Jump to content
s22ks

Kõige parem spordijook trenni ajal joomiseks?=)

Recommended Posts

Värska oleks vast kõige parem kui seal gaase sees poleks. Loomulikult oleneb see trennist ka. Kui trenn kipub üle tunni minema siis peaks juba mingeid süsikaid ka lisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen koguaeg joonud Eviani 0.7 pudel. Kulub täpselt trenni peale ära :angry: Saalis olen umbes poolteist tundi.

Muudetud kasutaja Thom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga jah, soovitaks sul seda ikkagi enesetunde järgi teha. katseta, vaata millisega kõige rohkem energiat ja parim enesetunne on. mul ei mõju mõni spordijook üldse, samas kui on mul pika katsetustejada jooksul välja uuritud 2 sellist, mis märgatavalt kiiremini taastavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise soovitaksin spartakiaadi, juues tunned kuidas energia voolab tagasi lihastesse.Kasutan seda pikkade treenignute ajal ja siiani on see parim.

Samas sama hästi ajab asja ära ka Artic

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise soovitaksin spartakiaadi, juues tunned kuidas energia voolab tagasi lihastesse.Kasutan seda pikkade treenignute ajal ja siiani on see parim.

Samas sama hästi ajab asja ära ka Artic

"Spartakiaad"??? Olen kusagil sellest joogist veel kuulnud, aga pole kusagil poes peale trehvanud. Kus kohast sa seda ostad ja millise kraamiga täpsemalt tegemist on. Nimi kõlab nagu oleks Venemaalt pärit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic sport slim lime käib päris hästi kuna kaloreid selles vähe, sisaldab l-karnitiini ka mis aitab rasvu põletada ning on üldse mõnusa maitsega kustutades janu ning samuti on hind ka taskukohane. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väidetavalt ongi spartakiaadi ja arcticu koosis üsna sarnane... vahe on ainult hinnas. 4,5 kr. LIITER - beat that :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga keegi spartakiaadi tallinnas on näind? :lol:

Vanasti sai seda koplist kurikuulsast vägilase (oli vist vägilane, ple kindel) laborist ostetud. Ja veel nii mõndagi muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

otsisin eile netist, tõesti olid müüdid imelisest kopli garaažist, aga mainiti ka velo+ poode

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jrx, mis vahekorras spartakiaadi ja vett segad?

Juhend ütleb, et 6 triiki dessertlusikatäit liitrile. Ise eelistan vähe lahjemat - 6 pooleteistkümnele liitrile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SPARTAKIADA Sain teada, et Tallinnas Kaevuri 12, Koplis saab seda kraami. Lähed kuhugile garaazide vahele ja seal kusagil on mingi keldri uks, kus ripub silt VÄGILANE. Avatud 10 - 15. Vajutad siis mingit kella. Siis küsitakse: Kto???. Vastad siis viisakalt ja tingimata vene keeles. Kui veab tehakse uks lahti ja kui eriti veab, siis saad ka pulbri kätte ja eluga tulema.

Vot selline biznez siis ... romantika :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×