Jump to content
hehee

Mida süüa pärast trenni?

Recommended Posts

Ise küsiksin, et mis trenniga siis tegu ja Milleni jõuda tahad ?

Kaks korda nädalas jõusaali ja kaks korda spinni. Eesmärk on ennast lihtsalt natuke paremasse vormi saada ja seda siis hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe peale trenni valgu koks koos süsivesikutega...

valk peaks olema vadakul põhinev(nt.Whey Gold,Whey1,Whey3 jne.) süsivesikud peaksid olema

kiiresti imenduvad(nt.glükoos või arctic spordijook)

kuskil tunnike peale koksi siis oleks hea juba süüa tavatoidu kord...

kindlasti peaks see sisaldama süsivesikud(nt.riis,tatar,kartul),valku(nt.veiseliha,kanafilee,kala) ja toorsalatit...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe peale trenni valgu koks koos süsivesikutega...

valk peaks olema vadakul põhinev(nt.Whey Gold,Whey1,Whey3 jne.) süsivesikud peaksid olema

kiiresti imenduvad(nt.glükoos või arctic spordijook)

kuskil tunnike peale koksi siis oleks hea juba süüa tavatoidu kord...

kindlasti peaks see sisaldama süsivesikud(nt.riis,tatar,kartul),valku(nt.veiseliha,kanafilee,kala) ja toorsalatit...

Kiivikas soovitas trennijärgseks joogiks seda http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=325, aga joonud olen ma seni seda alles siis, kui koju jõuan, st u 1 - 1,5 h pärast trenni. Jääb see hilja peale?

Ja kui kartulit võib pärast trenni süüa, siis mul vedas :rolleyes: Kartul on ainuke toit, millest mul küll ei saa. Pigem tekitab probleeme lihasöömine, isu selle järele kesine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni on vaja kohe teha valgu koks koos süsivesikutega...

koks peaks sisaldama valku 30-40gr. ja süsivesikuid 50-60gr.

ma arvan et Ott ütles sulle nii et tee koks kohe peale trenni ja siis

peale seda koksi 1-1,5 tundi sööd tavatoidu sest nii oleks kõige mõistlikum...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni on vaja kohe teha valgu koks koos süsivesikutega...

koks peaks sisaldama valku 30-40gr. ja süsivesikuid 50-60gr.

ma arvan et Ott ütles sulle nii et tee koks kohe peale trenni ja siis

peale seda koksi 1-1,5 tundi sööd tavatoidu sest nii oleks kõige mõistlikum...

Tänud. Nüüd siis teen koksi trenni kaasa ja joon kohe pärast ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a kui ma mängin korvpalli, trenni jooksul joon 1 pudeli rohelist "fat burnerit" ära, ja saabun koju ,siis söön õhtuks kohe peale trenni (ca kell 22.15) paki lahjat kohupiima ära, mida maitsestan 0,1 % rasvasisaldusega jogurtiga. Trenn on kolm korda nädalas.

kas niimoodi on ok? eesmärk kaalu alandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna jõuad suht hilja koju siis mina soovitan sul süüa liha(nt.kanafilee,veiseliha,kala)

ja siis sinna kõrvale korralik toorsalat

mis võiks koosneda sellistest komponentidest(tomat,kurk,porgand,uba,mais,roheline sibul)

segad salati koos lihaga(kanafilee,veiseliha,kala)ära ja lisad siis kas ketsupit või maitsestamata rasvata jogurtit...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin-seal on räägitud, et trennijärgne shake peaks sisaldama valku ja süsivesikuid vahekorras 1:2. Kas süsiveskuna võib olla Trauben Zucker? Kasutan ON'i Whey Gold'i, mille pakendis on teatavasti lisatud scoop, see tähendab et Trauben Zuckerit peaks lisama kaks scoopi? Tulemuseks on ÜLIMAGUS asi, kas see on õige?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin-seal on räägitud, et trennijärgne shake peaks sisaldama valku ja süsivesikuid vahekorras 1:2. Kas süsiveskuna võib olla Trauben Zucker? Kasutan ON'i Whey Gold'i, mille pakendis on teatavasti lisatud scoop, see tähendab et Trauben Zuckerit peaks lisama kaks scoopi? Tulemuseks on ÜLIMAGUS asi, kas see on õige?

