Jump to content
roulling

kreatiin

Recommended Posts

ostsin kreatiini eks,l selgitage nüüd lahti kuidas ja palju seda tarbima peab sest pakendi peal polnud midagi kasuliku kirjas ja otsingust leidsin artikli kuidas kasutada kreatiini aga ainuke asi mis kasutamisest oli, oli see et öeldi et pane valke juurde

nii et palju, kui tihti võtma peaks? :rolleyes:

ettetänades vastuste eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ostsin kreatiini eks,l selgitage nüüd lahti kuidas ja palju seda tarbima peab sest pakendi peal polnud midagi kasuliku kirjas ja otsingust leidsin artikli kuidas kasutada kreatiini aga ainuke asi mis kasutamisest oli, oli see et öeldi et pane valke juurde

nii et palju, kui tihti võtma peaks? :rolleyes:

ettetänades vastuste eest

Oleneb mis kreatiiini.Aga tavaliselt laadimis perioodil 20g päevas ja peale laadimis perioodi 10g päevas enne ja pärast trenni puhke päevadel 5g päevas.

Nb: Laadimis periood 5 päeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laadimine: 5 päeva 20g. ehk siis 4x5g.

Järgmised kolm-neli nädalat 5-10 g. päevas.

Tarbida koos proteiini ja süsivesikutega(parem toime)

5g. võrdub kuhjaga teelusikatäis.

Tegelikult on siin foorumis eraldi suur teema kreatiini kohta, loe läbi saad palju targemaks. Võib-olla leiad, et sinul ei olegi seda vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sain pakendist valesti aru ja olen 2 nädalat 25 grammi lasknud päevas, ega ma ära sure nüüd:D :rolleyes:

sp ma mõtlesin miks mul nii palju üleliigset energiat on :rolleyes:

Ei sure nüüd on õige aeg siis akata õigesti võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laadimine: 5 päeva 20g. ehk siis 4x5g.

Järgmised kolm-neli nädalat 5-10 g. päevas.

Tarbida koos proteiini ja süsivesikutega(parem toime)

5g. võrdub kuhjaga teelusikatäis.

Tegelikult on siin foorumis eraldi suur teema kreatiini kohta, loe läbi saad palju targemaks. Võib-olla leiad, et sinul ei olegi seda vaja.

need järgmised 3-4 nädalat, millal oleks parimad ajad tarbimiseks, nagu kas enne trenni, peale trenni, peale hommikusööki või milla? ja palju ma 5 grammile vett juurde panen kas ka 400 milli :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
need järgmised 3-4 nädalat, millal oleks parimad ajad tarbimiseks, nagu kas enne trenni, peale trenni, peale hommikusööki või milla? ja palju ma 5 grammile vett juurde panen kas ka 400 milli :rolleyes:

Enne trenni 5g ja peale trenni 5g.Vee hulk pole nii tähtis ma panen umbes natuke enne kui sheiker täis saab.

Nb:Peale laadimis perioodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sain nüüd aru palju ja kuida võtta :rolleyes:

aa kaua võib soovituslikult järjest kreatiini võtta?

Seda võiks ikka juba pakendilt lugeda või mine fitness.ee poodi ja seal on ka iga kreatiini juurest info olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kll tean seda et teglt ei tohiks trenni igapäev teha aga kreatiinil pidi olema selline hea omadus, et see kiirendab taastumist treeningutest......kas see tähendab seda et võib ka igapäev tegema hakata????

Muudetud kasutaja WinnieThePooh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laadimine: 5 päeva 20g. ehk siis 4x5g.

Järgmised kolm-neli nädalat 5-10 g. päevas.

Tarbida koos proteiini ja süsivesikutega(parem toime)

5g. võrdub kuhjaga teelusikatäis.

Tegelikult on siin foorumis eraldi suur teema kreatiini kohta, loe läbi saad palju targemaks. Võib-olla leiad, et sinul ei olegi seda vaja.

Olen siin foorumis kõik teemad läbi lugenud mis puudutavad kreatiini ja selle manustamist.

Nüüdsis tahaksin et te ütleksite kas nii on normaalne kui võtan laadimis perioodi ajal: Hommikul 5g kreatiini koos 5g dekstroosiga vee lahuses ja nii neli korda päevas???

Ja edaspidi võtan 5g kreatiini koos sama koguse dekstroosiga 30 min. enne trenni ja 30min. peale trenni?????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole üldse veendunud, et laadimist vaja on ja edaspidi piisab ka 3-5 g päevas peale trenni.

Kreatiini üle õgides saab paremal juhul lahtise kõhu ja ühtlasi raiskad niisama raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 g dekstroosi 5 g kreatiini kohta vist natuke vähevõitu? Parandage kui eksin. :rolleyes:

Ega ei pea jah laadimist kasutama, võib võtta tavalise päevase annuse ja nii siis lihtsalt pikemat aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×