Jump to content
Mart Muru

Suured Musklid

Recommended Posts

Suured musklid on küll toredad aga mis siis teete,kui need krampi lähevad? ;)

Sõber rääkis,et tema tuttaval olevat biitsepsi ümbruses lihas nii krampi läinud,et surus luu puruks ! ;):P

On see võimalik,või ajas mulle pada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu millise möla inimesed ajavad ja usuvad. Mõni aasta tagasi lugesin mingist sopalehest, et Stallonel on nii suur rinnalihase mass, et rõhub südamele ja tal lõigatakse seetõttu kaks roiet ära :)

Üleüldse päris raske lugeda ja uskuda, mida ajakirjandus kirjutab. Rahvas peaks hakkama väljaandeid jama ajamise eest kohtusse kaebama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui inimene saab näiteks kõrgepinge löögi, siis on tema lihas võimeline luu puruks tõmbama. Seda rääkis mulle meedik mingil med-koolitusel, et selliseid juhtumeid on olnud. Lihaskramb ilmselt millegi sellisega hakkama ei saa. Kuradima valusad võivad nad aga küll olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatu millise möla inimesed ajavad ja usuvad. Mõni aasta tagasi lugesin mingist sopalehest, et Stallonel on nii suur rinnalihase mass, et rõhub südamele ja tal lõigatakse seetõttu kaks roiet ära ;)

Üleüldse päris raske lugeda ja uskuda, mida ajakirjandus kirjutab. Rahvas peaks hakkama väljaandeid jama ajamise eest kohtusse kaebama ;)

See nüüd küll õige ei saa olla.Vaadates maailma tasemel kulturiste kes on ikka kordades suuremad kui Stallone ning neil pole häda midagi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured musklid on küll toredad aga mis siis teete,kui need krampi lähevad? :P

Sõber rääkis,et tema tuttaval olevat biitsepsi ümbruses lihas nii krampi läinud,et surus luu puruks ! ;):D

On see võimalik,või ajas mulle pada :)

Katki läheme.Ja eriti kole on reielihaste kramp - no mõtle ise,mis kõik purunema 'akkab, :D

Ja oma sõbral soovita kõrvalihaseid vähem treenida ...

või tglt,tema puhul on vist juba hilja.Kõik juba ära purunenud, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured musklid on küll toredad aga mis siis teete,kui need krampi lähevad? ;)

Sõber rääkis,et tema tuttaval olevat biitsepsi ümbruses lihas nii krampi läinud,et surus luu puruks ! ;):P

On see võimalik,või ajas mulle pada :)

Minu teada võib midagi analoogset nt teetanuse puhul juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene saab näiteks kõrgepinge löögi, siis on tema lihas võimeline luu puruks tõmbama. Seda rääkis mulle meedik mingil med-koolitusel, et selliseid juhtumeid on olnud. Lihaskramb ilmselt millegi sellisega hakkama ei saa. Kuradima valusad võivad nad aga küll olla.

Täiesti õige,kõrgepinge alla sattudes on inimese alaseljalihased isegi selgroo pooleks pressinud.Kui aga lihas krampi läheb,siis tasub teda pisut venitada,aitab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juu siis ajas mulle pada ;) , kui just kõrgepinge alla ei sattund :)

(Võibolla oli tal luude hõrenemine ;) )

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured musklid on küll toredad aga mis siis teete,kui need krampi lähevad? ;)

Sõber rääkis,et tema tuttaval olevat biitsepsi ümbruses lihas nii krampi läinud,et surus luu puruks ! ;):P

On see võimalik,või ajas mulle pada :)

This one made my day!! LMAO :D:D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See nüüd küll õige ei saa olla.Vaadates maailma tasemel kulturiste kes on ikka kordades suuremad kui Stallone ning neil pole häda midagi. :rolleyes:

See luupurunemise jutt on muidugi üks fantaasiarikkamaid väljaütlemisi, mida minu kõrvad on kuulnud seoses kulturismiga, aga kui Stallone jutuks tuli, siis tema pole muidugi kulturismiga otseselt tegelenud, kuigi oma elu massiivseima vormi perioodil (kaheksakümnendate lõpul) oleks mees võinud lavale astuda küll:

Rambo%203_0001.jpg

Kusjuures Stallone isiklikuks treeneriks oli mõnda aega ka Franco Columbu, aga kaheksakümnendate algul soovis Sly hoida võimalikult teravat vormi ja seetõttu oli kehakaal väga madal ja massile ei keskendutud:

rare2.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krampidest.

