakse tööst pea täielikult välja rinnalihase alumine osa, muud miskit :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huivtav küll, aga ma olen kuulnud vastupidist väidet, et tuleb just rinna alumist poolt treenide, mitte ülemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huivtav küll, aga ma olen kuulnud vastupidist väidet, et tuleb just rinna alumist poolt treenide, mitte ülemist.

see sõltub eesmärkidest, kumba sa tahad esile tuua rohkem või suuremaks teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×