Jump to content
--relax--

Fitnessi e-pood

Recommended Posts

Tehti haledalt tünga. :rolleyes:

Asi selles et tahtsin osta rasvapõletajat. vaatasin veebipoest rasvapõletajate alt et Omega-3 peaks sobima. Sis ostsin ära selle ja järgmisel päeval oli rasvapõletajate alt see toode kadund.. Ning sis hakkasin uurima et too eiolegi mingi rasvapõletaja vaid et Omega-3 on tuntud oma positiivse toime poolest südamehaiguste ennetamisel ja et omega-3 rasvahapped vähendavad südamehaigustesse haigestumise riski.

Ühesõnaga saime haledalt tünga. Ise lootsin et saab usaldada Fitness.ee virtuaalpoodi aga võtanäpust ei saa.

Igatahes raha on maha visatud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehti haledalt tünga. :rolleyes:

Asi selles et tahtsin osta rasvapõletajat. vaatasin veebipoest rasvapõletajate alt et Omega-3 peaks sobima. Sis ostsin ära selle ja järgmisel päeval oli rasvapõletajate alt see toode kadund.. Ning sis hakkasin uurima et too eiolegi mingi rasvapõletaja vaid et Omega-3 on tuntud oma positiivse toime poolest südamehaiguste ennetamisel ja et omega-3 rasvahapped vähendavad südamehaigustesse haigestumise riski.

Ühesõnaga saime haledalt tünga. Ise lootsin et saab usaldada Fitness.ee virtuaalpoodi aga võtanäpust ei saa.

Igatahes raha on maha visatud :lol:

Suht haige juttt on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinud siis endale Omega3 mõiste selgeks.. mina tellisin ka linaseemneõli rasvapõletajate alt, aga ma lugesin kenasti läbi, mis seal sees on ja milleks see kasulik on :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nooo selles ei saa sa küll kedagi teist süüdistada kui ennast .... kui midagi osta soovid siis oleks ju hea selgeks teha mida sa ostad .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks sul kontakteeruda fitness.ee poe inimestega, mitte hakata foorumis nutma selle pärast. Räägid neile oma murest, küll ära lahendatakse.

Ja sa ei saanud haledalt tünga, omega-3 rasvhappeid on vaja, eriti kui dieedil oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×