Jump to content
ROtter

Miks on liiga palju vett kahjulik?

Recommended Posts

ok pärast seda artiklit olen ma mures ....

see lõppeb nimelt sõnadega et kui wc -s vaja käiia tihemini kui korra 2 h jooksul ja uriin on täiesti läbipaistev ...

et siis mix ma mures olen .....

käin hommikuti jõusaalis ... enne jõusaali (6.15) joon mingi 300ml vett toidu kõrvale ja vitamini kõrvale .... 1 h hiljem olen jõusaalis (7-8.15) ja seal joon ma tunni jooksul 1,5 l vett ... see teeb jämedalt 2 h jooksul 2 liitrit vett... kui ma kui ma tunnike pärast seda tööle jõuan (9.15) siis võtan ma tavaliselt kohvi ja siis käin ma küll hommikupoolsel perioodil (kuni 11-ni) ma usun isegi et iga 0,5 h järel wc-s .... ja uriin on täiesti läbipaistev .... et selle artikkli põhjal on mul iga päev siis nn mürgitus ... peavalusid mul pole ja mitte mingil muul moel ma ennast ebamugavalt ei tunne .... et kas või mis ... Oldman järsku oskad seletada ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selleks,et ta kahjulikuks muutuks,peab teda ikka sellises hulgas jooma,mis ilma pingutuseta pole võimalik,organism annab märku,et asja on liialt ja tekkib vastikustunne.Vot kui siis veel jood,võib ta tõesti kahjulik olla,aga sellisel juhul süüdistagu igaüks juba iseend.

Kui inimene sureb vee liigjoomise tagajärjel ,on tegu sisuliselt enesetapuga,ja ainult sellega.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommentaarid?

Mõõdukus is the way to go vist...

...aga minu arusaamise järgi on dehüdratsioon füüsiliselt aktiivsele inimesele palju reaalsem ja hullem probleem.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge sööge, ärge jooge, ärge minge välja, võite surma saada. Inimesed joovad liitreid õlut ja käivad kahe tunni jooksul kakskümmend korda põiel ja pole häda midagi.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok pärast seda artiklit olen ma mures ....

see lõppeb nimelt sõnadega et kui wc -s vaja käiia tihemini kui korra 2 h jooksul ja uriin on täiesti läbipaistev ...

et siis mix ma mures olen .....

käin hommikuti jõusaalis ... enne jõusaali (6.15) joon mingi 300ml vett toidu kõrvale ja vitamini kõrvale .... 1 h hiljem olen jõusaalis (7-8.15) ja seal joon ma tunni jooksul 1,5 l vett ... see teeb jämedalt 2 h jooksul 2 liitrit vett... kui ma kui ma tunnike pärast seda tööle jõuan (9.15) siis võtan ma tavaliselt kohvi ja siis käin ma küll hommikupoolsel perioodil (kuni 11-ni) ma usun isegi et iga 0,5 h järel wc-s .... ja uriin on täiesti läbipaistev .... et selle artikkli põhjal on mul iga päev siis nn mürgitus ... peavalusid mul pole ja mitte mingil muul moel ma ennast ebamugavalt ei tunne .... et kas või mis ... Oldman järsku oskad seletada ...

Artikli point on selles, et lühikese aja jooksul liiga palju vett.

Ise olen näinud, kui kursusekaaslane jõi leppimise peale 3 liitrit kalja klaas klaasi järel vahet pidamata. Mis edasi toimus, ma ei kirjelda, aga vaevu-vaevu jäi ellu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnikord kui ikka jõhkralt higistanud olen suvel, joon liitri küll järjest ära, üsna lühikese aja (15-20 min) jooksul ka 1,5 liitrit. ;)

Aga kui ei joo mitte tavalist vett, vaid näiteks Värskat (meeldib väga), siis ei tohiks vast nii ohtlik olla? :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

misasja?? veejoomisvõistlus, on siuke asi üldse lubatud. see peaks ju ammu teada olema, et ligia palju vett korraga on tervisele ohtlik. see on sama, kui see piibutõmbamise võistlus, kus ka paljud mehed on ära surnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Artikli point on selles, et lühikese aja jooksul liiga palju vett.

