Jump to content
roulling

massiline õgimine

Recommended Posts

siuke küsimus et jätsin nüü suitsetamise mahaja 2 nädalat ei oleteinud jõle hea on trenni ka saalis teha, jaksab korralikult joosta ennem jõutrenni: :P:rolleyes:

agama söön umbes 8 korda päevas nagu kui ma sööki näen kukun ma õgime hullult :P

ütleme niiet kui ma kodus söön hommikul näiteks 2 kaussi putru piima ja võileibu ja müslit ka veel ja kui ma koolijõuan siis 1 h pärast on kõht nagu jälle nii tühi, ma ei suuda üle 2 h söömata olla, et mida nagu tegema peaks: :D

ET SEDA massilist söömist vähendada :P nagu niipalju süüa kahjulik äkki ei ole?

koolis näiteks ma söön minimaalselt 5 portsjoni koolitoitu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamise mahajätmise puhul ongi nii et tekib hull nälg :P Mul endal enamvähem samamoodi aga mul saab varsti kuu täis ja sõõgi nälg jääb kah vaikselt väiksemaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: tuttav tunne, endal neljas kuu saab täis.Esimesel kuul sõin kõik, mis ette jäi ära, aga enam nii hullult ikka ei õgi, aga söögiisu on ikka hoopis teine ja tegelikult kogu elu on hoopis ilusam :P ja trenni tulemused hakkasid ka kohe paranema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D tuttav tunne, endal neljas kuu saab täis.Esimesel kuul sõin kõik, mis ette jäi ära, aga enam nii hullult ikka ei õgi, aga söögiisu on ikka hoopis teine ja tegelikult kogu elu on hoopis ilusam :P ja trenni tulemused hakkasid ka kohe paranema.

Jaa suitsetamine on ikkka nii mõtetu tegevus mida ültse teha saab :lol: Aga tänu trennile saab sellest suht lihtsalt lahti :rolleyes: Tulemused tõesti hakkavad järjest paranema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siuke küsimus et jätsin nüü suitsetamise mahaja 2 nädalat ei oleteinud jõle hea on trenni ka saalis teha, jaksab korralikult joosta ennem jõutrenni: :P:rolleyes:

agama söön umbes 8 korda päevas nagu kui ma sööki näen kukun ma õgime hullult :P

ütleme niiet kui ma kodus söön hommikul näiteks 2 kaussi putru piima ja võileibu ja müslit ka veel ja kui ma koolijõuan siis 1 h pärast on kõht nagu jälle nii tühi, ma ei suuda üle 2 h söömata olla, et mida nagu tegema peaks: :D

ET SEDA massilist söömist vähendada :P nagu niipalju süüa kahjulik äkki ei ole?

koolis näiteks ma söön minimaalselt 5 portsjoni koolitoitu :lol:

Selles suhtes, et ma ei oska selles küsimuses erilist nõu anda, kuna puudub kokkupuude tubakaga. Nälgida sa ikka ei tohiks, sest muidu hakkad ilmselt vähipulkadest(loe: suitsust :P ) varsti puudust tundma. Nagu siin endised suitsetajad kirjutasid, läheb see suur söögiisu sul varsti üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siuke küsimus et jätsin nüü suitsetamise mahaja 2 nädalat ei oleteinud jõle hea on trenni ka saalis teha, jaksab korralikult joosta ennem jõutrenni: :P:rolleyes:

agama söön umbes 8 korda päevas nagu kui ma sööki näen kukun ma õgime hullult :P

ütleme niiet kui ma kodus söön hommikul näiteks 2 kaussi putru piima ja võileibu ja müslit ka veel ja kui ma koolijõuan siis 1 h pärast on kõht nagu jälle nii tühi, ma ei suuda üle 2 h söömata olla, et mida nagu tegema peaks: :D

ET SEDA massilist söömist vähendada :P nagu niipalju süüa kahjulik äkki ei ole?

koolis näiteks ma söön minimaalselt 5 portsjoni koolitoitu :lol:

enne jõutrenni mitte ennem!

aga kasvav koolilaps peabgi sööma nii palju, kui isu on siis on hea, ometi ei tasu näljutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamine vähendab organismi insuliinitundlikkust, kõrge veresuhkur ei kutsu esile nii suurt insuliini eritumist kui mittesuitsetajal . Jätad suitsu maha , siis insuliini eritumine suureneb märgatavalt ja selle tõttu on veresuhkur pidevalt madalam kui oled harjunud ja sellest see hundiisu. Kusjuures ei pruugi see veel tähendada , et rohkem söömine sind rasva ajab. Olen suitsetanud ja maha jätnud korduvalt ja peale maha jätmist kaal tõuseb kolme kuuga 5-10 kg ning pekiprotsent tundub samaks jäävat. Kasuta ära see hea isu, tee korralikult trenni ja söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ise suitsetaja pole,aga tean,et suitsetamine vähendab söögiisu. Seevastu kui üritad sellest loobuda,suureneb söögihimu.

Näiteks mul sõbraga,kes suitsetab,oli kord vestlus. Ta ütles,et kui hommikuti tõuseb,siis esmane asi mida ta tahab on üks suits.Peale seda suitsu ei pruugi tal söögiisu mitu tundi olla. Suitsetamine on kui vajadus millegi järgi.Ilma selleta oleks justkui millestki puudus.Suits on suitsetajatele kui söök mittesuitsetajatele,mille järgi tekib himu.

Mina igatahes,igal hommikul kui ärkan,tunnen nälga ja pean hiljemalt poole tunni pärast midagi süüa saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×