Jump to content
lõvi16

Unehäired

Recommended Posts

Teate poisid ja tüdrukud :angry: mul on sama jama :) nt kell on peaaegu et seitse praegu..ja see on juba 5. päev kui ma ei saa korralikult magama ..eila ja täna olen terve öö üleval ja mitte raasugi und ei tule!!!

WTF?? nüüd kui ma näen et juba teine inimene kirjutab seda siis millest see võib oleneda..eriti ei taha uskuda et bodypump-ist!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle mõjub ZMA hästi. Seda võtan enne magama minekut ja hommikul (kuigi olen 9-10 tundi maganud) ei taha ikka üles tulla. Selline sügav hea uni ja 8 korral 10nest näen ka ünenägu :) Väga super.

Mõtlesin ZMA peale aga nii palju räägitud ,et see tekitab õudus unenägusi? :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin ZMA peale aga nii palju räägitud ,et see tekitab õudus unenägusi? :)

Endal ka sarnaseid uneprobleeme olnud ning ZMA'st pole küll tolkugi olnud - uinumist kergemaks ei ole teinud, une kvaliteet samuti endisel tasemel, aga õudukaid ka pole näinud. Keegi raudselt sattus muude asjaolude kokkulangemise tõttu nägema õudukat, ajas selle ZMA kraesse ja oligi "linnalegend" valmis - ja selle jutu põhjal higistades "ai kurat, nüüd näen raudselt õudukaid, kui ZMA võtan" näedki kolle unes. Ühesõnaga - pole vaja üle mõelda.

Muudetud kasutaja StaticMoth poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jood kolm õlut enne magamaminekut, magad nagu karu,samas hommikul on ärgata nagu tavaliselt, pole mingit eelmiseõhtu joomatunnet, kui vaid, ehk kurk kuivab

Kusjuures, kui režiim on ikka täiega paigast ära, siis ei aita see kah ... Oleneb "raskusastmest"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×