Trauben Zucker sobib ideaalselt treening-järgse koksi sisse...mingi aeg panin seda ka treening-eelse koksi sisse..

aga pane peale trenni koksi sisse umbes 50-60gr.süsivesikuid(Trauben Zucker) see on umbes 5-6spl. ja valku(Whey Gold-i) pane siis 1,5-2 kulpi...

et koks liiga magus ei tuleks pane umbes 500-550ml. vett..

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a kui ma mängin korvpalli, trenni jooksul joon 1 pudeli rohelist "fat burnerit" ära, ja saabun koju ,siis söön õhtuks kohe peale trenni (ca kell 22.15) paki lahjat kohupiima ära, mida maitsestan 0,1 % rasvasisaldusega jogurtiga. Trenn on kolm korda nädalas.

kas niimoodi on ok? eesmärk kaalu alandada.

Kas te siis ei tea et fat burnerit juuakse enne trenni? siis on rasvapõletav effekt suurem. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei ole võistlev kulturist ja muidu toituda normaalselt (ntx ca 2h enne trenni), siis see trennijärgne eine ei pea nii kohe tulema... aga 1-2 tunni jooksul korralik söök jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsustatult - peale trenni on vajalik valgu/süsivesiku toidukord,kusjuures see võib olla tahkel või vedelal kujul.

Valgu/süsivesiku kokteil ei ole sugugi kohustuslik ja on hoopis vastunäidustatud neile,kellel on probleem kehakaaluga - põhjuseks on niigi kurnatud pankrease lisastimuleerimine kiirete valkude ja süsivesikutega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud. Nüüd siis teen koksi trenni kaasa ja joon kohe pärast ära.

keeda pulber parem kodus valmis ja peale trenni kalla joogipudelist vett peale ja sega ära see on mõistlikum kui seda kodus valmistada ja siis terve trenni nimodi hoida .. !!

Muudetud kasutaja Lible poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud. Nüüd siis teen koksi trenni kaasa ja joon kohe pärast ära.

keeda pulber parem kodus valmis ja peale trenni kalla joogipudelist vett peale ja sega ära see on mõistlikum kui seda kodus valmistada ja siis terve trenni nimodi hoida .. !!

Aga miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiin+süsivesikud (eriti just glutamiin, paljud proteiinid sisaldavad seda) veega segatuna ei pidavat tahtma mitmetunnist seismist, seega enne trenni kodust minnes ei ole soovitav koksi valmis teha, ainult pulber sisse panna ja siis alles peale trenni vedelik hulka panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pole küll kuulnud, et valgukoksi ei tohi kasvõi päev varem valmis segada, ehkki olen siin foorumis tuhninud kõvasti. äkki keegi asjatundja võtaks sõna sel teemal, tohib või ei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise joon peale trenni suhkruvett ja massilisaja viskan ka kohe hinge alla praegu. koju jõudes kohupiim ja korralikum söök.

ise pole ka kuulnud, et ei tohiks midagi ette valmis teha joomiseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise joon peale trenni suhkruvett ja massilisaja viskan ka kohe hinge alla praegu. koju jõudes kohupiim ja korralikum söök.

ise pole ka kuulnud, et ei tohiks midagi ette valmis teha joomiseks :rolleyes:

Massilisajad koosnevad valdavas osas erinevatest süsivesikutest,suhkruvee joomine lisaks on liiast,kui su trenn just mahukas kõrge intensiivsusega vastupidavusalatreening ei ole! Poiss,kas tahad jääda suhkruhaigeks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massilisajad koosnevad valdavas osas erinevatest süsivesikutest,suhkruvee joomine lisaks on liiast,kui su trenn just mahukas kõrge intensiivsusega vastupidavusalatreening ei ole! Poiss,kas tahad jääda suhkruhaigeks?

huvitav, siiamaani olen saanud soovitusi just suhkruvee kasutamiseks. põhjuseks siis see, et muidu läheb väärtuslik valk raisku ning selle asemel saab vabalt suhkrut kasutada. või on see info täiesti vale siis? ise usun et mõistusepiires tarvitades ei tohiks hullu olla..

või kuidas õigem oleks, eks enamik ikka targemad siin, niiet ootan huviga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×