Jump to content
Talis

kreatiin

Recommended Posts

mis sa arvad mis sa sellest kratiinist saad et nii vara hakkad tarvitama .... niikaua kui ilma selleta kasvad pole sul seda vaja ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta, tarvita kui tahad , mina ei keelaks, natuke rohkem vett lihastes ja rohkem ATP -d ei tee sulle midagi.

aga kui olen teinud 5 kuud trenni.......ja tulemused on väga minimaalsed....kas siis võiks kreatiini kasutamine abiks olla??

Ja ma olen kuulnud et enamvähem kohe kui sa oled lõpetanud kreatiini tarbimise tõmbuvad lihased täielikult kokku tagasi.....kas see vastab tõele??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui olen teinud 5 kuud trenni.......ja tulemused on väga minimaalsed....kas siis võiks kreatiini kasutamine abiks olla??

Ja ma olen kuulnud et enamvähem kohe kui sa oled lõpetanud kreatiini tarbimise tõmbuvad lihased täielikult kokku tagasi.....kas see vastab tõele??

toitumine paika! siis tuleb minimaalse trenniga ka lihast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas see vastab tõele et peale kreatiini kasutamist tõmbuvad lihased tagasi??

Selle arvelt,mis nad sul suurenesid kreatiini kasutamisega võivad jh tagasi tõmbuda.Sest kreatiini mõte lihastes vett siduda ja sedasi lihast suurendada,kui aga lõpetad siis veeeosakaal lihastes väheneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle arvelt,mis nad sul suurenesid kreatiini kasutamisega võivad jh tagasi tõmbuda.Sest kreatiini mõte lihastes vett siduda ja sedasi lihast suurendada,kui aga lõpetad siis veeeosakaal lihastes väheneb.

Ok.....aga sis tekib mul siuke loll küsimus et Miks see kreatiin üldse vajalik on??.......Kas selleks et see sulle mingi efekti annaks tuleb seda koguaeg pruukida :rolleyes: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok.....aga sis tekib mul siuke loll küsimus et Miks see kreatiin üldse vajalik on??.......Kas selleks et see sulle mingi efekti annaks tuleb seda koguaeg pruukida :rolleyes: ?

No seda sa peaxid ikka ise teadma mida sa saavutada tahad,et kreatiini võtma hakkad!

Tavaliselt võetaxe kreatiini,kuna see omab lihast ja jõudu suurendavat toimet.Tänu sellele saad ka intensiivsemalt ja suuremate raskustega treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin

Organismi loomulikes biokeemilistes protsessides sünteesitud aine, mis on kiireks energiaallikaks lihases. Teadusuuringud näitavad, et kõrged kreatiini doosid (~20 grammi päevas) võivad suurendada kreatiini hulka lihastes, kuid oodatud tulemus – lihasjõudluse suurenemine – ei ole igaühel saavutatav. Kreatiin töötab energeetilise abivahendina eelkõige sprindis ja on abiks ka taimetoitlastele. Kreatiini pikaajalised toimed on aga teadmata. Kuna kreatiin eritatakse neerude kaudu, siis võib pikaajalise kasutamise korral kujuneda neerukahjustus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ei tea ainetest midagi, ei tarvita niimoodi.

Aga kui kreatiin annab jõudu ja lihast, siis mida proteiin veel lisaks teeb?

Kas ei peaks olema nii et kreatiin annab vastupidavust ja proteiin annab massi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise ei tea ainetest midagi, ei tarvita niimoodi.

Aga kui kreatiin annab jõudu ja lihast, siis mida proteiin veel lisaks teeb?

Kas ei peaks olema nii et kreatiin annab vastupidavust ja proteiin annab massi?

Kreatiin - suurendab seeriavastupidavust ja jõudu, seob vett lihastesse, ei tööta võrdselt hästi kõigi inimeste peal.

Proteiin = lihaskiudude ehitusmaterjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vötta vöid muidugi, ma ise proovisin ka peale paari kuust käimist alguses ja tuli nönda kohe selle paari järgmise kuuga juurde massi ja ka jöudu tuli surumises kövasti juurde.Löpetad siis muidugi veidike vee arvelt kehakaal läheb alla aga tulemus selle eest jääb ikka jöu poolt alles ja samamoodi kasvatab kreatiini tarvitamine ka lihast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vötta vöid muidugi, ma ise proovisin ka peale paari kuust käimist alguses ja tuli nönda kohe selle paari järgmise kuuga juurde massi ja ka jöudu tuli surumises kövasti juurde.Löpetad siis muidugi veidike vee arvelt kehakaal läheb alla aga tulemus selle eest jääb ikka jöu poolt alles ja samamoodi kasvatab kreatiini tarvitamine ka lihast!

Vohh!!!.. :rolleyes: ...tänan sind selle vastuse eest.....see oli täpselt see mida ma kuulda tahtsin <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kll tean seda et teglt ei tohiks trenni igapäev teha aga kreatiinil pidi olema selline hea omadus, et see kiirendab taastumist treeningutest......kas see tähendab seda et võib ka igapäev tegema hakata????

Muudetud kasutaja WinnieThePooh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

organism vajab puhkepäevi, aga kreatiini tuleb ka neil päevadel võtta. Mina küll ei soovita päris iga päev trenni teha, aga kui keegi teeb, siis tuleks intensiivsust jälgida...mõistuse piires ikka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siis weel et kas keegi oskab pakkuda välja midagi kiiret ja kasulikku mida hommikul süüa???......ise käin koolis ja ei jõua kuigi tihti süüa hommikuti <_<

Kas koolis käimine segab hommikust söömist siis v? Pigem ikka hiline ärkamine... Kui ei viitsi varem ärgata, siis mis muud ikka soovitada, kui üks korralik burks lähimast putkast... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui ma olen kreatiini laadimis perioodi läbi teind......ehk sis 5 päeva 20g ja sis juhtus selline asi et laupäeval olid mul kickpoksi võistlused ja ma sain tõsise põlve vigastuse ja keelati treenida 1-2 nädalat :blink: ...............siis mis nüüd edasi.....kas peale kahte nädalat pausi pean alustama uuesti laadimisperioodiga????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui ma olen kreatiini laadimis perioodi läbi teind......ehk sis 5 päeva 20g ja sis juhtus selline asi et laupäeval olid mul kickpoksi võistlused ja ma sain tõsise põlve vigastuse ja keelati treenida 1-2 nädalat :blink: ...............siis mis nüüd edasi.....kas peale kahte nädalat pausi pean alustama uuesti laadimisperioodiga????

ma ei alustaks, sest sul on kreatiini tase niigi kõrge

pealegi, kas põlvevigastus segab muid kehaosasid treenimast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei alustaks, sest sul on kreatiini tase niigi kõrge

pealegi, kas põlvevigastus segab muid kehaosasid treenimast?

Nooo.....ma suhtkoht ei saa liikutagi rääkimata siis jõusaali minekust :blink: ....ja nii palju kui mina tean on ju pea kõik lihased kehal omavahel seotud et kui ma seisan ja treenin hantlitega biitsepsit siis jalalihased on ju kaa pinges....või kuidas??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×