Jump to content
siva

kust osta hantleid

Recommended Posts

osta on vaja pigem odavaid kodus kasutamiseks mõledud hantleid. Vaja ei ole ekstreemraskeid, pigem keskmisi.

Kellelgi on aimu palju need maksavad ja kus on parimad ostukohad? Palju maksavad hantli varred, palju kettad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit head kohta soovitada ei oska.. ISe ostsin hiljutu Spantal Spordist. Aga seda peaks kyll tõdema, et raud kuradi kallis on. Keegi võiks selgitada miks hantlid nii kallid on. 2x8,5 maksid kokku üle 1100 kr. Ja kui ostad varred ja kettad eraldi...siis on veel kallimad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaksin vaadata Giacomelli Sport`i

Sealt saab osta varred ja kettad eraldi juurde.

Oli vahep. soodus hinnad - varred 2 tk. - u. 160.-kr.

kettad - 5kg. - 60.- kr. tk. / 10 kg. - 120.- kr. tk.

On ka väiksemaid raskusi.

Raua kilo tuleb siis u. 12.- kr.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on olemas mingi jur isik nimega OÜ Fenar, kes toob sisse mingisuguseid odavaid hantleid. Muuhulgas turustavad nad neid Kristiine Prisma tööriistade jms osakonnas spordikaupade juures. Üks hantel kaalub 15 kg ja maksab 249 krooni. See on minu teada kõige odavam pakkumine linnapeal. Ainus häda on selles, et 15 kg on veits kerge teatud harjutuste jaoks. Samuti on hantlil mingi imelik häda- klambrid kipuvad ise lahti ennast keerama. Samas selle raha eest on nagu väga hea pakkumine.

Giacomellis on mingi ketaste hoidja olemas, aga kui kettaid osta tahtsin teatati, et parasjagu hantlite kettaid ei ole (see parasjagu on neil juba mitmendat kuud). Samas on seal hantlite komplektid olemas, aga mingi 700 eegu eest, mis on minu arust veits kirves eriti kui altkorruselt saab 250 eest. Dünamos on ka mingid standard 600 eek pakkumised.

andke nüüd andeks, et pikk jutt tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma mingi eriline asjapulk pole, aga arvan et kõige odavamini saaks kellegi käest. Ja sellisel juhul soovitan vaadata kb.www.ee , www.soov.ee ja www.osta.ee -sse

Võibb leida ni mõndagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vana teema, aga surun end teemasse:

Hyper Rimis on 15kg hantlid 650 eeku praegu...suht normaalne hind, aga tahaks mingi 5kg kettad veel juurde osta, teab, keegi kust odavalt neid saada? Käisin dünamos jne, aga täiesti metsikud hinnad olid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende hatlite ja ketastega on jha juba selline jama et neid saada palju, aga heade hindadega on neid väga raske leida. Ilmselt tuleb otsida interneti müügiportaalidest, sealt võib vahel leida. Samuti siin samas ostu-müügi foorumis on aeg ajalt päris häid pakkumisi, üldiselt kehtib reegel kes otsib see leiab.

Kaubamaja spordiosakonnas olid kah, aga seal samuti kirved hinnad.

(Ise panen mai lõpus oma kraami müüki)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
osta on vaja pigem odavaid kodus kasutamiseks mõledud hantleid. Vaja ei ole ekstreemraskeid, pigem keskmisi.

Kellelgi on aimu palju need maksavad ja kus on parimad ostukohad? Palju maksavad hantli varred, palju kettad?

Soovitan vaadata ka Ülemistes 100% sports spordipoodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana teema, aga surun end teemasse:

Hyper Rimis on 15kg hantlid 650 eeku praegu...suht normaalne hind, aga tahaks mingi 5kg kettad veel juurde osta, teab, keegi kust odavalt neid saada? Käisin dünamos jne, aga täiesti metsikud hinnad olid...

Vaatasin järgi, ise ostsin 28.08.2008 Tartu Kaubamaja sporsiosakonnast 2x5kg hantliraskused hinnaga 264.- (tk 132.-). Hinnavõrdlus tol hetkel puudus, kuna mujalt lihtsalt ei leidnud selliseid raskuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kõrvalhoonesse endale ise jõusaal sisustatud, osad hantlid on originaalid, osad aga ise tehtud, kõige lihtsam viis on põmst nii, osta jupp keermelatti, (30mm läbimõõt) neli seibi ja neli mutrit, lõika parajad jupid keermelatist, lase seibid õigetele kohtadele kinni keevitada ja ongi olemas, usun, et 0,5kg, 2,5kg ja 5kg raskused ise ostes tuleb hantli hind ikka suht madal! Mina isoleerisin käepideme tavalise isoleerpaelaga ja on väga mugav! Tegin ka kaks ekstreemsuurt hantlipulka, kuhu saab panna üle 100kg raskusi, nii et see jutt, et kuskil saates oli Eesti suurim hantel on jama, mina võin teha kaks 100+kg hantlit :)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on kõrvalhoonesse endale ise jõusaal sisustatud, osad hantlid on originaalid, osad aga ise tehtud, kõige lihtsam viis on põmst nii, osta jupp keermelatti, (30mm läbimõõt) neli seibi ja neli mutrit, lõika parajad jupid keermelatist, lase seibid õigetele kohtadele kinni keevitada ja ongi olemas, usun, et 0,5kg, 2,5kg ja 5kg raskused ise ostes tuleb hantli hind ikka suht madal! Mina isoleerisin käepideme tavalise isoleerpaelaga ja on väga mugav! Tegin ka kaks ekstreemsuurt hantlipulka, kuhu saab panna üle 100kg raskusi, nii et see jutt, et kuskil saates oli Eesti suurim hantel on jama, mina võin teha kaks 100+kg hantlit :)

Edu!

Ise ostsin ka ühelt tegelaselt isetehtud kangi lati ;) . Kaalub 10kg ja täitsa ok.

Aga saab ka niimoodi:

Bali176.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×