Õppisin hiljuti endale jumala suva mis aeg säärde krampi tegema, natuke mõistusega mängima, mingi teatud lihsase liigutamisele pihta saama ja siis selle 10 sek Täiega pinge alla tõmbama.......paar korda naljatasin nii, niimodi paar sekki oli krambis, veits rohkem, aga ükskord jäi kauemaks, minut aega tõmblesin :rolleyes:

Ärge nüüd palun öelge: midagi ala miks sa seda tegid, msi kasu sa sellest said, mul oli lihtsalt igav :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krampidest.

Õppisin hiljuti endale jumala suva mis aeg säärde krampi tegema, natuke mõistusega mängima, mingi teatud lihsase liigutamisele pihta saama ja siis selle 10 sek Täiega pinge alla tõmbama.......paar korda naljatasin nii, niimodi paar sekki oli krambis, veits rohkem, aga ükskord jäi kauemaks, minut aega tõmblesin :rolleyes:

Ärge nüüd palun öelge: midagi ala miks sa seda tegid, msi kasu sa sellest said, mul oli lihtsalt igav :rolleyes:

Ma teen ka vahest nii,nüüdseks olen õppinud kõkki lihaseid krampi ajama,kui vaja saan krambi ka lõpetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen ka vahest nii,nüüdseks olen õppinud kõkki lihaseid krampi ajama,kui vaja saan krambi ka lõpetada.

nii saad ju väga hästi trenni teha, peale korralikku soojendust lihas krampi 10-25 seki ja siis lõdvestus, suurtele lihastele 9-12 seeriat ja väikestele 6-9;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krampidest.

Õppisin hiljuti endale jumala suva mis aeg säärde krampi tegema, natuke mõistusega mängima, mingi teatud lihsase liigutamisele pihta saama ja siis selle 10 sek Täiega pinge alla tõmbama.......paar korda naljatasin nii, niimodi paar sekki oli krambis, veits rohkem, aga ükskord jäi kauemaks, minut aega tõmblesin :rolleyes:

Ärge nüüd palun öelge: midagi ala miks sa seda tegid, msi kasu sa sellest said, mul oli lihtsalt igav :rolleyes:

Einoh, krambid on üldse toredad... Kunagi keskkooli ajal sai käidud kooli eest suusatamisvõistlustel. Meid sõidutati võistlema mingi pisikese bussiga - see laaditi igast võimalikust vanuseklassist poisse-tüdrukuid, suuski ja suusakeppe täis nii et polnud ruumi end liigutadagi. Mina sain hea mugava koha, olin istmele kinni kiilutud. Ja järsku tõmbus reielihas meeletult krampi, pehmelt öeldes valus oli. Võtsin jõu kokku ja võitlesin ennast röökides püsti, reisikaaslasi ja suuski laiali paisates. Teistel oli lõbu laialt.

Mõnikord lähevad ka haigutades lõuaalused lihased krampi. Ülikooli ajal vara toimuvates loengutes juhtus seda päris tihti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kramp on jube asi. Kui see on tekkind,siis peale igat tuikamist muutub see suuremaks ja valulisemaks.Tekib selline tunne,et kramp ei kaogi ära ning muutub aina valusamaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatu millise möla inimesed ajavad ja usuvad. Mõni aasta tagasi lugesin mingist sopalehest, et Stallonel on nii suur rinnalihase mass, et rõhub südamele ja tal lõigatakse seetõttu kaks roiet ära :rolleyes:

Üleüldse päris raske lugeda ja uskuda, mida ajakirjandus kirjutab. Rahvas peaks hakkama väljaandeid jama ajamise eest kohtusse kaebama :rolleyes:

Olen ka seda kusagilt lugenud, bullshit kuubis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, krambid on üldse toredad... Kunagi keskkooli ajal sai käidud kooli eest suusatamisvõistlustel. Meid sõidutati võistlema mingi pisikese bussiga - see laaditi igast võimalikust vanuseklassist poisse-tüdrukuid, suuski ja suusakeppe täis nii et polnud ruumi end liigutadagi. Mina sain hea mugava koha, olin istmele kinni kiilutud. Ja järsku tõmbus reielihas meeletult krampi, pehmelt öeldes valus oli. Võtsin jõu kokku ja võitlesin ennast röökides püsti, reisikaaslasi ja suuski laiali paisates. Teistel oli lõbu laialt.

Mõnikord lähevad ka haigutades lõuaalused lihased krampi. Ülikooli ajal vara toimuvates loengutes juhtus seda päris tihti.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::P:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mind ajab see närvi kui mul magamise ajal säär krampi läheb.aga õnneks nüüd ma juba tean mida tegema peab et sellest lahti saada.ja nüüd on mul vahest ribi alt krampi läinud imelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×