Jump to content
Archangel1

Miks?

Miks?  

162 liiget on hääletanud

  1. 1. Miks sa teed trenni?

    • Et olla k6va mees
      19
    • Et oleks sportlik keha
      103
    • Aja raiskamine
      0
    • Et v6istlustel esineda
      7
    • muu p6hjus
      29


Recommended Posts

suht vajalik variant oleks olnud tervislik eluviis või siis et olla tugeva tervisega .... kuid see selleks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige ideaalsemat vastust ei ole, sest ikkagi treenin paljude asjade pärast.

Kõige rohkem mööda minu jaoks oli: "et olla kõva mees", sest minu meelest jõusaal ei tee kõvaks meheks. Võid küll jõusaalis käia, sul võib jõudu olla, aga tegelikult ikkagi möku (mitte et ma nüüd tahaks kuidagi solvata või midagi halvasti öelda).

Tekkiski küsimus, kes on üldse kõva mees... kui paljud siin arvavad et nad on kõvad mehed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu, parandan end, mina rääkisin jõusaali koha pealt.

Aga küsimus jääb samaks, sest ka seal ei ole mainitud trenni liiki.

Muidugi küsimus on imelik ja lapselik.

Muudetud kasutaja rantel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ALGUSES TEGIN TRENNI ET OLEKS TERVISLIKUM KEHA AGA TERVISLIKULE ELUVIISILE SIIS EI MÕelnud sest tegin suitsu :rolleyes:

aga aklguses käisin 3 korda nädalas nüüd 5- 6 korda et võistlustele saada

aga kuna ennem olin kondiklibu siis mulle andis jõusaal kõvasti enesekindlust juurde :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aja rqiskamine miks kuradi pärast siuke varjant seal on?

kui trenn oleks ajaraiskamine siis MA EI KÄIKSKI JU SEAL, suht loogiline mu arust :rolleyes:

ma arvan et ei leidu kedagi kes teeks trenni ja arvaks et see ajaraiskamine või kuidas? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et olla kõva mees, lihtne, sest olen lihtsalt nii sigalahe mees, et tsikkidel veri kohe keeb.

Ok ok, tegelt ma niisama lööbin, eks ikka sportliku väljanägemise nimel :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed kes võibolla arvavad et see on ajaraiskamine... võibolla nende põhimõte on see et kellegi ees hoobelda, näiteks sõprade ees: "ma teen trenni".

Muul juhul tundub neile asi mõtetu.

Selliseid hooplejaid on kahjuks suht palju (just need kes käivad rinnalihaseid ainult pumpamas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

panin muu põhjus. mõtlesin, et panen sportliku keha, aga ma tahan paremat kui sportlik - tahan omada suuri ja pilkupüüdvaid lihaseid. teise variandina paneks, et võistlemas käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi väga noorena (võibolla 13-14) hakkasin kodus hantleid tõstma sellepärast, et tahtsin selliseks saada nagu Arnold või Stallone. :D Nende (ka Van Damme) filmid olid lemmikud. Nüüd paar kuud tagasi uuesti trenni tegema hakates tahtsin jätkata sealt, kust noorena (nüüd peaaegu vanamees juba? :lol: ) pooleli jäi. Ehk siis jälle suund Arnoldile? :rolleyes: Arvan, et ei. Samas päris kindlat eesmärki või treenimise põhjust praegu ei oskagi öelda. Üks põhjus oli kahtlemata ka see, et naise arvates on mul kõht liiga suureks läinud (eks viimaste aastate jooksul on ikka sadade liitrite kaupa õlut kõrist alla voolanud) :lol:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ha kuulake seda, see on nagu tipp mu arust :rolleyes:

saime siis kokku sõpradega reede õhtu ja sõbra tuttavoli kaasas ja siis keegi viis teema spordi peale et kes umbes millega tegleeb? :lol:

ja siis 1 kutt viis teema muidugi "kõige tähtsama" asja peale kes palju rinnalt surub? ja et miks trennis käid?

sõbra tuttav ütles 97, 5 kg kutt oli ise nii peenike et olgem ausad noh lisas 20 kg juurde:D siis küsiti et miks käid sp et saaksin rinnalt palju suruda :lol: nagu eriti tõsise iolme ja häälega ka veel :D

oi ma irnusin lolliks end :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teen eelkõige sellepärast et olla alati iseendast parem, püüelda selle poole vähemalt. Arvan et see kehtib igasusguse treeningu puhul. Endaga rahul mitte olemine tagab progressi edaspidiseks...:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige ideaalsemat vastust ei ole, sest ikkagi treenin paljude asjade pärast.

Kõige rohkem mööda minu jaoks oli: "et olla kõva mees", sest minu meelest jõusaal ei tee kõvaks meheks. Võid küll jõusaalis käia, sul võib jõudu olla, aga tegelikult ikkagi möku (mitte et ma nüüd tahaks kuidagi solvata või midagi halvasti öelda).

Tekkiski küsimus, kes on üldse kõva mees... kui paljud siin arvavad et nad on kõvad mehed?

:rolleyes: mis teeb veel kõvaks meheks kui mitte lihaste pumpamine? tippkulturistid massiivsed üle sajakilosed on kõvad mehed.eks meil kõigil on eesmärk ikka maximaalset lihasmassi kasvatada tegelt ja kõvaks meheks tahaks saada, kõval mehel on kõrge meesuguhormoonide-testo tase

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×