Jump to content
JackDaniels

Sisemised rinnalihased

Recommended Posts

Olen üldvormiga rahul ja kõik toimib aga sisemised rinnalihased on arengus mahajäänud. Missugused harjutused on kõige efektiivsemad? Kui muidu teen trenni 3 korda nädalas siis et rõhku panna just selle vea likvideerimiseks milliste korduste ja seeriatega milliseid harjutusi peaksin tegema?

Ette tänades,

Jack

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eeem.sorri. unustage ära see ristvedu. unustage kõik kaablid ja masinat natukeseks ja hakkake krt rauda kangutama! tahad et rind areneks? kitsa haardega rinnalt surumine iga nurga alt on väga hea ning samamoodi hantlitega surumine, aga sealjuures juhiksin tähelepanu sellele et harjutust tuleks sooritada nii et soorituse lõpus on peopesad vastakuti ning lähteasendis peopesad ettepoole. ja veelkord, kui ikka keha juba vähegi kannatab siis haarake kangid pihku ja unustage mingid ristveod.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plokkide vahel lennutamine kaldpingil...

väga hea harjutust rinna ülaosa sisemiste lihaste jaoks...

ise kasutan seda harjutust ja töötab väga hästi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plokkide vahel lennutamine kaldpingil...

väga hea harjutust rinna ülaosa sisemiste lihaste jaoks...

ise kasutan seda harjutust ja töötab väga hästi...

nüüd on mul klots ilgelt koos, sest kuidas kurat see harjutus käib :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüd on mul klots ilgelt koos, sest kuidas kurat see harjutus käib :rolleyes:

Mina sain aru nii,et paned kaldpingi plokkide vahele ja siis võtad kummagisse kätte ploki tõmberauad ja hakkad lendama vms... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eeem.sorri. unustage ära see ristvedu. unustage kõik kaablid ja masinat natukeseks ja hakkake krt rauda kangutama! tahad et rind areneks? kitsa haardega rinnalt surumine iga nurga alt on väga hea ning samamoodi hantlitega surumine, aga sealjuures juhiksin tähelepanu sellele et harjutust tuleks sooritada nii et soorituse lõpus on peopesad vastakuti ning lähteasendis peopesad ettepoole. ja veelkord, kui ikka keha juba vähegi kannatab siis haarake kangid pihku ja unustage mingid ristveod.

Kui sisemiste rinnalihaste all on mõeldud roitevahelisi lihaseid, siis on sul õiged harjutused. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüd on mul klots ilgelt koos, sest kuidas kurat see harjutus käib :rolleyes:

See harjutus käib just täpselt nii nagu -aron- kirjeldas...

Võtad pingi tõstad selle selja-toe üles(umbes 30 kraadise nurga-alla)...

seejärel paned pingi plokkide vahele...

siis lased plokkidel olevad tõmberauad mõlemalt poolt täiesti alla...

ning seejärel ei olegi midagi muud kui lähed pingile võtad kummagisse kätte tõmberauad ja hakkad lennutama...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See harjutus käib just täpselt nii nagu -aron- kirjeldas...

Võtad pingi tõstad selle selja-toe üles(umbes 30 kraadise nurga-alla)...

seejärel paned pingi plokkide vahele...

siis lased plokkidel olevad tõmberauad mõlemalt poolt täiesti alla...

ning seejärel ei olegi midagi muud kui lähed pingile võtad kummagisse kätte tõmberauad ja hakkad lennutama...

Üks teine võimalus on ka:

Paned kaabli ülevalt jooksma, siis seisad plokkide vahele, võtad need tõmberauad kumbagi kätte, kallutad ette ja hakkad tegema lendamist. Vähem jamamist pingiga, mis on eriti nõme kui sa ei tea kus on plokkide vahel keskkoht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks teine võimalus on ka:

Paned kaabli ülevalt jooksma, siis seisad plokkide vahele, võtad need tõmberauad kumbagi kätte, kallutad ette ja hakkad tegema lendamist. Vähem jamamist pingiga, mis on eriti nõme kui sa ei tea kus on plokkide vahel keskkoht.

Seda harjutust mida sina kirjeldasid nim.trossidega ristamiseks ja mõjutab põhiliselt suurt rinnalihast...

aga see harjutus mida mina kirjeldasin mõjutab hoopis rinnalihaste ülaosa(hea harjutus rinnalihaste siseosa jaoks)

nii et hoopis kaks eri harjutust..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×