Ise olen näinud, kui kursusekaaslane jõi leppimise peale 3 liitrit kalja klaas klaasi järel vahet pidamata. Mis edasi toimus, ma ei kirjelda, aga vaevu-vaevu jäi ellu.

Seal mängib rolli juba see, et kaljast (samuti muudest mulliga jookidest) tõuseb CO2 sisaldus veres liigsuureks.

Coca-cola joomise võistlustel on mitu meest maailmas niimoodi surmaga lõpetanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks kohe,et kas ka liiga vähese vee joomine on kahjulik? :)

Ise joon küll ikka väga minimaalselt vett...lihtsalt ple janu. ;)

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõlab uskumatult pisut. Kui vanasti humalas õlut joomas käisin siis joodi 10x0,5 kas suht paari tunni jooksul ja ei olnud kunagi häda muud kui pissihäda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal mängib rolli juba see, et kaljast (samuti muudest mulliga jookidest) tõuseb CO2 sisaldus veres liigsuureks.

Coca-cola joomise võistlustel on mitu meest maailmas niimoodi surmaga lõpetanud.

Eelmise saj. 70.-ndail kaljas veel mulle ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõlab uskumatult pisut. Kui vanasti humalas õlut joomas käisin siis joodi 10x0,5 kas suht paari tunni jooksul ja ei olnud kunagi häda muud kui pissihäda.

Paari tunniga jõuab suur osa sellest viiest liitrist välja minna juba,kuna õlle ju viib rohkem minema vett,kui sisse toob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks kohe,et kas ka liiga vähese vee joomine on kahjulik? :)

Ise joon küll ikka väga minimaalselt vett...lihtsalt ple janu. ;)

Organism vajab 1 kcal omastamiseks toidust 1 ml vett. Mida veerikkam on organism, seda intensiivsemalt toimub ainevahetus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok pärast seda artiklit olen ma mures ....

see lõppeb nimelt sõnadega et kui wc -s vaja käiia tihemini kui korra 2 h jooksul ja uriin on täiesti läbipaistev ...

et siis mix ma mures olen .....

käin hommikuti jõusaalis ... enne jõusaali (6.15) joon mingi 300ml vett toidu kõrvale ja vitamini kõrvale .... 1 h hiljem olen jõusaalis (7-8.15) ja seal joon ma tunni jooksul 1,5 l vett ... see teeb jämedalt 2 h jooksul 2 liitrit vett... kui ma kui ma tunnike pärast seda tööle jõuan (9.15) siis võtan ma tavaliselt kohvi ja siis käin ma küll hommikupoolsel perioodil (kuni 11-ni) ma usun isegi et iga 0,5 h järel wc-s .... ja uriin on täiesti läbipaistev .... et selle artikkli põhjal on mul iga päev siis nn mürgitus ... peavalusid mul pole ja mitte mingil muul moel ma ennast ebamugavalt ei tunne .... et kas või mis ... Oldman järsku oskad seletada ...

Võtmesõna on kohv - see on ju diureetikum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samal ajal võtavad nt mõned maadlejad vajadusel kaalu juurde, juues kuni kolm liitrit sooja vett enne kaalumist. Sooja just seepärast, et see tuleb pärast kaalumist kergemini kehast välja - suu kaudu mõistagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen samas kuulnud, et neerud jõuavad ikka rohkem vedelikku läbi töötada kui inimene päeva jooksul juua suudab üldse. arvan, et antud eksemplaril oligi miski neeruhäda lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuidas on suhkruhaigetega, nemad joovad ikka väga palju vett, kas neile ei hakka see kuidagi siis mõjuma?

Nendel tekib neerupuudulikkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organism vajab 1 kcal omastamiseks toidust 1 ml vett. Mida veerikkam on organism, seda intensiivsemalt toimub ainevahetus.

Mul ka see mure, et mitte ei taha juua, ainult trennis tekib janu. Muul ajal eelistan veele piima, kas see kompenseerib kuidagi vee mittejoomist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×