Jump to content
come123

treeningu küsimus

Recommended Posts

olen 16 aastane poiss trenni olen teinud 2 aastat.Vahepeale tuli väike vahe sisse ja jõulud ja muu selline ja mul on kõht ette tulnud.

Kas E K R jõusaal kava järgi +T N jooks u 1h20minti võtavad selle ära.Kasutan ka Tai keyni creatiini koos no1-ga peale jõusaali trenni.Ja kas peale pikka jooksutrenni ka valku või creatiini võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh sellest on siin nii palju räägitud. Kui sa tahad kaotada rasva ainult trenni tehes, siis ära näe vaeva, sest rasv ei kao kuhugi. Kõige alus on toitumine. Peab tekkima energia defitsiit! jne jne kasuta otsingut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma hakkasin jõukas käima ja nüüd olen 16 kg 15 kuuga juurde võtnud mul küll kõhtu ei tulnud ma sõin meletult aint liha ja rasvaseid asju :P ja nüüd kaalun 90 khg ja olen hea kehaga :rolleyes: äkki on see tingitud sp et olen kiire ainevahetusega et mul kõtut ette ei tekinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taastusjooki võib juua peale ükskõik millist treeningut, sest see aitab taastada nii energia kui lihased, sega seda No1 lihtsalt mahla või glükoosi -dekstroosiga. Kui sa nüüd kulutad ja samal ajal vaatad toitumist, küll see kaal ka normaliseerub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×